Mida räägib käekirja kalle inimese kohta

Käekirja kalle on mõjutatud koolis õpetatud kirjaviisist, aga käekirjad on erinevad ka ühesuguse õpetuse korral. Esimesena hakkavad silma käekirja vaatlusel suurus ja kallak. Ekspertide väitel on käekirjad muutunud aastatega püstisemaks ja on vähem kaldu kui varematel aegadel.

Püstkirjas kirjutavad mõistuseinimesed, mida rohkem on kiri kaldu paremale, seda rohkem mõjutavad inimest tunded. Väga kaldus kiri näitab haiglaslikku tundlikkust. On ka selliseid käekirju, mis on vasakule kaldu. Vasakule kaldu käekiri peaks tegema alati pisut ettevaatlikuks. Igasugused vasaksuunalised elemendid käekirjas viitavad egoismile, kinnisele iseloomule, suhtlemisprobleemidele, ebasiirusele, mõnikord isegi kuritegelikele kalduvustele. Siiski ei saa ainult vasaksuunalisuse põhjal iseloomu hinnata ja igast sellise käekirja kirjutajast kõige halvemat eeldada. Tegemist võib olla lihtsalt väga kinnise inimesega, kel on suhtlemisraskusi või kes ei soovigi eriti suhelda. Sageli võib selline inimene olla andekas mingil alal. Kindlalt võib väita aga seda, et ta on isepäine ja keerulise iseloomuga. Vasaksuunalisus näitab eelkõige seda, et inimene näitab ennast välismaailmale teistsugusena, kui ta tegelikult on. Ta pole siiras ja avatud, mis iseenesest pole ju veel kuritegu.
Püstine käekiri on omane reserveeritud jahedatele mõistuseinimestele, kes kainelt iga sammu kaalutlevad. Väike kalle paremale näitab heasüdamlikkust, sõbralikkust ja avalat meelelaadi. Sellised inimesed on tavaliselt ka meeldivad suhtlejad. Mida rohkem on käekiri paremale kaldu, seda rohkem on tundeid ja temperamenti, tugevalt paremale kaldu käekiri näitab kirglikku loomust. Sellise käekirjaga inimene ärritub kergesti ja on väga tundlik. Mida rohkem paremale kaldu, seda rohkem näitab tujude muutlikkust ja ärrituvust.
Kui kallak sõna või teksti lõpupoole suureneb, on tegemist inimesega, kes kaotab kergesti enesevalitsuse. Kui kallak lõpu poole väheneb ja käekiri püstisemaks muutub, suudab inimene end talitseda, ei allu nii kiiresti tunnetele ja tujudele. On ka selliseid käekirju, mille puhul on raske hinnata kallakut, kuna erinevate tähtede kaldenurgad on niivõrd erinevad, et keskmist ei saagi määrata (näiteks Beethoveni käekiri oli just selline). Sellises käekirjas peegeldub inimese väga intensiivne tundeelu ja temperament, suur tundlikkus on omane tõeliselt andekatele inimestele.
Kuna varasematel aegadel kirjutati palju suurema kaldega kui tänapäeval, on see nähtav tõend sellest, et inimeste tundlikkus on vähenenud ja rohkem domineerib mõistuspärane ellusuhtumine. Selles väites tundub tõepoolest olevat tõeiva sees. Varasematel aegadel olid inimesed romantilisemad, armastuskirju kirjutati käsitsi, rõhk oli tunnetel ja tajudel. Tänapäeval on isegi armusõnumid lühikesed ja rohkelt lisanditega illustreeritud, interneti suhtluskeskkondades laigitakse nii paljusid üheaegselt.

Olenemata kirja sisust, sõnavalikust või kasutusest saab nutiseadmes kirjutatud kirja puhul tegelikke tunded ja meeleolusid vaid aimata. Ilmselgelt on inimesed muutunud asjalikumaks, külmemaks, kalkuleerivamaks. Tähtsam on tähelepanu, mulje ja väline aspekt, tegelik sisu on muutunud vähemoluliseks, siirad ja sügavad tunded kipuvad tahaplaanile jääma.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Sünnihoroskoop + horoskoop mehele


Aastahoroskoop (perekond)


Horoskoop naisele + aastahoroskoop naisele


Käevõru: tiigrisilm


Tekk (220x 240 cm)


Vaas (27 cm)


Nugade komplekt (6 tk) - Victorinox


Kaitseingli kujuke: roosa kvarts


Seinapilt lõuendil või kapal: veetilgad lehel


Taro kaardid: Auset Egyptian Oracle (koos raamatuga)


Taro kaardid: Tea Leaf Fortune Cards (koos raamatuga)


Kilpkonna kujuke: india ahhaatNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused