Taro kaartide ennustus ajavahemikuks 03.04.2023. – 09.04.2023.a.

JÄÄR

Sauad 10
Jäär pühendub täielikult oma ülesannetele ja karjääri edendamisele, ta võib olla lausa ülekoormatud, võtab ette isegi selliseid asju, mis temast endast suuremad on. Heas või halvas mõttes on uus nädal üks suur ja totaalne pingutus. Jäär peaks mõtlema sellele, miks ta pingutab nii palju, mis teda ajendab ja mis tegelikult toimub. Ambitsioonikus ja soovmõtlemine sunnib endale ülisuuri nõudmisi esitama. Ka teised võivad Jääralt liiga palju nõuda. Märksõna on surve, keegi tulemärgi mõjutustega inimene (ilmselt Ambur) on võtmeisikuks uuel nädalal. Ta kas kergendab Jäära koormaid või aitab neist vabaneda.
SÕNN

Kukkus välja Mündid Rüütel (tagurpidi)
Terve nädala on Sõnn väga maine ja pragmaatiline, nädala keskel võib välja lüüa ka äärmuslikke reaktsioone. Sõnn võib näha mõnd asja liiga süngetes toonides ja välja lüüa võib tema “tumedam” pool. Neitsi märgist on kõige rohkem abi. Sõnn peaks andestama nii endale kui teistele ebatäiuse, siis on uue nädala mõjud palju paremad. Ta ei peaks kartma vaidlusse laskuda, tuleb leida vaid õige aeg ja ta peaks teisi võtma nii nagu nad on. Kedagi enda järgi kujundada ei saa. Nädal on mitmel moel viljakas, on vaid oht oma kogemuste põld liiga üles künda või see hoopis sööti jätta. On hea, kui Sõnn tegeleb sellega, mis on püsiv ka ajas ning katsumustes.
KAKSIKUD

Mõõgad Paaž (tagurpidi)
Kaksik on omas elemendis ja valdab õhujõududega ümberkäimist. Vaid mõningad kahtlused segavad. Midagi toimub, mis nõuab mõtteid, sõnu ja hinnanguid. See on Kaksikute valdkond, nad oskavad sõnadega ümber käia hästi. Kaart viitab uudishimule, mängulistele ja eksperimentaalsetele mõtetele. Armastus valitseb igas suhtes, teid ja võimalusi on Kaksikul rohkem, kui ta arvata ja loota oskab. Ta võib ka üle piiri minna, kui eesmärgiks on soovi ja tegelikkuse ühendamine. Mingi soovmõtlemine tekitab hajali olekut, ka kriitikaga peab arvestama, miski võib isegi tüliga lõppeda, aga selles kõiges selguvad palju tähtsamad arusaamad. Nädala keskpaigas peaks olema ettevaatlik, miski tekitab iha ja viha, ühteaegu nii vaimustust kui masendust.
VÄHK

Sauad 3 (tagurpidi)
Vähk ei tea enam, mida edasi teha. Mingid teadvustamata motiivid ja tungid on mõjutamas, ummisjalu põgeneda pole aga võimalik. Ta peaks endale otsa vaatama ja mõtlema, mida teha ja miks teha. See võib õnnestuda nädala keskpaigas kõige paremini. Vähk peaks selgitama välja, mida ta ise tahab, millised on teiste nõudmised, mida ta tegemata on jätnud või mida untsu ajanud? Veidi kannatust ja Vähk leiab hea lahenduse. Ta peab võtma aega iseenda jaoks ja selle jaoks, mis on tõeliselt oluline. Ta püüab vältida tegelemist ebameeldivate asjaoludega, aga see ei õnnestu. On oht, et kõik plaanid jooksevad “liiva” ja tähelepanelik peab olema Jääraga suheldes.
LÕVI

XI – Õiglus (tagurpidi)
Lõvi peaks püüdma olla õiglane oma soovide ja hirmude suhtes. Targad otsused sõltuvad õigest südameenergiast. On vaja välja selgitada kõigi osalejate vajadused. Lõvi peaks mõistma, et otsused ei ole kunagi sama usaldusväärsed kui kogemused. Just kogemusi värskena hoides saab teha ikka ja jälle õigeid otsuseid. Lõvil peaks mingi aktuaalse asja suhtes olema julgust nii kritiseerida kui ka kiita. Tegemist on Õiglusega suuremas plaanis, inimese enda subjektiivsed arvamused siin ei loe. Inimeste loodud subjektiivseid reegleid ja seadusi võib olla hetkel liiga palju. Lõvi tegelikud vajadused tuleb sobitada teiste inimeste vajadustega, et oleks kõigi suhtes õiglane.
NEITSI

Mõõgad Emand (tagurpidi)
Neitsi jaoks on uuel nädalal võtmeisikuks keegi õhumõjutustega naiseliku energiaga inimene, ilmselt on tegemist Kaalude esindajaga. Neitsi võib kohtuda ühe targa naisega, kes talle head nõu saab anda. Sõnad, mõtted, hinnangud on määrava tähtsusega. Ühtlasi võib avaneda mingeid uusi võimalusi, eriti kolmapäeval või neljapäeval. Ilma kinnisideedeta ning ilma laituse ja kiituseta saab Neitsi elada pingevabalt. Ta peaks arendama oma andeid ja tegema täpset tööd. Nii mõnelgi Neitsil võib tekkida soov ennast upitama hakata, mõni teine võib olla liigagi vaoshoidev või tõrjuva hoiakuga. Neitsi mõtted on kõrgelennulised, aga jalad on siiski kindlalt maas.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kas sobime kokku?


Inimese numeroloogiline sünnitabel


Kuuhoroskoop (päevade lõikes)


Käevõru: amasoniit


Taro kaardid: Shadowland Lenormand (koos raamatuga)


Kokkupandav lennuk - Concorde


Kaelakee: puit


Skulptuur: elevandid


Rahakonnad (2 tk)


Hundi kujuke: labradoriit


Taldrikud (21 cm) (6 tk)


Käevõru: amasoniitLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused