Egiptuse horoskoop: NIILUS (01.01-07.01, 19.06-28.06, 01.09-07.09, 18.11-26.11)

Nimi: Niilus
Kuupäevad: 1. jaanuar – 7. jaanuar, 19. juuni – 28. juuni, 1. september – 7. september, 18. november – 26. november
Planeedid: Kuu ja Uraan
Sobivad värvid: naistele sügavsinine, meestele punane
Võrdlus lääne astroloogia tähtkujuga: kõige lähedasemaks tähtkujuks on Kaljukits
Niiluse jõgi on olnud egiptlaste eluallikaks juba kaua kaua. Tavaliste egiptlaste jaoks oli Niilus jumalaks, keda austati ja kummardati, kellelt paluti abi ja head õnne. Egiptlased kujutasid jumalana, kellel olid juuste asemel viljad, mida ümbritses rikkalik viljasaak.

Selle märgi all sündinud inimesena oled väga kirglik ja impulsiivne. Sa eelistad tegutseda ja mitte liialt kaua mõtiskleda. Tegevusetus tähendab Sinu jaoks mahavisatud võimalusi.

Sul on vähemal või suuremal määral kaasasündinud võime tervendada nii ennast kui ka teisi. Oled selles osas väga looduslähedane ning tavapäraseid ravimeid kasutad ainult siis, kui seda tõesti vaja on.
Oled väga liikuv ja ettevõtlik. Ka kohanemisvõimest ei tule Sul puudu. Suudad suurepäraselt hakkama saada ka kõige keerulisemate kohustustega, mis Sinu eluteele tekkivad. Tööalases elus oled Sina tihtilugu positiivsuse tekitajaks, andes oma optimismi ja teotahet edasi ka kolleegidele. Sulle ei ole kunagi mingiks probleemiks see, et liikuda kiiresti ühe tegevuse juures teise juurde. Kohanemisaega Sa praktiliselt ei vaja.

Oled alati optimistlik ja rõõmsameelne. Naudid kõike seda, millega tegeleda saad. Kindlasti ei saa Sinu kohta öelda seda, et oleksid uljaspea või kergemeelne.

Rahaliselt hea seis on Sulle küll oluline, kuid Sa ei tee kunagi ühtegi asja ainult seepärast, et seeläbi raha teenida. Sul on teised eesmärgid. Selline lähenemine tagabki Sulle hea materiaalse seisu.
Teiste inimestega suhtlemine sujub Sul hästi. Inimesed Sinu ümber tunnetavad seda positiivset laengut, mida nendega jagad. Oled seetõttu teiste inimeste seltskonnas alati populaarne. Ka pöördutakse Sinu poole tihtilugu ainult seepärast, et lihtsalt Sinu läheduses olla.

Hindad inimsuhetes väga kõrgelt lojaalsust ja ausust. Kes Sind korragi on petnud, peab vastu pidama Sinu raevule, mis on purustava jõuga. Tihtilugu Sa aga andestad oma vaenlastele, kuna elu vajab elamist ning kättemaksuhimu kulutaks mõttetult Sinu aega ja ressursse.

Hoiad väga kõiki lähedasi inimesi, sõpru ja sugulasi. Oled valmis neid alati aitama ja toetama. Oled küllaltki emotsionaalne inimene, mis võib aeg-ajalt Sulle eluteel probleeme ja arusaamatusi kaasa tuua.
Mees

Niiluse märgis sündinud mehena oled alati delikaatne ja diplomaatiline. Tead, kuidas inimestega käituda ning milliseid sõnu valida, et mitte tekitada inimsuhetes asjatuid pingeid. Rahu ja austus on Sulle inimsuhetes kõige olulisemad.

Oled oma tööde-tegemiste juures enesekindel ning viid alustatu kenasti lõpule. Katsumusi Sa ei karda ning oskad probleeme lahendada hämmastava kergusega. Püüad oma igapäevaste ettevõtmiste juures ära kasutada loovust, et saavutada tulemused, millega Sa rahul saaksid olla.

Teistel inimestel on Sinuga keeruline vaielda. Oled niivõrd veenev oma argumentide esitamisel, millele on keeruline samaga vastata.
Naine

Oled väga tundlik inimene. Eelistad ennast ümbritseda nende inimestega, kelle läheduses ennast turvaliselt tunda. Teiste inimeste usaldamine ei ole Sulle kerge ülesanne. Ehkki oled seltskondlikult aktiivne, ei tunne Sa ennast sugugi hästi igas seltskonnas.

Sulle on oluline see, et oleksid varustatud piisava informatsiooniga, mis aitaks Sul olulisi otsuseid langetada. Informatsiooni vähesus muudab Sinu närviliseks ning takistab igapäevaseid tegevusi päris märkimisväärselt.

Eelistad tegeleda asjadega, mis võimaldaksid Sinu loovusel esile tõusta. Rutiinsed ja igavad tegevused tunduvad Sulle ajaraiskamisena.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kõige olulisem karma sünnitabeli ja nimetabeli järgi


Nimemuutuse mõju eluteele


Töö ja raha horoskoop üheks kuuks


Taldrikud (27 cm) (4 tk)


Taro kaardid: Whispers of Love Oracle (ainult kaardid)


Kaelakee: malahhiit


Kaelakee ja kõrvarõngad


Nukk Annelie


Seinapilt lõuendil või kapal: õitsev puu


Kaelakee: lõvi tähtkuju


Tassid: London (3 tk) - Villeroy & Boch


Kõrvarõngad mageveepärlitegaNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused