Araabia horoskoop – VIBU (23. november – 21. detsember)

Olenemata sellest, et Araabia astroloogia on juba sadu aastaid kasutuses olnud, teame me sellest siiani üsna vähe. Nagu ka teised horoskoobi põhineb Araabia horoskoop sünnikuupäeval. Algselt mängis “tähtkuju” määramisel olulist rolli ka sünnikoht, kuid tänapäeval seda eriti enam ei kasutata.

Araabia astroloogia kohaselt on igale mehele ja naisele antud sünnihetkel kaasa lahingurelv, mis saadab ja juhatab teda maise elu ebakindlal ja lõkse täis teekonnal.

Sündides omistatud relv toimib nii talismanina kui ka sümbolina, mis on otseselt seotud relva omadustega: koostis, tugevus, painduvus, kergus, ulatus, täpsus jne. Araabia astroloogia järgi sõltuvad inimese otsused talle omistatud relva võimalustest. Inimese areng on otseselt seotud selle relva eripäradega.

Inimesele omistatud relv annab selgeid näpunäiteid selle kohta, kuidas ennast kaitsta ebaõnne korral.
VIBU

Ajavahemik: 23. november – 21. detsember

Läbisaamine teiste märkidega:

Oda: ֍ ֍ ֍
Kada: ֍ ֍ ֍
Vibu: ֍ ֍ ֍
Nuga: ֍ ֍ ֍
Pistoda: ֍ ֍
Meremehemõõk: ֍
Araabia pistoda: ֍ ֍ ֍
Raudnui: ֍ ֍
Nui: ֍ ֍
Kirves: ֍ ֍
Kett: ֍ ֍ ֍ ֍
Mõõk: ֍ ֍ ֍
Oled inimene, kellele on oluline jõuda märkimisväärse positsioonini ühiskonnas. Samas teadvustad endale päris hästi seda, et see ei juhtu üleöö ja eesmärgini jõudmiseks tuleb vaeva näha.

Oled väga seltskondlik inimene, kuid inimeste suunas liialt naiivne, mistõttu kipud uskuma kinnisilmi kõike seda, mida teised inimesed Sulle räägivad ja lubavad. See võib Sind viia tihtilugu pettumuste ja tagasilöökide keskele. See on Sulle üks olulisemaid katsumusi, et ümbritseksid ennast ainult nende inimestega, keda täielikult usaldada saaksid.

Oled oma ettevõtmistele pühendunud, kuid samas pealiskaudne. See võib kaasa tuua probleeme ja takistusi. Ka ei vii Sa ennast tihtilugu vajaliku informatsiooniga, mis võimaldaks Sul paremaid otsuseid langetada.
Materiaalne heaolu on Sulle väga oluline. Sa ei suudaks vaesuses elada. Õnneks on Sul oskus ennast kogu elu piisavate rahaliste vahenditega varustada. Sa ei karda ka vajadusel teiste inimeste käest laenata, et anda rahaasjadele tõuge. Sulle meeldib kulutad, tihtilugu ka luksusasjadele. Samas ei sea Sa seeläbi oma materiaalset seisu ohtu. Oskad selles vallas päris hästi piiri pidada.

Oled uudishimulik ja arukas. Sulle meeldib uusi teadmisi omandada. Kipud aga tihtilugu omandama teadmisi valdkondades, millele Sa igapäevaselt rakendust ei leia. See on mõnes mõttes aja raiskamine.

Sead endale pikaajalised sihid ja teed valmis vastavad plaanid. See aitab Sul igapäevaseid otsused teistest kiiremini langetada.
Teiste inimestega suhtlemisel oled sõbralik ja rõõmsameelne, Sinu huumorimeel on hästi arenenud. Keskkonnas suudad kiiresti võita tähelepanu, kuigi see pole Sinu eesmärk. Sinu nägemus maailmast on ainulaadne, mistõttu köidad ka seetõttu teiste inimeste tähelepanu. Sulle meeldib viibida seltskonnas, kus ei räägita vulgaarsusi ja ei lärmata. Eelistad vaiksemat seltskonda.

Armastuse valdkond võib olla Sulle keeruline. Oled väga emotsionaalne ning see võib suhtesse tekitada pingeid ja arusaamatusi. Et suhe partneriga toimida saaks, peaks Sinu kõrval olema väga rahumeelne inimene. Kui Sinu süda on kord juba võetud, pühendud ainult ühele inimesele. Sinu seksuaalelu võib olla mõnevõrra ohjeldamatu.

Sul on väga kindlad veendumused, kuidas üks või teine asi peaks toimima. Neid veendumusi on Sul raske muuta, seda isegi siis, kui need tõestatult valeks osutuvad. Mõnevõrra suurem paindlikkus selles osas tuleks Sulle kindlasti kasuks.
Sulle meeldib avastada, uurida ja reisida. Arvatavasti reisidki just seetõttu oma elu jooksul küllaltki palju. Oled reisimisega seonduvalt vägagi julge ja ettevõtlik, mistõttu võid sattuda oma elu jooksul ka sellistesse paikadesse, kuhu igaüks ei sattu.

Sobivad ametid: kunstnik, muusik, näitleja, poliitiline juht (president, peaminister, minister), teadlane, matkajuht.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kolme kuu horoskoop (päevade lõikes)


Aasta horoskoop (armastus ja suhted) + aasta horoskoop (armastuse otsimine ja leidmine)


Karjäärihoroskoop


Kaelakee


Taro kaardid: The Mary-El Tarot (koos raamatuga)


Seinakaunistus


Ripats: veevalaja


Kaelakee: punane ahhaat


Päikesepüüdja: liblikas


Seinapilt lõuendil või kapal: Saula Siniallikad


Kausid (4 tk) (11 cm)


Taro kaardid: Law of Attraction (ainult kaardid)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused