Taro kaartide ennustus detsembriks 2023.a.

JÄÄR

See kuu peaks kujunema Sulle päris põnevaks ja huvitavaks ajaks. Väljakutseid on päris mitmeid, kuid suudad kõigega kenasti hakkama saada, erilisi probleeme tekkida ei tohiks. Oluline on see, et pööraksid lähedastele inimestele rohkem tähelepanu.

Armuasjad peaksid olema sellel kuul üsna heas seisus. Rohkem tasub rõhku panna romantilisusele ja sügavamatele tunnetele. Püüa oma partneri jaoks rohkem olemas olla ja pühendu suhtele. Võimalikud on ka väiksemad konfliktid ja segadustunded, kuid avatud suhtlemisega on võimalik need ületada. Väga olulisel kohal on empaatia. Kui oled vallaline, siis sellel kuul tasuks julgemalt romantilisi sidemeid luua. Suudaksid saavutada selles vallas häid tulemusi.
Pereasjad kulgevad sellel kuul päris hästi. Oluline on see, et oma pereliikmete jaoks rohkem aega leiaks. Kõikvõimalikud ühised tegevused tuleksid kasuks ning aitaksid peresuhteid paremini toimivatena hoida. Ole valmis kuulama ka oma pereliikmete muresid ja vajadusi ning aita neil võimalikele probleemidele lahendusi leida. Hea aeg selleks, et perega ühiselt midagi meeldivat ette võtta.

Koduga seonduvad ettevõtmised peaksid olema päris edukad. Suuremaid töid tasuks siiski praegu vältida ning keskendu pigem väiksematele ettevõtmistele. Hea aeg koristamiseks ja väiksemate ümberkorralduste tegemiseks. Eesmärk võiks olla see, et muuta kodu hubasemaks.
Tööalaselt tuleks rõhku panna tasakaalule ja õiglusele. Oled suuteline tööalases elus päris palju korda saatma ning positiivsed tulemused on kerged tulema. Peaksid ainult jälgima seda, et pööraksid rohkem tähelepanu detailidele, sest need mõjutavad olulisel määral Sinu ettevõtmisi. Väiksemad takistused ja probleemid on samuti võimalikud. Nendest on Sul võimalik üht-teist õppida, et seeläbi edaspidi võimalikke vigu vältida.

Rahaasjad peaksid kulgema päris hästi. Tasub keskenduda neile tegevustele, mis aitaksid Sul sissetulekut suurendada. Selles vallas on Sul tekkinud väga head ideed, mida tasub ellu viima asuda. Ole valmis ka selleks, et see nädal toob kaasa ootamatuid väljaminekuid. Oma rahaasju tasuks põhjalikumalt planeerida, seeläbi väldid hilisemaid raskusi.

Oma tervisele tuleks sellel nädalal rohkem tähelepanu pöörata. Keskendu sellele, et oma heaolu parandada. Eriline rõhk tuleks panna tervislikele eluviisidele. Võta aeg-ajalt aeg maha, et puhata ja lõõgastuda. Võimalikud on mõningad terviseprobleemid, mistõttu tasuks eelkõige jälgida oma keha signaale. Asu tegutsema koheselt kui mingid tervisemured on esile kerkinud.

Kui soovid vastust Sind huvitavale küsimusele Taro kaartide abil, siis kliki siia »
Iga küsimus saab vastuse, 1-5 lehekülge personaalselt Sulle.

SÕNN

Oled sellel kuul tavalisest mõnevõrra ettevõtlikum ning alustad ka nende plaanide elluviimist, mida oled siiani nende keerukuse tõttu edasi lükanud. Võid olla kindel, et saavutad edu ning tulemused ületavad Sinu ootusi.

Armastuse vallas toob see kuu kaasa mitmesuguseid positiivseid arenguid. Rohkem tasuks rõhku panna sellele, et suhtes oleks esiplaanil romantika. Hea aeg selleks, et oma suhe paremini toimima saada, ole valmis oma partnerile pakkuma tuge ja lähedust, mida ta praegu tavalisest enam vajab. Võimalikud on ka mõningad probleemid ja arusaamatused partneriga. Ole avatud suhtlemisele ning püüa leida tasakaal isikliku vabaduse ja partnerluse vahel.
See kuu toob arvatavasti kaasa mõningaid ootamatuid arenguid perekonnas. Ole oma pereliikmete jaoks rohkem olemas ning toeta nende ettevõtmisi. Hea aeg selleks, et lahendada lõplikult minevikuga seonduvad probleemid, sest oskaksid selles vallas praegu oluliselt paremaid samme astuda. Võimalik, et keegi pereliikmetest vajab sellel kuul rohkem Sinu tähelepanu ja abi, ole tema jaoks olemas.

Koduga seonduvad ettevõtmised on sellel kuul arvatavasti rohkem esiplaanil. Püüa teha selleks kõik selleks, et kodune elu muutuks harmoonilisemaks. Hea aeg väiksemate muudatuste tegemiseks, näiteks koristamiseks või dekoreerimiseks. Suurematest töödest tasub praegu hoiduda, sest need ei taga Sulle selliseid tulemusi, mida oled oodanud.
Tööalases elus oled sellel kuul väga ettevõtlik ja sihikindel. Teed oma tööd korralikult ja jõuad välja soovitud tulemusteni. Ei ole välistatud ka väiksemad takistused, mis nõuavad kannatlikkust ja tähelepanu. Hoia oma eesmärke silme ees, kuid ole valmis ka kohanduma võimalike ootamatustega.

Rahaasjad võivad sellel kuul olla üsna vastuolulised. Suudad üldiselt oma rahaasjad päris heas seisus hoida, kuid ole valmis ootamatuteks kulutusteks ja ebastabiilsuseks. Peaksid oma rahaasju hoolikalt jälgima ja ratsionaalselt raha käsitlema. Ära võta liigseid riske ning kaalu hoolikalt kõiki poolt- ja vastuargumente, eriti suuremaid investeeringuid tehes.

Oma tervisele tuleks sellel kuul rohkem tähelepanu pöörata. Väldi stressi tekkimist, kui see on aga juba tekkinud, püüa sellele kohe leevendust leida. Vajad rohkem aega puhkamiseks ja lõõgastumiseks, seeläbi saad oma energiavarud paremini tasakaalus hoida. Pöördu arsti poole, kui Sul on tekkinud ootamatud tervisemured.

Kui soovid vastust Sind huvitavale küsimusele Taro kaartide abil, siis kliki siia »
Iga küsimus saab vastuse, 1-5 lehekülge personaalselt Sulle.

KAKSIKUD

See kuu on mõnes mõttes vastuoluline aeg. Üldiselt kulgevad Sinu ettevõtmised päris hästi, kuid pead olema valmis ka mõningateks takistusteks. Püüa teha suuremaid jõupingutusi selleks, et hoida oma elus kõik kindlas tasakaalus.

Armuasjad toovad sellesse kuusse nii elevust kui ka väljakutseid. Romantikale tasuks rohkem rõhku panna ning selles võta rohkem kuulda oma partneri mõtteid. Ära karda oma tundeid väljendada, ole avatud ning püüa kõikvõimalikele probleemidele lahendused leida. Võimalik, et see kuu toob kaasa selle, et esile kerkivad probleemid, mis varem on lahenduseta jäänud. Hea aeg selleks, et oma suhet tugevdada, kuid see eeldab Sinult suuremat kannatlikkust.
Pereasjad peaksid olema üldiselt heas seisus. Väiksemaid erimeelsusi ja probleeme on esile kerkimas, kuid need on võimalik kiiresti lahendada. Ole mõistvam ja kannatlikum. Suurepärane aeg selleks, et koos perega paika panna pikemaajalised plaanid ja sihid, sest see suurendab olulisel määral kõigi kindlustunnet.

Koduga seonduvad ettevõtmised kulgevad päris hästi. Suuremaid ümberkorraldusi tasuks vältida, kuna selles vallas on raske soovitud tulemusi saavutada. Väiksemate muudatuste tegemine tuleks aga kasuks. Hea aeg kodu kaunistamiseks või lihtsalt koristamiseks. See aitab luua positiivset energiat.
Tööalaselt oled sellel kuul väga enesekindel, kasutad ära oma loovust ja jõuad oma ettevõtmistega soovitud tulemusteni. Alusta julgemalt uute projektidega. Võimalik, et tunnetad seda, Sind ei hinnata töökohal piisaval määral. See võib kujuneda Sulle päris märkimisväärseks probleemiks. Ole valmis oma vajadustest julgemalt rääkima, kuid tee seda ettevaatlikult. Vali hoolikalt oma sõnu.

Rahaasjades toob see kuu kaasa ootamatuid väljaminekuid. Pead olema ettevaatlik ja mõistlik oma rahaasjade korraldamisel. Planeeri oma eelarvet hoolikalt ja väldi suuremaid riske. Impulsiivsetest ostudest tasuks hoiduda. Hea aeg selleks, et keskenduda kindlustunde tagamisele rahaasjades. Selles vallas on head ideed tekkimas.

Oma tervisele tuleks kindlasti rohkem tähelepanu pöörata. Mõtle hoolikalt sellele, mida Sa selles vallas teha saaksid. Väga tähelepanelik tasuks olla stressiga. Püüa oma vaimsele tervisele rohkem tähelepanu pöörata. Vajad rohkem aega puhkamiseks ja lõõgastumiseks, et seeläbi tasakaal tagada. Regulaarne liikumine ja tasakaalustatud toitumine aitavad säilitada head tervist.

Kui soovid vastust Sind huvitavale küsimusele Taro kaartide abil, siis kliki siia »
Iga küsimus saab vastuse, 1-5 lehekülge personaalselt Sulle.
Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop ja aasta numeroloogia - 164 lehekülge


Aastahoroskoop - 214 lehekülge


Numeroloogia kalender


Kaelakee: mäekristall


Käevõru: hauliit


Tekk (180 x 220 cm)


Kaelakee: fluoriit


Käevõru: ametüst


Taldrikud (18 cm) (3 tk)


Seinapilt lõuendil või kapal: liblikas


Seinapilt lõuendil või kapal: üksik puu


Skulptuur: suudlusLehed ( 1 / 4 ): 1 234Järgmised »

Seotud postitused