Kreeka horoskoop: APOLLON (23. juuli – 23. august)

Nimi: APOLLON
Kuupäevad: 23. juuli – 23. august
Planeedid: Päike
Võrdlus lääne astroloogia tähtkujuga: Lõvi
Apollon oli vanakreeka mütoloogias peajumal Zeusi ja jumalanna Leto poeg, Artemise vend. Tema mõjutada on inimesed, kes on sündinud 23. juulist 23. augustini. Lääne astroloogias vastab Apollo märgile Lõvi tähtkuju.

Kreeka mütoloogias oli Apollon kunstide kaitsepühak. Teda peeti kõige ligitõmbavamaks jumalaks, meeste ilu etaloniks. Ta oli suurepärane muusik ja laulja, armastas loomi ja aitas neid.

Oled särav ja karismaatiline inimene. Sulle meeldib see, kui saad olla tähelepanu keskpunktis, tööalases elus ja seltskonnas. Teiste inimestega läbisaamine on Sulle kerge ülesanne. Sul on palju sõpru ning tunned ennast võõraste inimeste seltskonnas alati kindlalt.

Oled suurepärase kõneosavusega, oskad teha komplimente ja võid olla vägagi võluv, kui soovid kellelegi muljet avaldada.
Sinu hästiarenenud esteetiline maitse ja loomingulised anded tagavad Sulle inimsuhetes edukuse.

Sinu töökus ja visadus pole aga mitte kõige paremad. Enamasti löödki oma elus läbi heade inimsuhete, kasulike kontaktide ja suhtlemisoskuse abil. Ei ole ka harvad juhud, kui ehid ennast võõraste sulgedega.

Sul on eriline oskus vastassugupoole võlumiseks. Oskad üllatada ja võrgutada. Kooselu Sinuga ei saa olema kunagi igav ja rahulik. Nagu liblikaid tõmbab valguse poole, tõmbab Sind luksuse ja mugavuse poole, seda ka kõige väiksemates detailides.

Tänu oma suurepärasele maitsele näed välja väga särav ja lood samasuguse keskkonna ka enda ümber, millest on võimalik osa saada ka teistel inimestel.
Raskuste tekkimisel inimsuhetes ei kasuta Sa eriti oma energiat selleks, et probleemseid suhteid parandada. Sa lased neil minna. Sinu mõtteviis on: kui mõni inimene ei taha Sinuga suhelda, siis ärgu suhelgu.

Armastust hindad Sa selle järgi, kas tegemist on lihtsa ja ilusa suhtega. Kui ei, võid oma partnerist lahku minna. Suure tõenäosusega ongi Sul elu jooksul päris palju suhteid, mis tekivad ja siis lagunevad. Eriti paistab see silma Sinu puhul noores eas. Vanemas eas oled juba küpsem ja rahulikum.

Hoiad tihedaid sidemeid oma lähedastega ja sugulastega. Jumaldad lapsi ning hellitad neid igal võimalusel.

Oled väga optimistliku ellusuhtumisega. Sinu hea tuju kandub ka nendele inimestele, kes Sind ümbritsevad.
Oleksid suurepärane diplomaat, oskad lahendada konflikte ja probleeme. Sinu märgis sündinud inimeste seas on palju edukaid juhte ja ärimehi. Oled kiire mõtlemisega, mistõttu suudad probleemide tekkimisel neile kiireid lahendusi leida.

Sul on suur armastus kunstivaldkonna vastu. Võid selles vallas olla ka oma ala asjatundja.

Jumaldad kuulsust ja meelitusi, mis võib Sind aeg-ajalt viia keerulistesse olukordadesse. Sinu tunded on tihtilugu liialt pinnapealsed, mistõttu võid tekitada teistes inimestes segadustundeid ja kannatusi.

Kipud tihti oma ebaõnnestumistes teisi süüdistama. Sa ei ole eriti vastutustundlik ja usaldusväärne, seda nii tööalases kui ka eraelus.
Mees

Pöörad suurt tähelepanu oma välimusele, ka mõtled alatasa sellele, kuidas teised inimesed Sind tajuvad ja Sinusse suhtuvad. Et pildil olla, ei hoia Sa millegi pealt kokku. Nii Sina ise kui ka kõik Sind ümbritsev peaks olema täiuslik, ka lähedased.

Saavutad elus edu loomingulistel aladel, eriti kui see on seotud kino või teatriga.

Sulle ei meeldi kuuletuda teistele inimestele. Tahad oma tegemisi teha vastavalt oma plaanidele ja ajakavale. Konkurendid on Sulle vastumeelsed, Sa ei karda nendega võistelda, tehes seda aga tihtilugu nii, et sead kaudselt ohtu oma pereelu.

Oma eesmärkide poole liikumisel pole Sa mitte alati õiglane ja aus. Eesmärk pühitseb abinõu.

Armuelu peab olema Sul väga kirglik ja mõnes mõttes ka tormine. Sulle ei meeldi suhe, mis on üksluine ja igav. Tegelikult vajaksid enda kõrvaletõsist partnerit, kes suudaks Sind maa peal hoida, et muutuksid seeläbi praktilisemaks ja kohusetundlikumaks.
Naine

Oled alati särav. Kõik Sinu ümber peab olema täiuslik. See ei kehti ainult välimuse kohta, vaid kõige kohta elus.

Oled kriitika suunas väga tundlik, reageerides sellele teravalt, teatud puhkudel võid isegi Sinu kritiseerijale kättemaksu otsida.

Oled väga ambitsioonikas inimene ning viisakus ja taktitunne on ainult näiline. Sa tead väga hästi seda, mida Sa väärid ja Sa ei lepi kunagi vähemaga. Oma eesmärkide saavutamiseks kasutad kõiki võimalusi ja vahendeid. Eesmärk pühitseb abinõu.

Vaatamata sellele, et oled väga seltskondlik, oled Sa küllaltki salapärane. Teiste inimeste kaasamine oma plaanide teostamisse ei ole Sulle eriti meelepärane, teed seda ainult siis, kui see hädavajalikuks osutub.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + aasta analüüs numeroloogia järgi


Saatuse analüüs + saatus-tulevik horoskoop


Armastuse karma + armastuse- ja seksihoroskoop


Kaelakee: veevalaja tähtkuju


Seinapilt lõuendil: Väike-Taevaskoda


Käevõru: turmaliin ja tiigrisilm


Taldrikud (26 cm) (4 tk)


Roostevabast terasest kausid (3 tk)


Kaelakee: täht


Piknikutekk (200×150 cm)


Seinapilt lõuendil või kapal: Peipsi järv


KaelakeeNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused