Millised tundemärgid reedavad päikesemärke visuaalsel vaatlusel?

Et täpselt määrata, peaks teadma inimese sünnikaardil olevat tõusumärki, välimuse määrab suures osas I maja. Just seetõttu ei ole välised tunnused sugugi mitte alati omased antud päikesemärgile. Mõni väike asi võib siiski reeta.

JÄÄR

Tüüpiline Jäär on kõhn, sitke ja väga aktiivne. Kui tõusumärgi mõju tõttu puudub Jääral sale keha, siis reedab teda ikka temast kiirguv iseteadlik energia ja enesekindlus. Jäärad on lärmakad ja impulsiivsed ega jää märkamatuks isegi suures inimmassis. Jäära jaoks on väga tähtis igas olukorras silma paista. Polegi tähtis, milles ta teistest tublim on, tähtis on võita. Sageli on neil vasekarva juuksed, jumekas nägu, kulmud meenutavad pisut oinasarvi, paljudel juhtudel on keskelt lausa kokku kasvanud. Jäärad riietuvad stiilselt ja nad on üheaegselt nii elegantsed kui ka sportlikud. Sageli juhtub neil peaga seotud traumasid, kuna Jäära märk mõjutab pead.
SÕNN

Tüüpilisel Sõnnil on suhteliselt suur pea, lühike kael ja tugevad õlad. Kere aheneb jalgade poole sageli ka naistel, see kipub olema jässakapoolne. Olenevalt tõusumärgist võib Sõnn olla ka sihvakas ja sale, aga temast jääb alati jõuline mulje, tal on jalad kindlalt maas. Sõnni silmad äratavad tähelepanu, tema pilk on otsekohene ja julge. Tüüpilise Sõnni laup on avar, juuksed sageli karedad ja tumedad, huuled on sageli lopsakad. Sõnnid riietuvad mugavalt ja mõjuvad sensuaalselt, neis on tõelist ehedust. Kui keegi tundub väga kangekaelne ja paindumatu, on tegemist ilmselt Sõnniga. Paha tujuga hakkab tüüpiline Sõnn põrnitsema ja tõeliselt vihastades on ta lausa hirmuäratav.
KAKSIKUD

Tüüpilisel Kaksikul on pikad peened käed ja jalad. Kaksikud on väga nooruslikud isegi vanas eas. Nad on ka väga vastupidavad, sitked ja energilised. Nägu on pigem kitsas ja pilk uuriv, silmad on lausa läbitungivad, kulmud kitsenevad otstest. Juuksed on enamasti õhukesed ja pigem heledad. Uurides midagi, kipuvad nad pingsalt vaatama, pea ühele poole kaldu. Kaksikuid reedab nende rahutus ja vaimukas keelekasutus. Enamasti riietuvad nad moodsalt, vahel ka veiderdavalt, mehed eelistavad sageli professori välimust. Kaksikud on suurimad suhtlejad sodiaagis, kindlasti ei jää see märkamatuks.
VÄHK

Tüüpilisel Vähil on lai kahvatu nägu ja heledapoolsed pruunikad juuksed. Enamasti on Vähk lüheldane ja jässakas, naistel on tavaliselt suur rinnapartii, aga on ka saledaid ja pikema kasvuga Vähke. Rohkem eristab neid teistest muretsev hoiak. Kahvatud ja niisked silmad piiluvad areldi. Vähk on esmapilgul väga uje ja võõrastega suhtlema ise ei kipu. Sageli eelistab Vähk kaitsvat kehahoiakut, seisab käed rinnal risti. Ta eelistab koduseid ja mugavaid riideid, kannab neid seni, kuni need sõna otseses mõttes ära lagunevad, neile meeldib ka rahvuslik stiil. Vähid torkavad silma hoolitseva ja mureliku hoiakuga, millest tekib neil sageli seedeprobleeme.
LÕVI

Lõvil lihtsalt pole võimalik märkamatuks jääda. See dramaatiline isiksus lihtsalt avaldab muljet, ta peab särama ja silma paistma. Enamasti suuremat kasvu, lopsakamate vormidega või lihtsalt suurema kondiga. Tüüpilise Lõvi kehahoiak on käskiv ja autoritaarne, aga mõni neist võib olla ka vallatu ja ülemeelik. Suurejoonelised on nad kõik. Julged ja kutsuvad silmad ei pööra pilku iial kõrvale. Juuksed alati stiilses soengus, riided glamuursed, ehted hinnalised. Lõvi hakkab silma juba oma välimusega ja talle meeldib kvaliteet. Vaene Lõvi on kindlasti õnnetu.
NEITSI

Neitsi torkab silma sellega, et tema välimus on alati hoolitsetud, soeng viisakas, riided ja jalatsid puhtad. Neitsi on kõiges ökonoomne, ta ei raiska ja hoolitseb ka oma tervise eest. Neitsi kehahoiak on selline, nagu oleks ta valmis teenindama. Tüüpilisele Neitsile meeldib kanda vormiriietust või midagi sellele sarnanevat. Riided on alati väga puhtad ja stiilsed, igas mõttes funktsionaalsed. Neitsile meeldib aegumatu stiil, värvid on sobitatud hoolega. Ta torkab silma pisiasjade märkamise ja kriitikameelega, seejuures jääb alati viisakaks ja tagasihoidlikuks.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Karma analüüs


Sobivus perekonnaliikmega


Aastahoroskoop - 239 lehekülge


Peegel: makramee (2 tk)


Skulptuur: muusik


Käevõru: roosa kvarts ja labradoriit


Päikeseprillid lastele: Julbo (1-3 aastastele)


Seguauto MAN TGS


Kaelakee ja kõrvarõngad


Küünlaalus


Kristall: punane jaspis


Kausid (5 tk)Lehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused