Tähtkujude sobivus: Lõvi ja Kajukits

Lõvi juhiks on Päike ning Kaljukitse juhtplaneediks on Saturn. Päikese esindada selles suhtes on isiklik mina, elu, võim ja valgus. Saturni esindada on selles suhtes vastutustunne, auahnus, töö tegemine ja vastupidavus.

Armastus

Mõlemad märgid on üsna erinevad ning lähtuvad täiesti erinevatest asjadest maailmas. Lõvi on kindlasti väljapoole suunatud ning ta püüab saada osa kõikvõimalikest ettevõtmistest ning lubada endale ka uhkemaid ning kallimaid asju. Kaljukitsele on see kõik võõras ning Kaljukits läheneb kõikidele asjadele enda ümber võimalikult praktiliselt.

Kaljukitsel esineb üsna tihti selliseid perioode, mil ta sooviks olla täiesti üksi ning seda eriti veel siis, kui ta tunneb teatud asjade suhtes suurenevat pinget. Lõvi esindaja peaks sellega kindlasti rohkem arvestama ning lubama Kaljukitse esindajale teatud perioode, mil Kaljukits saaks olla üksinduses.
Suhe nende kahe märgi vahe võib tunduda esialgu üsna ebatõenäolisena või isegi võimatuna. Kui aga osapooled suudavad ennast siiski piisavalt pingutada ning üksteise tundmaõppimisega vaeva näha, peaksid tulemused olema üsna positiivsed. Kui vaeva näha ei taheta, ei ole sellest suhtest ka eriti palju oodata.
Ärisuhted

Ärisuhe nende kahe märgi vahel tavaliselt eriti hästi ei õnnestu ning peamiselt on see tingitud üsna suurtest iseloomuerinevustest ning maailmakäsitlusest. Eriti puudutab see rahakasutamist.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop - 105 lehekülge


Aasta analüüs numeroloogia järgi


Inimese numeroloogiline sünnitabel


Tassid: Almond Blossom - Vincent Van Gogh (2 tk)


Kaelakee: ema ja poeg


Käevõrud partneritele: austraalia jadeiit ja oonüks


Barbie nukk (GHT91)


Kausid (15 cm) (4 tk)


Seinakaunistus: elevandid


Vaas


Käevõru - Tiibeti ahhaat


Taro kaardid: The Psychic Tarot for the Heart (koos raamatuga)


Seinapilt lõuendil või kapal: Treppoja


Vaas


Seinapilt lõuendil või kapal: Võhandu jõgiLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused