Sinu raha number – mida räägib sinu sünnikuupäev rahaasjade kohta

Raha mängib meie elus olulist rolli, kuid kuidas me seda teenime, kulutame ja haldame, on palju sügavamalt seotud meie sünnikuupäevaga, kui esialgu arvata võiks. Numeroloogia, iidne arvude ja nende tähenduste uurimine, pakub meile huvitavaid viise, kuidas mõista oma finantskäitumist. Üks selline meetod on maagilise ruudu numeroloogia. Kuidas oma rahanumbrit arvutada ja mida see meie finantskäitumise kohta räägib?

Kuidas raha number arvutada? Paar näidet:

Näitleja Johnny Depp sündis 9. juunil 1963; seega tema raha number arvutatakse järgmiselt:
raha number = (sünnikuupäeva number + 1) = (9 + 1) = (10) = (1)

Eesti president Lennart Meri sündis 29. märtsil 1929, seega tema raha number arvutatakse järgmiselt:
raha number = (sünnikuupäeva number + 1) = 2 + 9 = 11 = 1 + 1 = 2 + 1 = 3
Sulle meeldib oma raha üle täielikku kontrolli omada. Sa ei pane pahaks natuke rasket tööd, kui sind selle eest hästi tasustatakse. Võib-olla otsustad alustada oma isikliku äriga; olla oma ülemus, et tõesti kontrollida teenitavat raha.

Sul on väga tugev intuitsioon, kui tegemist on rahaga seotud otsustega; nii selle teenimise kui ka arukalt kulutamise osas. Sa suudad tajuda, kas ettepanek on hea või halb, isegi kui andmed viitavad vastupidisele. Pane aga tähele, et võib võtta aega, enne kui õpid oma instinkte usaldama.
Sul on tugevad suhtlemisoskused, mida saad kasutada elatise teenimiseks. Oleksid tõenäoliselt hea müügimees, meelelahutaja või õpetaja. Sul ei ole probleemi raha teenimise ideede välja mõtlemisega, kuid nende elluviimine on raske.

Sind tõmbavad konservatiivsed karjäärivalikud. Sa töötad meelsasti üles ettevõtte hierarhias positsioonile, kus on usaldus ja vastutus. Sa eeldad, et töötad kaua ja kõvasti selle eest, mida saad ja oled uhke iga sammu üle teel.
Sind köidavad ametid, mis puudutavad ostmist ja müümist või tehingute tegemist. Sa armastad oma töö mitmekesisust ja vahetad tõenäoliselt mitu korda ametit oma elu jooksul. Sulle meeldib olla enda ülemus, sest vihkad, kui sind juhendatakse ja öeldakse, mida täpselt tegema pead. Püüad leida töö, kus saad palju reisida.

Sul peab olema stabiilne töö, et olla õnnelik. Töökindlus on sinu jaoks võtmetähtsusega. Kardad väga töötust või ebastabiilset sissetulekut. Tegelik töö ei ole sulle nii oluline, sest pere on sinu elus alati esikohal. Tõenäoliselt saad oma elu jooksul mitmel korral suure summa ootamatut raha, võib-olla mingi päranduse.
Sa tahad töötada tehnilistes ametites, teadusega või uurimistööga seotud alal. Sa armastad tööga seotud õppimist ja probleemide lahendamist. Sa ei teeni oma tööga suurt rikkust, sest eelistad töö rahulolu rahalisele kasule.

Sa oled raha teenimisel väga edukas. Sa oled kas ise tööandja või töötad kellegi teise ettevõttes kõrgel ametikohal. Rakendad kogu oma energiavarud selleks, et rahalisi vahendeid teenida. Teed seda hästi, võib-olla isegi liiga hästi.
Tahad töötada humanitaarsete organisatsioonide heaks. Sinu soov aidata teisi võib panna sind olema ülemäära helde, kui tegemist on aja ja raha ohverdamisega. Näed raha vahendina eesmärgi saavutamiseks, sest rahal on sinu jaoks väärtus ainult selles osas, mida selle abil saad teiste inimeste heaks teha.

Sul on väga palju ideid ja lahendusi, mida saad raha teenimiseks kasutada. Tavaliselt vajad enda kõrvale inimest, kes sunnib sind tegema oma tööd parimal viisil. Suudad teostada kõige paremini loomingulistes valdkondades: kirjutamine, muusika jne. Suudaksid ennast hästi teostada ka humanitaarvaldkondades, nagu haridus ja sotsiaalteenused. Äritegevus ja rahanduse vallas töötamine on sulle vastumeelne.

Sul on võime teenida nii palju raha, kui soovid, kuid seda eeldusel, et tegeled millegagi, millesse sa usud. Sa teed oma tööd hästi, kuid samas pead uskuma, et see, mida teed, on kasulik kogu inimkonnale. Sa ei suuda kaua töötada isekate eesmärkide nimel.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop - 75 lehekülge


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi (lisana aasta lühinumeroloogia)


Sünnihoroskoop


Kausid (2 tk) - 770 ml


Käevõru: amasoniit


Võtmehoidja: malahhiit


Seenekujulised kristallid: dalmaatsia jaspis (7 tk)


Küünlaalused 2 tk


Padjakate 50 x 50 cm (4 tk)


Kausid (23 cm) (6 tk) - Villeroy & Boch


Taldrikud (27 cm) (4 tk)


Padjakate 40 x 40 cm (2 tk)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused