Heksagramm tänaseks päevaks

»» Mis on heksagrammid?


Tänapäeval kasutatakse heksagramme selleks, et saada keerulistes olukordades nõuandeid ja soovitusi, et seeläbi leida parimad lahendused tekkinud probleemidele. I Ching kasutatakse eeskätt kui otsuste tegemise teejuhti. Ennustamisel on kasutusel nö. ennustuskaardid, mille igal üksikul kaardil on kujutatud üks heksagramm. Heksagrammide kasutamine annab mitmeid vihjeid sellest, millised on võimalused konkreetsel ajahetkel, kuid kuidas üks või teine asi konkreetses olukorras välja kukub, sõltub inimesest endast.

Rohkem infot heksagrammide kohta leiad siit »

  « Eile | Täna | Homme »»» Tänane heksagramm


Esmaspäev, 29.05.2023

Nimi: Idu

Tegevus: Algraskus

Ehkki üldises plaanis peaksid täna Sinu ettevõtmised kulgema hästi, on oht selles, et võid oma sammudega ise asjad keeruliseks muuta. Seepärast tuleks Sulle kasuks see, kui paneksid praegu erilise rõhu rutiinsematele ettevõtmistele ning hoiduksid sellest, et hakkaksid oma igapäevaste tegemiste juures suuremaid muudatusi tegema.

Oled ümbritsetud täna paljude mõjukate inimestega, kes kõik sooviksid Sind erinevates suundades kaasa kiskuda. Oluline on see, et jääksid endale kõikides situatsioonides kindlaks.
Inimsuhete valdkonnas tuleks Sul praegu enam rõhku panna huumorimeele kasutamisele, kuna see aitaks paljud situatsioonid Sul oluliselt paremini kontrolli all hoida. Oluline on see, et võtaksid enam kuulda ka teiste inimeste arvamusi ja mõtteid, ses ainult nii saad olla kindel selles, et teed valikuid, mis ka teiste inimestega arvestavad.

Kodune elu eeldab Sinult seda, et oleksid julgemalt valmis enda kätte võtma algatuse. See võimaldaks Sul oluliselt paremini kõik asjad tehtud saada. Kui jääd ootama algatust teiste inimeste poolt, võivadki paljud asjad Sul tegemata jääda.Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Eluteed edendavad ja takistavad omadused


Aastahoroskoop (perekond)


Kuuhoroskoop (päevade lõikes)


Tass: hirv


Söögiriistade komplekt (16 tk) - Glavory


Disainkauss


Vaas


Pehme mänguasi: tarantel


Konna kujuke: punane aventuriin


Seinapilt lõuendil või kapal: Rõuge Suurjärv


Kaelakee: kaljukitse tähtkuju


Tassid ja taldrikud (komplekt 6-le inimesele) - Villeroy & Boch


Skulptuur: perekond


Vaas


Kaelakee: elu puu, ema ja lapsNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused