Aafrika horoskoop (Baobab puu) (04. jaanuar – 03. veebruar)


Foto: FreeDigitalPhotos.net

Baobab puu (04. jaanuar – 03. veebruar)

Element: Õhk

Tunnetus: Lõhn

Parim päev: Neljapäev

Parimad kuud: Jaanuar ja mai

Tundlikud organid: Neerud ja sapipõisNeed inimesed on oma olemuselt väga ausad, intuitiivsed ja laiahaardelise mõtlemisega. Nad ei ole kunagi tormakad ning langevad oma otsuseid ettevaatlikult ja kaalutledes. Nad on ausad nii enda kui ka teiste vastu.

Nad on inimesed, kes teavad, mida oma elult ootavad ning on valmis oma peamiste eesmärkide nimel alati usinalt pingutama. Kui nende teele tekivad takistused, ei löö see neid kunagi rajalt maha, vaid pigem innustab neid veelgi enam pingutama ja oma meetodeid efektiivsemaks muutma. Nad õpivad mitte ainult iseenda vigadest, vaid ka teiste inimeste vigadest. Sellega loovad nad endale tihtilugu mitmesuguseid eeliseid.Nad ei ole manipuleeritavad, mistõttu pole seda mõtet nende inimestega isegi mõtet proovida, kuna nad suudavad manipuleerimist tunnetada väga varakult.

Tööalases elus näitavad nad välja pühendumist ja head äritaju. Seepärast on vägagi tõenäoline, et need inimesed jõuavad tööalases või ärielus väga kaugele. Nad on tihtilugu teistele inimestele nõuandjateks ja julgustajateks, mistõttu on nad teiste inimeste seas alati väga populaarsed ja hinnatud.Üldiselt võib öelda, et nad on õnnelikud inimesed, kuid see õnn on nende oma jõupingutuste tulemus, mitte lihtsalt juhuste kokkusattumus.

Nad on jõulised ja domineerivad inimesed, kuid oskavad samas hoiduda sellest, et oma dominantsusega teisi inimesi liigselt maha suruksid.

Vaata ka teisi Aafrika astroloogia tähtkujusid:

BAOBAB PUU
04. jaanuar – 03. veebruar
MEREVAIGU JA HÕBEDA RIKKUS
04. veebruar – 05. märts
PEREKOND
06. märts – 04. aprill
TEENED NAABRITELE
05. aprill – 04. mai
TURG
05. mai – 04. juuni
ESIVANEM
05. juuni – 04. juuli
KOHTUNIK
05. juuli – 04. august
KOOLAPÄHKEL
05. august – 03. september
REISIJA
04. september – 03. oktoober
KAUGUS
04. oktoober – 03. november
SÕNADE LAPS
04. november – 03. detsember
SAAK AIDAS
04. detsember – 03. jaanuar

Seotud postitused