Tähtkujude sobivus: Sõnn ja Kaljukits

Kaljukitse juhib Saturn ning Sõnni juhib Veenus. Saturni esindada on selles suhtes töö tegemine, auahnus ja distsipliin eesmärkide saavutamisel. Veenuse esindada on selles suhtes ilu, harmoonia ja armastus.

Armastus

Antud suhe saab tavaliselt alguse Sõnni aktiivsusest, kes on suuteline nägema Kaljukitse sisemisi väärtusi. Suhe nende kahe märgi vahel on alati täis üksteise mõistmist. Osapooled oskavad üksteisega vestelda, rääkida oma muredest ning üksteist alati aidata ja toetada.

Mõlemale märgile on antud suhtes väga olulised kodu ja turvalisus. Selle nimel püüavad osapooled ennast maksimaalselt pingutada.

Kaljukits peaks õppima selles suhtes ennast paremini väljendama Sõnnile, sest see garanteerib parema lõpptulemuse mõlemale märgile. Probleeme või tülisid selles suhtes tavaliselt ette ei tule ja kui need peakski tekkima, suudavad osapooled selle üsna kiiresti lahendada. Mõlemale märgile on oluline suhte stabiilsus ning seetõttu on mõlemad osapooled alati valmis kiiresti vajadusel kompromissidele minekuks.
Ka rahalises mõttes selles suhtes mingeid probleeme tavaliselt ei teki. Mõlemale osapoolele on väga oluline majanduslik stabiilsus, mistõttu raha lõppemist karta ei ole.

Sõnn on selles märgis kindlasti selliseks märgiks, kes otsuse vastuvõtmisel, seda enam ei muuda. See omakorda suudab Kaljukitsele pakkuda kindlust. Kaljukits toob suhtesse pidevalt uusi ideid, mida püütakse ellu viia alati üheskoos. Ka ühistest huvidest puudu ei tule. Suhe nende kahe märgi vahel on niisiis alati harmooniline ning edukas.
Ärisuhted

Ärisuhe nende kahe märgi vahel õnnestub praktiliselt alati, kuna osapooled suudavad alati arvestada üksteise mõtteid ja ideid. Lisaks ei ole ka kompromisside leidmine selles ärisuhtes keeruline. Mõlemal osapoolel on suur soov kõik asjad edukalt lõpule viia, mistõttu on antud ärisuhe ka mõlemale osapoolele alati edukas.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Horoskoop mehele + aastahoroskoop mehele


Aastahoroskoop - 239 lehekülge


Karjäärihoroskoop


Kaelakee ja kõrvarõngad: opaal


Kaelakee ja kõrvarõngad


Hundi kujuke: roheline aventuriin


Taro kaardid: Tarot of the Little Prince (ainult kaardid)


Pealamp: Black Diamond Storm 400


Kaelakee: oonüks


Vihmavari: härjasilm


Kaelakee: roos, rist ja süda


Ripats: opaliitLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused