Tähtkujude sobivus: Kaksikud ja Kalad

Kaksikute juhiks on Merkuur ning Kalasid juhivad Jupiter ja Neptuun. Merkuuri esindada on suhtlemine ning kõik uus. Neptuuni esindada selles suhtes on sügav mõtlemine ning empaatia. Jupiteri esindada selles suhtes on õpetamine, optimism, matkamine, õnn ja teadvus.

Armastus

Kaksikute ja Kalade vahelises suhtes on tegemist nagu nelja osapoolega, kuna mõlemal märgil esineb kaks erinevat külge. Kalad võivad olla ühelt poolt positiivne, ideedest pungil ning teiselt poolt toob ta suhtesse kaasa müstika, saladused ja kõik ebatavalise. Ka Kaksikud on mitmekülgne ning toob suhtes esile oma kaks eripära, mille peamiseks iseloomustuseks on meelte muutused.

Mõlemad osapooled tunnevad üksteise vastu üsna suurt külgetõmmet ning nende kahe märgi vaheline suhe ei muutu kunagi üksluiseks ning igavaks. Mõlemad osapooled soovivad kogeda uusi elamusi ning nende tekitamise nimel ollakse valmis ka pidevaks aktiivsuseks.
Osapooled suudavad selles suhtes üksteist oma eripäradega pidevalt täiendada ning seda eriti just tingituna mõlema märgi peaaegu piiritust kujutlusvõimest.

Kalad on selles suhtes kindlasti tundlikumaks osapooleks, mistõttu peaks Kaksikute esindaja ennast Kaladega suhtlemisel teatud määra kontrollima, et oma tegevuse ja jutuga Kalade tunnetele liiga ei teeks.

Mõlema märgi esindajad suudavad selles suhtes kindlasti üksteisega suurepäraselt toime tulla ning oma eripäradega toovad osapooled suhtesse pidevalt uusi võimalusi. Kui Kaksikute esindaja suudab vältida Kalade tunnetele liigse surve avaldamist, on suhe nende kahe märgi vahel stabiilne ning kauakestev.
Ärisuhted

Ärisuhe nende kahe märgi vahel ei pruugi eriti hästi õnnestuda, kuna ärisuhtes pööratakse liialt suurt tähelepanu üksteise vigade otsimisele ning mitte niivõrd üheskoos tegutsemisele. Kindlasti on need kaks märki suutelised koostööd tegema, kuid seda ainult kuni teatud tasandini.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Karjäärihoroskoop


Sobivus töökaaslasega


Saatuse analüüs


Taro kaardid: Elben (koos raamatuga)


Pehme mänguasi: känguru


Pealamp: Black Diamond Spot 350


Taro kaardid: Golden Magic Lenormand Oracle (ainult kaardid)


Konna kujuke: draakoni verekivi


Kaelakee: ametüst


LED küünlad (5 tk)


Tassid: suudlus, armastus


Kaelakee: kaksikute tähtkuju


Mälukaart: SanDisk Extreme CompactFlash UDMA7 64GB, 120 MB/s


Skulptuur: muusik


Kaelakee: süda ja ingli tiivadLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused