Egiptuse horoskoop: SETH (28.05-18.06, 28.09-02.10)

Nimi: SETH
Kuupäevad: 28. mai – 18. juuni, 28. september – 2. oktoober
Planeedid: Marss
Sobivad värvid: meestele türkiis, naistele must
Võrdlus lääne astroloogia tähtkujuga: Kaksikud
Seth oli sõja, hävingu, tormide, pimeduse ja kaose jumal. Teda peeti ka omal ajal vabaduse sümboliks. Egiptlastele oli Sethi kultus erilise tähendusega.

Oled inimene, kes ihkab juhtimist ja võimuhaaramist. Oled väga ambitsioonikas ja enesekindel, samas aga ka väga õiglane. Poliitika oleks üks valdkondadest, kus tunneksid ennast nagu kala vees. Sul on elus head võimalused selleks, et jõuda kõrgemasse võimuešeloni.

Sethi peetakse ka ennustamise ja varjatud teaduste patrooniks. Oled inimene, kellele meeldivad varjatud teadused ning pöörad neile ka arvatavasti suuremat tähelepanu. Sinu poolt loodud ennustused on alati täpsed ja järeldused õiged.
Usud seda, et kõikvõimalikud takistused, mis on Sinu teele tekkinud, on võimalik ületada. Oled optimistlik ja tead, et miski ei takista Sul oma eesmärkide poole liikumast. Oled alati valmis oma õiguste eest võitlema. Oled oma olemuselt vallutaja ja sissetungija ning loodad ainult iseendale. Sõpru ja tuttavaid Sa suure tõenäosusega eriti ei usalda. Kipud teiste inimestega konkureerima ja seda isegi kõige väiksemates asjades.

Piirangud on Sulle vastumeelsed. Oled isekas ning püüab kõikvõimalikke piiranguid rikkuda. Seadustega Sa üldjuhul Sa vastuollu ei lähe, kuid see ei tähenda, et need Sulle meeldiksid.

Oled väga võitluslik ja enesekindel. Tead, mille nimel võitled ja ei karda sellest tulenevaid katsumusi. Kui tunned, et võitu on keeruline saavutada, tõmbuda hetkeks tagasi, kogud jõudu ja asud uuesti rünnakule.

Armuasjades oled Sa vaieldamatult domineerivam osapool. Sulle meeldib omada ja oled väga armukade. Kipud oma partnerit alla suruma. Enda kõrval ei soovi Sa näha nõrka inimest.
Armuelus on Sulle oluline see, et saaksid luua harmoonilise liidu. See aga tähendab seda, et Sinu kõrval oleks inimene, kes on sinuga võrdväärne partner. Selle inimese leidmine ei pruugi olla kerge ülesanne.

Teiste inimestega suhtlemisel oled rõõmsameelne ja avatud. Jagad julgelt oma mõtteid ja ideid, kuid saladustega oled väga ettevaatlik. Sinu tegelikke motiive teavad väga vähesed.

Sul on võib olla raske leida oma sisemist tasakaalu. Sa ei tea sugugi alati seda, mida Sa soovid elus saavutada ja kuidas eesmärkide poole liikuda. See võib varem või hiljem tuua kaasa tagasilööke ning probleeme psühholoogiliselt.

Oled küllaltki isekas, mis võib Sind elus viia kokkupuutesse probleemidega ja raskustega. Et elus paremini läbi lüüa, tuleks õppida teisi inimesi rohkem usaldama. See ei tähenda sugugi seda, et peaksid seda tegema valimatult. Ümbritse ennast kõige usaldusväärsemate inimestega ja tegutse koos nendega.
Mees

Oled oma loomult vallutaja ja tead, et suudad oma eesmärgid ellu viia. Kaotuste korral ei anna Sa kunagi alla, vaid võib-olla tõmbud lihtsalt mõneks ajaks tagasi, kogud jõudu ja alustad uue rännakuga.

Sa ei vaata kunagi tagasi. Sinu pilk on pööratud tulevikku ning kui Sa oled varasemalt takistustega kokku puutunud, siis püüad õppida tehtud vigadest ja liigud edasi. Sa ei kahetse oma tegusid. Tihtilugu on nii, et Sa ei õpi oma vigadest, mistõttu elad oma elus probleeme ja takistusi läbi mitmekordselt

Sisemise tasakaalu tagamine ei ole Sulle kerge ülesanne. Pead võitlema enda vastuoludega, mis ei pruugi alati tagada Sulle soovitud tulemusi.

Raskusi Sa oma eluteel ei karda, võtad julgelt kõikvõimalikke riske. Mitte alati ei pruugi see olla kõige mõistlikum tegevus, aga selline Sa juba oled.
Naine

Oled inimene, kes on väga isekas. Sa oled impulsiivne, armukade ja see väljendub eelkõige armuasjades.

Sinuga on teistel inimestel väga raske ühist keelt leida. Oled salatsev ning enda kohta eriti palju välja ei räägi. Seetõttu on ka teistel inimestel Sind raske mõista ja Sinuga arvestada.

Armuelus püüad leida enda kõrvale inimest, kes oleks tugev ja julge. Samas pead arvestama sellega, et see inimene peab olema ka võimeline Sinu survele vastu pidama.

Väga olulisel kohal on see, et õpiksid inimesi rohkem usaldama ja võitleksid isekusega, vastasel korral võid oma eluteel sattuda kokkupuutesse raskuste ja probleemidega, mida Sul on raske ületada.

Rahaline stabiilsus on Sulle väga olulisel kohal. Vaesuses elada Sa ei suudaks ning ühel või teisel moel leiad enda jaoks lahendused, kuidas rahaasjad stabiilsena hoida. Oled selles vallas õnnesärgis sündinud ning arvatavasti ei saa Sa oma eluteel märkimisväärselt rahalist kitsikust tunda.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop ja aasta numeroloogia - 164 lehekülge


Kahe inimese numeroloogiline analüüs ja armastuse soodsad ajad


Aastahoroskoop mehele


Kaelakee: ema ja tütar, roos


Kristallipuu: tšakra


Kausid alusel (3 tk)


Ripats: valge hauliit


Taldrikud (22 cm) (4 tk)


Kaelakee: opaal


Käevõru: hauliit


Seenekujulised kristallid: aafrika verekivi (7 tk)


Vihmavari: võõrasemadNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused