Test: loom, keda pildil esimesena näed, räägib nii mõndagi Sinu iseloomu kohta

Millist looma Sa pildil esimesena näed? Esimesena nähtud loom räägib Sinu kohta nii mõndagi huvitavat, tuues esile Sinu iseloomu kõige olulisemad aspektid.
Kass

Oled küllaltki mugav inimene. Argitoimetustega tegelemine pole see, mille vastu Sa erilist huvi tunneksid. Pigem eelistaksid diivanil pikutada, head raamatut lugeda või huvitavat filmi vaadata. Igal hommikul varakult tööleminek võib tunduda Sulle samuti vastumeelsena. Võimalik, et valid võimaluse korral endale eraettevõtluse, et seeläbi olla ise oma aja peremees. Sulle meeldib reisida ja uute paikade avastamine. Soovid ennast täiendada ka erinevates eluvaldkondades, et seeläbi oma elu huvitavamaks ja mitmekesisemaks muuta.
Koer

Oled inimene, kellele meeldib ennast ümbritseda suure hulga inimestega. Sulle on oluline, et Sind ümbritseksid inimesed, kellele alati toetuda saaksid. Oled abivalmis ja sõbralik ning aitad alati neid, kes Sinu poole abi saamiseks pöörduvad. Oled vaba hing, kes soovib elus tegutseda mingite eriliste piiranguteta. Oma ettevõtmiste juures oled sihikindel ning viid alustatud asjad alati kenasti lõpule. Raskusi ja takistusi Sa ei karda.

Oma heaolule tuleks Sul rohkem tähelepanu pöörata, sest kipud selles vallas olulised asjad tähelepanuta jätma.

Soovid olla kursis teiste inimeste tegemistega. Samas kipud selles vallas ka liigselt teiste inimeste eraellu tungima, mida Sulle ei andestata.
Lõvi

Oled iseseisev ja vaba hingega tugev inimene. Äratad seltskonnas alati tähelepanu ning tõmbad teisi inimesi enda poole. Paljud inimesed imetlevad Sind ja Sinu tegemisi. See võib tekitada aga ka kadedust, mistõttu võib Sul olla arvestatav hulk vaenlasi.

Teiste inimese suunas oled küllaltki kriitiline ning Sa ei hoia ennast tagasi, kui soovid midagi teravat öelda. Oled teatud määral egoistlik, mistõttu võid jääda ilma paljudest unikaalsetest võimalustest. Et elus paremini läbi lüüa, tasuks teiste inimestega ettevaatlikumalt suhelda. Seeläbi hoiad ära vaenlaste tekkimise ja leiad enda ümber rohkem sõpru.
Hobune

Hobune on lojaalsuse, pühendumise, vabaduse ja uhkuse sümbol. Oled inimene, keda ei hoia tagasi mitte ükski takistus. Tead väga hästi, millised on Sinu võimed ja oskused, mis võimaldab Sul erinevate katsumustega kenasti hakkama saada. Sulle on oluline see, et oleksid ümbritsetud meeldivate ja usaldusväärsete inimestega. Sellise tutvusringkonna loomine on Sinu jaoks väga tähtis.

Sulle ei meeldi oma tegemisi pooleli jätta. Seetõttu kipud ennast tihtilugu liigselt ära kurnama. Kui soovid elus edu saavutada, tuleb eriline rõhk panna rahulikkusele, sihikindlusele ja efektiivsusele.
Luik

Oled optimistlik inimene. Näed rõõmu ja küllust seal, kus teised inimesed seda näha ei suuda. Seeläbi lood endale elus mitmesuguseid eeliseid ja võimalusi. Sulle on oluline see, et oleksid igapäevaselt ümbritsetud positiivsete ja meeldivate inimestega. Uute tutvuste loomine peaks Sulle olema kerge ülesanne.

Sead endale alati suured sihid, mille poole aktiivselt liikuma hakata. Takistusi Sa ei karda ning ületad need tavaliselt suhteliselt kerge vaevaga. Uute teadmiste omandamine ja oluliste faktidega kursis olemine on Sulle väga olulised. Sa ei soovi leida ennast olukorrast, kus vähese informatsiooni tõttu hätta jääksid.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Isikuhoroskoobid


Inimese numeroloogiline sünnitabel + Sünniratta kood


Sünnihoroskoop + horoskoop naisele


Taldrikud (27 cm) (4 tk)


Taro kaardid: Cats Rule the Earth (koos raamatuga)


Söögiriistade komplekt (30 tk) - Villeroy & Boch


Kaelakee: tiigrisilm


Vaas


Seinapilt lõuendil või kapal: Narva Hermanni linnus


Päikesepüüdja: vikerkaar ja linnud


Kaelakee: apatiit


Seinapilt lõuendil või kapal: LinnuteeNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused