Milliseid vigu tasub vältida iga päikesemärgi puhul armusuhtes olles?

Armusuhtesse astudes avame end uutele kogemustele ja seiklustele, kuid tee armusuhtes pole alati roosiline. Erinevad päikesemärgid toovad kaasa unikaalsed omadused ja väljakutsed, mille ignoreerimine võib viia suhte raskuste keskele.

JÄÄR

Jäär on enesekindel ja võimsa egoga, ta ei jäta midagi välja ütlemata. Temaga pole mõtet ka vaielda, sest tal on alati õigus. Vaidlemine toob vaid lärmaka tüli kaasa ja parastamise peale vihastab ta tõeliselt. Jääraga armusuhtes olles tuleb kasvatada endale paks nahk selga. Jäära kaaslane ei tohi oma välimust käest lasta ja peab end nii füüsiliselt kui vaimselt heas vormis hoidma. Tasub valmis olla ka selleks, et Jäär võib oma partneri hoobilt jätta. Ta tüdineb kiiresti ja mingit haletsust või kaastunnet temalt kerjata pole mõtet. Vaid tark ja tasakaalukas kaaslane suudab teda ohjeldada. Jäärale meeldivad võitmine, põnevus, hädaoht, brutaalne seks ja satiir, vaikust ja rahu ta pikalt ei talu, silmakirjalikkust ja ebaõiglust aga lausa vihkab. Selle kõigega peab kaaslane arvestama.
SÕNN

Sõnn hindab armastatu pühendumist, üleliigseid riske ei võta. Eelkõige hindab ta mugavust ja kindlustunnet, mida partner talle pakub. Kes armastab Sõnni, peab arvestama, et pidevalt teda ärritada ei tasuks, ta viha võib olla hirmus. Sõnn on väga omandihimuline ja truudusetus on suurim patt tema jaoks, ta peab vimma kaua ja mõnikord ei annagi andeks. Iga uue asjaga peab teda harjutama, ta ei võta kiiresti omaks uusi inimesi ja iga muutuse jaoks vajab ta aega. Teda ei tohi sundida ega survestada, siis ta vihastab. Kaaslane peab arvestama, et mõnikord vaevab teda mürgine pahatujulisus ja ta rahulolematu, kui asjad ei suju tema soovi järgi. Sõnn vajab väga füüsilist lähedust ja kallistusi, teda ei tohi ignoreerida ega teisejärguliseks jätta. Sõnni häirib väga ebakindlus, tagantkiirustamine, külma-, nälja- ja ebamugavustunne.
KAKSIKUD

Kaksik on ühel hetkel särav ja seltskondlik ning siis tusane ja sapine. Ta keeldub täiskasvanuks saamast, talle meeldivad riukad ja peamurdmised. Ta suudab musta valgeks rääkida ja väänab tõde mõnuga. Sügavad tunded on Kaksiku jaoks hirmutavad, ta ei oska tunnetega midagi peale hakata, pigem lahkab ja arvustab teiste tundeid. Tunnete varjamiseks räägib pidevalt. Partner peab arvestama, et Kaksik ei talu ühetaolisust ja truudus pole tema tugev külg. Kaksik manipuleerib sageli ja on kahepalgeline, aga temaga koos olla on lõbus. Petmise ajendiks on peamiselt tüdimus, reageerimine rumalusele ja liigsele klammerdumisele. Tema kaaslane peaks sellega arvestama. Kaksik vajab ühteaegu nii armastajat kui sõpra. Talle ei meeldi liiga kerge saak, aga lõputult kedagi taga ajada ta ei viitsi, kaotab huvi ja leiab uue sihtmärgi.
VÄHK

Vähi puhul peab alati arvestama, et kodu ja eriti ema on olulised tema jaoks. Kaaslane ei tohi kunagi arvustada Vähi ema. Vähk on emotsioonidest mõjutatud, tal on väga tugev turvalisuse vajadus ja ta mõtlemine on sageli irratsionaalne. Ta pole ullike, vaid soovib kalleid inimesi ja oma turvalisust kaitsta. Vähk tajub alateadlikult, kui teda ära püütakse kasutada ja ta pahameel on kerge tekkima. Ta ei oska sageli oma positsiooni määratleda, kuna on häälestatud ka teise inimese tunnetele ja vajadustele. Emotsionaalselt ärritub ta kiiresti ja arusaamatused on kerged tekkima. Vähk on haavatav ja poeb kivi alla peitu väga arusaamatutel põhjustel. Ta muretseb liiga palju ja kipub irisema, mis võib olla tüütu. Tujukas Vähk on ka väga armukade. Ta haarab kinni igast asjast, mis turvalisust pakub, mistõttu on klammerduv armastaja, kaaslane ei tohi kodu ja perekonda hooletusse jätta.
LÕVI

Suuremeelne ja uhke Lõvi tahab olla tähelepanu keskpunktis, tema kaaslane peab sellega arvestama. Lõvi tahab teiste üle valitseda, meeldib see neile või mitte ja keegi ei tohi Lõvist rohkem särada. Lõviga armusuhtes olles ei ole mõistlik temast parem ja tublim püüda näida, siis on tüli majas. Siiski on Lõvi võluv ja heatahtlik despoot, ta lihtsalt peab end tundma erilisena. Lõvi on sageli suuresõnaline ja väga sirgjooneline, tema arvamust on võimatu muuta. Tugevaim emotsioon on eneseuhkus, mida partner ei tohi kunagi riivata. Ta ei tohi kärpida ka Lõvi eneseusku. Vaene Lõvi on õnnetu, ka sellega peab arvestama. Lõvi hindab ausameelsust ja lojaalsust, ta võib küll möirata, aga tegelikult on tal suur ning soe süda. Lõvi hindab uhkeid kingitusi, teeb neid ise ja võtab meelsasti ka vastu. Üleolek ja kalduvus heale elule on tema omapära, sest ta hindab kõiges kvaliteeti ja tahab uhkustada oma kaaslasega. Ka sellega peaks kaaslane arvestama.
NEITSI

Neitsi on väga tasakaalukas tähemärk, ta võib tunduda lausa steriilne ja kitsarinnaline, väga pedantne ja nõudlikult kriitiline. Neitsit armastades ei tohiks solvuda ta kriitika peale, mis sageli on ka õigustatud. Kriitiline on Neitsi nii enda kui teiste suhtes. Suure muretsejana laseb ta end igasugustest pisiasjadest häirida. Neitsi kaaslane peaks aitama tal tervikpilti märgata, kui pikemalt temaga koos olla soovib. Neitsi jaoks ei pruugi ükski inimene olla piisavalt täiuslik. Ta ei näita välja oma tundeid ja ka seksuaalsus võib olla sordiini all. Aus ja usaldusväärne Neitsi on väga töökas, viisakas ja tõeliselt reserveeritud käitumisega. Tal on sageli “silmaklapid” peas ja ta kaldub ennast õigustama. Neitsi kaaslane ei tohiks olla lärmakas, labane, lohakas ja laisk, mis on Neitsi jaoks talumatu.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Saatuse aastahoroskoop


Karjäärihoroskoop


Suhte analüüs ja võimalused (kvaliteet)


Kausid (4 tk) (750 ml)


Kaelakee: rodokrosiit


Kaelakee: akvamariin


Dekoratsioon: ahhaat


Tekk (180 x 220 cm)


Kausid (5 tk) (10 cm)


Seinapilt lõuendil: vee tilkumine


Klaasid: koolibri (6 tk)


SkulptuurLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused