Millised on erinevatest tähemärkidest mehed voodis?

JÄÄR

Jäär on puhas tulemärk, ta on voodis kirglik, süttiv, tuline ja väga jõuline. Armastus on tema jaoks ikka ja jälle avastamine, ta ootab alati uusi pakkumisi, nii siivutuid kui kirglikke, lihtsaid ja keerulisi. Ta võib olla kohati isegi agressiivne ja brutaalne. Naine, kes tahab Jäära taltsutada, peab end tema lainele häälestama. Seks annab Jäärale võimaluse iseennast paremini tundma õppida.
SÕNN

Sõnni valitsev Veenus on armastuse planeet. Sõnnist mees on küll romantiline ja armastusele meelestatud, aga ta on ka väga ratsionaalne. Üheöösuhteid ta ei naudi ja pealetükkivaid ning agressiivseid naisi ei talu. Ta vajab, et tema potentsi ja mehelikkust kiidetaks. Sõnn vajab imetlust, paneb rõhku romantikale, on kaitsev rüütel ja igal juhul tugevam pool. Sõnn tahab hoida voodis hellalt oma armsamat, alati polegi seks ajendiks.
KAKSIKUD

Kaksikuid köidab särav ja kompleksideta käitumismaneer. Kaksikud panevad naised end ihalema ja on väga mitmetahulised ning äärmiselt võluvad. Nad teavad seda ise väga hästi ja see määrab nende käitumise ka voodis olles. Nad suudavad täita oma kohust ka ilma erilise entusiasmita, aga eelistavad kamasuutrat ja keerulist ning huvitavat seksi. Kaksikutest mehelt on seksis paljugi õppida. Kaksikud ei hinda liigset lodevust ega ka liigset korralikkust, aga nende huvi peab alati üleval hoidma.
VÄHK

Kogenud ja Vähiga pikalt koos olnud naised teavad, et ta on ideaalne armastaja nii vaimses, hingelises kui ka seksuaalses plaanis. Naine peab vaid ilmutama alalist valmisolekut seksiks, isegi kui see parasjagu huvi ei paku. Seksist keeldumist võtab Vähk solvanguna. Kui selline keeldumine kestab pikka aega, olgu tervise või millegi muu tõttu, võib Vähk minna armukese juurde. Ta teab, et põhjustab sellega kannatusi, aga ta tahab, et ka partner mõistaks, mida Vähk ise tundis seksist keeldumise tõttu. Tal on palju vigu ja ta võib olla väga tüütu, kohati lausa iriseja, aga tal on suur hing ja suur on ka seksihimu.
LÕVI

Lõvi on võluv mees, seda pole raske mõista, sest see paistab juba kaugele. Tal on alati ja kõiges eelisõigus, seda ka seksis. Lõvi arvates ongi naised selleks loodud. Tema lähenemiskatsed on standardsed, isegi pisut robustsed, aga seks on ülivõimas. Nauding paneb partneri unustama, et lähenemiskatsed nii fantaasiavaesed olid. Ta ei tee ilusaid sõnu, talle endale meeldib neid kuulda, aga naise nirvaanasse viia suudab ta küll.
NEITSI

Kui temaga magamistuppa üldse jõutakse, võtab see iga naise kindlasti esialgu nõutuks. Koos elades ollakse sellega tuttav, et keegi peab juhtrolli enda peale võtma, aga kuidas nii üldse seksini jõuda. Neitsi märgist meest erutab, kui juhirolli võtab naine. Mida paremini naine meest juhib ja mida rohkem uusi võtteid valdab, seda paremaks läheb seks Neitsiga. Suuremad eelised on kogenud naisel. Nii võib seks Neitsiga kasvada lõpuks isegi kontrollimatu kireni. Neitsi mees kaotab aga huvi, kui ta saab aru, et temalt oodatakse rohkem vägitegusid voodis kui mõttekaaslust. Talle on väga tähtis vastastikune lugupidamine.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Elukutsevalik numeroloogia põhjal


Kahe kuu horoskoop (päevade lõikes)


Karma analüüs + saatuse analüüs


Kaelakee: ema ja tütar


Kaelakee: rodoniit


Kaelakee: tiigrisilm


Pehme mänguasi: kaheksajalg (20cm)


Padjakate 45 x 45 cm (4 tk)


Tassid: Iris - Vincent Van Gogh (2 tk)


Taldrikud (27 cm) (3 tk) - Villeroy & Boch


Seinakaunistus: hunt


Barbie nukk (GHR58)Lehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused