Mida räägivad inimese saatuse kohta tema nina ja suu?

Näo vaatlust alustatakse alati näo kuju vaatlemisest. Kvadraatne nägu on karmidel ja mehistel inimestel, kes võivad olla ka julmad ning edu saavutamisel väga otsustavad. Kolmnurkne nägu on peene intuitsiooniga inimestel, kes on kavalad ja pole eriti truud. Lai ja kõrge laup viitab targale inimesele, madalama laubaga inimesed on praktilise meelelaadiga. Väljavenitatud pikliku näoga inimestel on kõrge intellekt, see on aritokraatlik nägu. Iseloomulik on neile sihikindlus ja organiseerimisvõime. Trapetsikujuline nägu on samuti aristokraatlik, kuid puuduvad võitlejavõimed, nad loovad kõikjal meeldiva õhkkonna. Ümar nägu on rahuarmastavatel ja pehmetel inimestel, kes armastavad mugavat elu ja on gurmaanid. Neil on raske endale midagi keelata. Sihikindel on selline inimene vaid etteulatuvate põsesarnade ja kirglike silmade puhul. Kui pea on kere kohta liiga suur või liiga väike, siis peetakse seda halva inimese tunnuseks. Väga kõhna näoga inimesed on kinnised.

Täpsemat infot annavad kõrvad, nina ja silmad.
Mida näitavad nina ja suu?

Nina on seotud Marsi mõjudega ja seda vaadeldakse koos suuga. Näitab energiat, agressiivsust, aktiivsust, rünnaku- ja vastupanuvõimet. Väljendusrikas ja ilus nina on alati aktiivse inimese tunnuseks. Sirge ja ilus (nn. kreeka nina) näitab täpsust ja mõistlikku käitumist, inimene jaotab oma tahet, aga võib olla teistest siiski mõjutatud. Kühmuga (nn. rooma või ka kotkanina) näitab agressiivsust, allutustahet, Ida- Ja Aasiamaades on rohkem levinud. Kui näo alapool on pehme, siis on tahe ja agressiivsus vaid plahvatustena väljenduvad (nurga tagant löögid, mitte maailmavallutamine). Eriti kui ka suu on tundlik. Rooma suu on sirge joon, täpselt fikseeritud joontega, võrdsete ala- ja ülahuultega. Selline näokuju viitab juba maailmavallutuse plaanidele.
Kui inimesel on väike nina ja suur ülahuul, täpselt fikseeritud suu, siis oskab ta oma tundeid alla suruda, kaldub rohkem enesekaitsesse kui rünnakusse. Samas oskab kasutada ka kaitset rünnakuks. Väikese nina ja fikseeritud suu puhul kasvatab inimene oma tahet, võib olla arg, aga sunnib end vapraks, võib minna läbimurdele, aga energeetiline baas on nõrk. Suur nina näitab inimese suurt energiat, kui selle juurde kuulub aga pehme ja laisk suu, siis enamasti ei realiseeri oma suurt energiapotentsiaali. Kaasasündinud punakas nina näitab erakordselt suurt energiat (NB! Ka alkohoolikutel on punane nina). Ninasõõrmed kas rõhutavad või nõrgendavad energeetikat. Puhevil sõõrmed näitavad kirglikkust ja härjalaadset põikpäisust, see ei näita mõistlikku tahteväljendust. Teravalt väljendunud sõõrmed viitavad tühjale lobisemist, ümarad rõhutavad inimese omadust teistega mitte arvestada. Kui peeglisse vaadates ninasõõrmetesse saab pilgu heita, siis on inimene rõõmsameelne, aga ei suuda saladusi pidada. Kui need on varjatud, siis on usaldusväärsem ja kinnisem.
Kitsad piklikud sõõrmed viitavad enesekontrollile. Sirge ninaga inimene püstitab täpsed eesmärgid ja enamasti järgib oma eesmärke. Nõgusa ninaga inimestel on kehv keskendumisvõime, aga nad alluvad distsipliinile paremini ja on rõõmsama loomuga. Kongus kitsas nina on süngematel ja kättemaksuhimulistel inimestel, teatud juhul võib kumer nina näidata ka liiderlikkust. Inimene teeb meelega halba, isegi kahjustades sellega ennast. Kui nina on viltune, näitab see suundumust, kas hea või halva poole. Mehed, kelle ninakõverus on paremale ja naistel vasakule, mängivad pühakuid, aga seda ei tasu uskuda. Terav ninaots on peenetundelistel intellektuaalidel, kes on kriitilised ja võimelised kontsentreeruma. Nina ülemine osa on tahe ja alumine mõistus. Heasüdamikel inimestel on lai nina. Täpselt väljendunud lohuke nina ja suu vahel on hea näitaja, mis viitab vabale tahtele ja vaid mõningasele juhitavusele. Nad on teerajajad, kes saavutavad oma tahte abil kõike soovitut. Mida ebamäärasem see lohuke on, seda halvem näitaja. Kui nooruki nina enne 14-ndat eluaastat purustatud saab, väärastub inimese elu ja see võib viia seksuaalsete kompleksideni, kuna nina väljendab meestel seksuaalset energiat (Marsi energiat).
Suu on seotud naise seksuaalsusega ja Veenuse mõjudega. Parim suu on sirge täpsete väljajoonistunud joontega suu. Suunurgad on allapoole pessimistidel ja ülespoole optimistidel. Väga kitsad ja kuivetud huuled on ihnsatel, kalkuleerivatel inimestel, kes võivad olla armuelus külmad. Armastuses pettunud inimestel tekkivad suu ümbrusesse väikesed kortsud (tekivad ka vananedes). Kirgede kütkes oleval inimesel on rippuv paks alahuul, iseloomulik laisale ja tunnete kütkes olevale hedonistlikule inimesele. Paks ja tugevalt väljendunud ülahuul näitab isekust, kapriissust, hüsteeriat ja raevukust, neil on raske ennast kontrollida. Ülespidi ninaots ja lopsakas alumine huul (või üldse lopsakad huuled) on omased seksikatele naistele, suurendab Veenuse mõjusid. Seetõttu ongi huulte täitmine muutunud tänapäeval aktuaalseks, et emantsipeerunud naissugu hakkab minetama oma loomulikku naiselikkust ja naised püüavad seda kunstlikult rõhutada. Üldjuhul on meeste näojooned tugevamad ja naistel pehmemad ning ümaramad.

NB! Välimuse järgi saab objektiivse tulemuse vaid tervikpildina, üks spetsiifiline näitaja seda ei anna.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Sobivus töökaaslasega


Aasta analüüs numeroloogia järgi


Nimemuutuse mõju eluteele + Kas Sinu nimi sobib eluteega kokku?


Kaelakee: puit


Käevõru: labradoriit ja päikesekivi


Padjakate 45 x 45 cm (4 tk)


Suhkrutoos - Villeroy & Boch


Harley-Davidson CVO Breakout (2014)


Kaelakee: neitsi


Käevõrud partneritele: lepidoliit ja oonüks


Kõrvarõngad: jäär


Kausid (5 tk) (10 cm)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused