Paranda feng shui abil reisimise kogemust

Feng shui põhimõtteid saab ka reisimisel rakendada, et luua seeläbi positiivsem kogemus reisimisest. Feng shui abil ei ole muidugi võimalik reisisihtkohta füüsiliselt muuta, kuid feng shui abil saab suurendada heaolu ja positiivset energiat, mis reisi jooksul inimest saadab.

Esimene aspekt, millele võiks reisile minnes ja reisil olles tähelepanu pöörata, on reisikoti korrashoid ja organiseeritus. Liiga palju, mis on reisikotti paigutatud organiseerimatult, tekitab segadustundeid ja pingeid. Reisile tuleks kaasa võtta ainult hädavajalikud asjad ning kõige olulisemad asjad hoida enda läheduses.

Teiseks võiks võimaluse korral valida hoolikalt hotellitoa asukohta. Vali hotellitoa asukoht, mis soodustab heaolu ja rahulikku meelt. Näiteks võiks eelistada tuba, mis asub kaugemalt liftist ja treppidest, et seeläbi vältida liigset müra. Kasuks tuleks see, kui hotellitoast avaneks vaade loodusele või maastikule.
Kolmandaks tuleks hotellitoas või merereisil kajutis keskenduda tasakaalu ja hea energia esiletoomisele. Näiteks võiks kinni katta teravad nurgad. Võimaluse korral võiks hotellituba veidi ka ümberkujundada nii, et toa või kajuti keskel oleks veidi enam vaba ruumi. Samuti on võimalik lisada positiivset energiat elavate taimedega või looduslike dekoratsioonidega.

Neljandaks leida reisikotis või hotellitoas viie elemendi tasakaal. Näiteks saab lisada reisikotti või hotellituppa mõne dekoratsiooni, mis esindaks erinevaid elemente – puit, tuli, maa, metall ja vesi. See aitab hoida energiavälja tsasakaalustatuna.

Viiendaks tuleks vältida reisil olles kohti, mis on liialt lärmakad. Mürarikka hotellitoa võiks püüda vahetada vaiksema vastu. Ka pole reisil olles külastada kärarikkaid paiku. See tekitaks stressi, mis võib edaspidi varjutada kogu reisi.
Kuuendaks tuleks reisil olles vähendada tehnoloogia kasutamist. Ehkki tehnoloogia on reisimisel sageli hädavajalik, tuleks selle kasutamist vähendada miinimumini. Reisil olles pole hea istuda kogu aeg nutitelefonis.

Seitsmendaks tuleks reisil olles hoida positiivset mõtteviisi. Ole avatud uutele kogemustele ning püüa kiiresti kohanduda erinevate situatsioonidega.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Sünnihoroskoop + horoskoop mehele


Armastuse soodsad ajad


Armastuse karma horoskoop


Taro kaardid: Whispers of Love Oracle (ainult kaardid)


Kõrvarõngad: neitsi


Taro kaardid: Coffret Encore Tarot (koos raamatuga)


Nõude komplekt lastele (3-osaline) - Ritzenhoff & Breker


Taro kaardid: The Stoller Tarot (ainult kaardid)


Kõrvarõngad: malahhiit


Buddha kuju: aafrika verekivi


Ferrari SF90 Stradale


Laualam: majakasNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused