Millised kohad sobivad tähemärkidele kõige paremini?

Inimesed tunnevad end kõige paremini keskkondades, mis sobivad nende iseloomu ja eelistustega. Mõned eelistavad aktiivset sotsiaalset suhtlust, teised eelistavad rahulikumat ja privaatsemat keskkonda. Kõige sobivamad kohad tähemärkidele on need, kus nende tugevused saavad esile tulla ja kus nad tunnevad end motiveerituna ning rahulolevana.

JÄÄR

Jäärale sobivad elamiseks hästi kõik pealinnad ning suurte spordirajatistega ja aktiivse eluga kohad. Ehitustest sobivad kõrgete lagedega ja viimistletud krohvitöödega ehitused, kõrvalhoonetest tallid. Hästi sobivad ka sellised kohad, kus varem on olnud kariloomad (eriti lambad), hirved, röövlid, telliseehitus või lubjaahjud. Looduslikult sobib hästi uudismaa, samuti liivane või mägine maastik.

Maadest sobivad eriti Saksamaa, Inglismaa, Iisrael, Prantsusmaa (Burgundia), Itaalia (Firenze, Napoli, Padua), Poola (Krakov), Põhja-Ameerika (Las Vegas).
SÕNN

Sõnnile sobivad elamiseks sellised kohad, kus on soe ja mugav ning väga hea toit, sobivad hästi ka luksushotellid. Hoonetest sobivad madala laega kamina või ahjuga hooned, kõrvalhoonetest tallid, laudad ja keldrid. Sõnnile sobivad hästi ka mööblipoed, antikvariaadid ja turud. Sobiv maastik on kergelt lainjas, sobivad hästi kõik viljakad maa-alad.

Maadest sobivad eriti Küpros, Iraan, Kreeka saared, Šveits, Türgi, Iirimaa (Dublin), Saksamaa (Leipzig), Itaalia (Palermo, Mantua, Parma), Põhja-Ameerika (St Louis).
KAKSIKUD

Neile sobivad hästi teatrid, kinod ja haridusasutused. Hästi sobivad majad või korterid, milles on kirste, riidekaste või kummuteid. Kõrvalhoonetest sobivad laudad ja aidad. Looduslikult sobivad Kaksikutele viljatud ja lagedad maa-alad, künkad ja mäed, aga ka elust pulbitsevad kesklinnad.

Maadest sobivad eriti Armeenia, Sardiinia, Belgia, Põhja-Ameerika (New York, San Fransisco), Inglismaa (London), Itaalia (Lombardia), Hispaania (Cordoba), Saksamaa (Nürnberg).
VÄHK

Vähile sobivad majad veekogu (eriti mere) ääres, kõik rahulikud kohad vee peal või vee lähedal, laevatatavad veed, suured jõed ja järved, kaevud, kraavid, ojad, allikad, soine maa. Kõrvalhoonetest sobivad pesuköögid ja keldrid.

Maadest sobivad eriti Kanada, Šotimaa, Holland (Amsterdam), Itaalia (Veneetsia), Türgi (Istanbul), Eesti (veeäärsed alad), New York City.
LÕVI

Lõvile sobivad hooned on uhked lossid ja suured uhked majad, talle sobib hästi tulekollete lähedus. Lõvile sobivad nii eksklusiivsed kuurordid kui ka džunglid, metsad, laaned, kõrbed jt. ligipääsmatud kohad. Lõvile sobivad hästi kõik päikeselised kohad.

Maadest sobivad eriti Itaalia (Rooma), Prantsusmaa (Riviera), Tšehhimaa (Praha), Türgi, Lõuna-Iraak, Liibanon, Böömimaa, India (Mumbai), Põhja-Ameerika (Chicago, Philadelphia).
NEITSI

Neitsile sobivad raamatukogud või majad, kus on rohkelt raamatuid ja tehnikavidinaid. Sobivad ka pruulikojad, tervisetalud, meiereid, aidad, suured seinakapid, heinaküünid. Neitsile sobiv maastik on küntud ja kultiveeritud maa, eriti maisipõllud.

Maadest sobivad eriti hästi Šveits, idapoolsed Vahemeremaad, Prantsusmaa (Pariis, Lyon), Kreeta saar, Türgi, Saksamaa (Heidelburg), Põhja-Ameerika (Boston).Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Nimemuutuse mõju eluteele


Eelmise elu analüüs


Eluteed edendavad ja takistavad omadused


Kaelakee: labradoriit


Seinapilt lõuendil või kapal: Rummu tuhamägi


Kaelakee: sõnn


Taro kaardid: Everyday Witch (ainult kaardid)


Käevõru: hauliit


Serviis (18-osaline) - Villeroy & Boch


Kõrvarõngad: rebased


Tassid (6 tk)


Söögiriistade komplekt (60 tk) - WMFLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused