Tähtkujude sobivus: Kaljukits ja Veevalaja

Mõlema märgi juhiks on Saturn ning Veevalajal on olemas ka teine juhtplaneet, milleks on Uraan. Saturni esindada selles suhtes on auahnus, töötegemine, kord ja eesmärkide poole püüdlemine. Uraani esindada selles suhtes on ebatavalisus, kõik uus ja radikaalsus.

Armastus

Suhe nende kahe märgi vahel saab toimida hästi ainult siis kui osapooled on valmis oma teatavat jäärapäisust maha suruma. Just nii ollakse suutelised tooma esile kahe osapoole erinevused ning üksteise täiendamise tendents. Mõlemad märgid leiavad üksteisest iseloomujooni, mis neile meeldivad ning mis suhet tugevdab. Kaljukits on selles suhtes kindlasti praktilisem ning ratsionaalsem märk. Veevalaja aga teatud määral tormakam, uudishimulikum ning uuendusi otsiv osapool.

Osapooled peavad selles suhtes üsna palju üksteisega vaeva nägema, et oleksid üldse suutelised üksteist mõistma. Märgid on üksteise suhtes teatavas mõttes äärmuslikud ning suhte toimivuse nimel peavad osapooled leidma kesktee, mida mööda liikuda. Kindlasti on väga positiivseks omaduseks mõlemal märgil see, et alustatud asju pooleli ei jäeta, mistõttu on märgid väga sihikindlad. Kui suhe nende kahe märgi vahel õnnestub, on sihikindlus kindlasti see, mis aitab antud paaril oma eesmärke saavutada.
Mõlemad osapooled peavad selle suhtes kindlasti üsna suurt tähelepanu pöörama rahalisele stabiilsusele. See garanteerib selle, et probleeme rahalistes küsimustes ette ei tuleks. Eriti oluline on rahaline stabiilsus just Kaljukitsele, kes püüab selle eest ka pidevalt hea seista.

Suhe nende kahe märgi vahel on parimal juhul õpetav ning meeldiv. Kindlasti kaasneb sellega ka stabiilsus suhtes ning hea kompromissivõime. Kindlasti nõuab see osapooltel üsna suuri jõupingutusi, et selle kõigeni jõuda, kuid lõpptulemus on kindlasti pingutamist väärt.
Ärisuhted

Ärisuhe nende kahe märgi vahel tavaliselt eriti hästi ei õnnestu ning seda peamiselt just erinevatest lähenemisviisidest maailmaasjadele. Kaljukitsele on väga oluline majanduslik stabiilsus. Veevalaja sellepärast eriti suurt muret ei tunne ning püüab elust leida väljakutseid. Just nendest omadustest tingituna, võivad ärisuhtes tekkida ka probleemid.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Reisihoroskoop üheks kuuks


Saatuse analüüs + saatus-tulevik horoskoop


Lapse horoskoop


Kaelakee: ametüst


Käevõru: ema ja tütar


Kaelakee: liblikas


Käevõru: amasoniit


Vaas


Kausid ja taldrikud (komplekt 2-le inimesele) - Villeroy & Boch


Seinapilt lõuendil või kapal: Sangaste mõis


Seinapilt lõuendil või kapal: Nõmmeveski juga


Kõrvarõngad: kalad


Küünlaalused (2 tk)


Kausid (18 cm) (4 tk)


Seinapilt lõuendil või kapal: talvine maastikLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused