Test: see, mida näed pildil esimesena, räägib nii mõndagi Sinu kohta
Kui nägid pildil esimesena:

BEEBIT

Oled inimene, kes eelistab rohkem olla üksinduses. Suudad seltskonnas hästi hakkama saada, kuid see pole keskkond, kus tegelikult sooviksid olla.

Üksinduses olemise soov ei tähenda seda, et Sa elust rõõmu ei tunneks. Sugugi mitte. Leiad endale alati tegevused, mis on Sulle meelepärased. Oled nö. enda peremees, määrates ise oma sunda elus ning mitte lastes ennast teistel inimestel liigselt mõjutada.

Suudad suurepäraselt iseseisvalt õppida ja töötada. Sa ei vaja meeskonda, et olulised asjad tehtud saaksid. Ajapikku kasvatad endale paksu naha, mistõttu suudad teistest paremini toime tulla ka eluraskustega.

Samas tuleb märkida, et kuna teed kõike iseseisvalt, on ka koorem, mida kandma pead, teistest palju suurem. See kipub Sind kulutama, mistõttu vananed teistest kiiremini.

PUID

Oled aktiivne inimene. Soovid oma ellu leida uusi väljakutseid ja võimalusi. Samas ei tähenda see seda, et oleksid pinnapealne ja hoolimatu. Hindad kõike seda, mis Sul on, kuid soovid leida ka võimalusi uuteks väljakutseteks.

Riskide võtmine ei ole Sulle meelepärane. Soovid hoida jalad kindlalt maas, et keeruliste olukordade tekkimisel oleks kuhugi toetada.

Sulle meeldib teiste inimestega suhelda, kuid samas hindad kõrgelt ka privaatsust. Saladustega käid ringi väga ettevaatlikult.

Oled realistlik ning lubadusi kergekäeliselt ei anna. Sulle on oluline see, et suudaksid antud lubadused ka täita.

INIMESI

Oled väga seltskondlik inimene. Sul on lai tutvusringkond ja palju sõpru. Samas väga lähedasi sõpru ei ole Sul eriti palju. See võib tähendada, et kui peaksid sattuma keerulisse olukorda, siis neid inimesi, kes Sind koheselt aitama tormaksid, Sul palju polegi.

Sinu tutvusringkonna puhul on pigem eesmärgiks kvantiteet, mitte kvaliteet.

Üksinduses olemine on Sulle vastumeelne. Tunneksid ennast üksinduses väga rõhutuna ning Sinu ettevõtmised eriti ladusalt ei kulgeks.

Tööalaselt soovid töötada meeskonnas. Sulle sobiksid suurepäraselt sellised ametid, mille juures saaksid aktiivselt teiste inimestega suhelda.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + elukutsevalik numeroloogia põhjal


Horoskoop mehele


Eelmise elu analüüs


LED küünlad (3 tk)


Vaagnad (2 tk)


Barbie nukk (GHR58)


Seinakaunistus: ninasarvikud


Kott - Kalidi


Kaelakee: hemimorfiit


Seinapilt lõuendil või kapal: Tartu


LED küünlad (3 tk)


Võtmehoidja: tiigrisilm

Seotud postitused