Põlisameeriklaste horoskoop: lõhe (22. juuli – 21. august)

Põlisameeriklaste kultuuris mängib horoskoop olulist rolli. Horoskoop kajastab sügavat sidet looduse ja inimese vahel. Põlisameeriklaste horoskoop tugineb loomamärkidel, mis kannavad edasi tähendusi ja õpetusi. Iga märk omab erilist sõnumit, mis räägib inimese iseloomust ja elutest. Kõik märgid peegeldavad põlisameeriklaste usku, et inimelu on tihedalt põimunud loodusega ja inimese teekond läbi elu toimub läbi universumi mustrite.

Põlisameeriklaste horoskoop ei ole pelgalt ennustamisvahend, vaid pigem spirituaalne teejuht, mis aitab inimestel paremini mõista oma isiklikke omadusi, püüdlusi ja suhet maailmaga. Loomamärkide kaudu antakse suuniseid, kuidas leida tasakaalu ja visadust. Põlisameeriklaste horoskoop on tarkuste ja õpetuste allikas, mis aitab inimestel avastada oma isiklikku teekonda looduse ja vaimse maailma tähendustes.

Sinu sünnikuupäev määrab, millise looma märk Sind esindab.
LÕHE

Ajavahemik: 22. juuli – 21. august
Ilmakaar: lõuna ja edel
Element: tuli
Kristall: karneool
Lõhe sümboliseerib põlisameeriklaste kultuuris voolavust, jõudu ja visioone. Oled väga energiline inimene ning rühid sihikindlalt oma eesmärkide poole. Teekond eesmärkide poole ei saa olema Sulle kerge, kuid eesmärgini Sa jõuad. Sa ei karda ujuda vastuvoolu ning suudad esilekerkivate situatsioonidega suurepäraselt kohaneda. Raskusi Sa ei karda, pead neid elu lahutamatuks osaks.

Oled paindlik ja vastupidav. Sa ei hoia jäärapäiselt kinni oma ideedest ja plaanidest, kui peaksid märkama, et need enam Sinu huvides ei tööta. Sellisel juhul teed vajalikud muudatused. Muudatuste tegemine ei tähenda seda, et Sa oma eesmärkidest loobuksid, vaid seda, et muudad vaheplaane ja meetodeid, et seeläbi eesmärkideni jõuda.

Oled tugeva iseloomuga ning suudad motiveerida ka kõiki neid inimesi, kes Sind igapäevaselt ümbritsevad. Oled ka väga veenmisvõimeline, mistõttu leiad enda kõrvale inimesi, kellega ühiste sihtide poole liikuda.

Oled teiste inimeste suunas meeldiv, rõõmsameelne, humoorikas ja lahke. Sinu abile ja toetusele võivad olla kindlad kõik need, kes on Sinu usalduse võitnud.
Toetad ja julgustad teisi inimesi. Sa ei ole valmis kunagi teiste eest midagi ära tegema, kuid nõuannete ja soovitustega Sa kitsi ei ole. Inimestele, kes on aga vaenulikud ja sallimatud, vastad üldiselt samaga. Sulle ei meeldi ka virisemine, sest Sa ise seda praktiliselt kunagi ei tee.

Sinu energilisus ja entusiasm on nakkav ning sellest saavad osa kõik need, kes Sinuga koos tegutsevad.

Näed kaugemale hetkeolukorrast ning suudad mõista elu sügavamaid aspekte. Sul on piisaval määral vaimset energiat, et igapäevaste kohusustega edukalt hakkama saada.

Sa ei torma kinnisilmi erinevatesse situatsioonidesse ega haara kinni kõikidest esilekerkivatest võimalustest. Oled tähelepanelik ja rahulik. Mõtled kõik detailid eelnevalt hoolikalt läbi, sest Sa ei soovi ennast viia keerulistesse olukordadesse, mis oleksid tingitud lihtsalt Sinu tormakusest.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Karjäärihoroskoop


Kahe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + omavaheline sobivus


Inimese numeroloogiline sünnitabel + Sünniratta kood


Vaagen: Poppy Field - Claude Monet


Võtmehoidja: tigu


Kausid (15 cm) (4 tk)


Taskupeegel: Family (Gustav Klimt)


Seinakell


Taskupeegel: Mona Lisa (Leonardo Da Vinci)


Kaelakee: oonüks


Kaelakee: ema ja tütar, roos


Taldrikud (21 cm) (4 tk)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused