Päikesemärkide voorused ja nõrkused raha suhtes

Suhtumine rahasse mõjutab lisaks päikesemärgile ka planeetide seis II majas (raha ja väärtuste majas).

JÄÄR

Jäär annab raha välja sageli hetketujude ajel. Teda ei ahvatle raha säästmine ja kindlustus, ta võtab sageli riske üle oma võimete. Jäärale meeldib põnevus ja hasart ning ta soovib kiiresti ja palju raha teenida. Igasugune äritsemine sobib ja meeldib talle. Risk võib olla nii õigustatud kui ka õigustamata, Jäär võib nii kaotada kui võita, aga ei kaota iialgi julgust uuesti katsetada.

SÕNN

Sõnn kogub kindluse mõttes raha panka. Ta kulutab raha vaid selle peale, millel on tõeliselt väärtust. Sõnn laseb kõik ära kindlustada, püüab igati riske välistada. Ta ei lase iialgi end lollitada kiire rikastumise ideedega, uurib alati iga investeeringuplaani väga hoolega. Ta investeerib kinnisvarasse, ehitusmaterjalidesse ja kõigesse, millel on püsiv väärtus ka tulevikuperspektiivis. Tüüpilisel Sõnnil on alati mingid puutumatud varud mustadeks päevadeks kuskil olemas. Raha ja varandus võib muutuda tema kinnisideeks.
KAKSIKUD

Pangaarve suurus pole Kaksikutele oluline, nad on alati võimelised raha saama ja hankima, olgu või kahtlaste vahenditega. Kiire rikastumise skeemid ja finantspettused on ilmselt nende leiutatud. Kaksikud ei kõhkle laenu võttes ega ole ihnsad ka ise välja laenates. Rahalised miinused neid ei heiduta, nad on alati võimelised raha juurde hankima. Loomu poolest on nad leidlikud õnnemängijad ja kavalad investorid ning enamasti neil veab. Kaksikud ei kogu raha, vaid kasutavad seda.

VÄHK

Vähk tunneb end ilma suuremate säästudeta vaese ja ebakindlana. Teda süüdistatakse koonerdamises ja ihnsuses, aga oma lähedaste heaks pole tal millestki kahju. Vähil on peen ärivaist ja ta ei usalda kedagi rahaasjades, tahab alati ise oma rahaasju korraldada ja kaalub väga hoolega, kuhu ta raha paigutab ja mille peale kulutab.
LÕVI

Lõvil on kombeks kaugelt üle oma võimete elada, ta on suur kulutaja ja harrastab suurejoonelist ning pillavat elustiili. Vaene Lõvi on õnnetu Lõvi. Lõvil on kaasasündinud võime raha juurde tekitada. Ta on ise suure südamega, mistõttu leiab alati toetajaid. Isegi rahast lagedana säilitab ta suurejoonelise elustiili. Enamik Lõvidest omab mingit salaarvet või salajast rahaallikat, mida ettenägematutes olukordades kasutada saab. Kuna Lõvi ostab vaid kvaliteetseid asju, siis on tal kitsikusse sattudes võimalik alati ka neid ressursse kasutada.

NEITSI

Neitsi on väga kokkuhoidlik, kerglaste asjade peale raha ei kuluta ja talle meeldib korralik eelarve. Ta otsib alati välja parimad sooduspakkumised, elab tagasihoidlikult, kulutab vähem kui teenib. Neitsil on alati arvel vaba raha ja ta teab alati täpselt, kuhu ja mille peale raha kulub. Arved maksab ta täpselt, võlgu ei võta, investeerib sellesse, mille väärtus tõeuseb aeglaselt ja kindlalt. Kõigele lisaks on Neitsi ka väga tark ja töökas.
KAALUD

Kaalud armastavad glamuuri ja head elu. Isegi kui nad teevad täpseid plaane, võivad nad ikka võlgades olla. Nad on helded ja kulutavad palju luksuslikule elule ning kvaliteetsetele asjadele. Neil on raske seda omadust endas ohjeldada. Õnneks enamik neist suudab hästi raha teenida ja maksab oma võlad ära. Kaalude investeeringud on alati põhjalikult uuritud, need võivad anda heal juhul ka pikaajalist kindlustunnet.

SKORPION

Skorpion pole just kitsi, aga mis kuulub talle, see kuulub talle ja ka rahasse suhtub ta nii. Tema finantsid on enamasti hästi korraldatud, rikkuse saavutamine ja säilitamine on peamine eesmärk. Talle meeldivad riskiga seotud investeeringud ja siin on ohukoht olemas. Ta võib ka kaotada liigselt riskides. Ta usaldab oma intuitsiooni, aga selle põhjal investeeringuid tehes võib ta laristama hakata.
AMBUR

Ekstravagantne Ambur armastab raha, kui tal seda parasjagu on ja satub võlgadesse, kui raha ei ole. Oma elustiili ta muuta ei taha ja rahast või selle puudumisest ennast segada ei lase. Mingil kummalisel moel õnnestub tal alati raha juurde hankida. Loomult on ta hasartmängija, finantsplaanide tegemise jätab hea õnne ja juhuse hooleks. Ta läheb kaasa kiire rikastumise skeemidega, aga õnneliku tähemärgina võib teenida isegi seal, kus teised kaotavad.

KALJUKITS

Kaljukits austab raha, ta ei kuluta seda iialgi asjatult. Kõik, mida ta ostab on vajalik, peab kaua vastu ja on hea kvaliteediga. Säästud, kindlustus ja pikaajalised pensioniplaanid on just tema jaoks. Kaljukits kaalub alati põhjalikult, peab asjatundjatega nõu, iialgi riskima ei hakka. Ta on isegi liiga kokkuhoidlik, kui asi puudutab rahateemat. Kuna tavapäraselt liigub Kaljukitse karjäär aastatega ülesmäge, siis liiguvad ülesmäge ka tema rahaasjad.
VEEVALAJA

Veevalaja võib olla nii ihne kui impulsiivne rahaasjades. Ta võib teada täpselt, mida ta väärt on ja võib kasutada ka äärmuslikke äriplaane edu saavutamiseks. Ta võib elada isegi võlgu. Oleneb sellest, kas sünnikaardis mõjutab Saturn või Uraan. Veevalaja võib saada isegi püstirikkaks mõne leiutise või avastusega. Kui ta rikkaks saab, jagab ta meelsasti saaki ka teistega. Veevalaja investeeringud ja kiire rikastumise plaanid on rangelt eetilised ning ta suudab asju näha tulevikuperspektiivis.

KALAD

Kalade elus raha tuleb ja läheb. Kalad on üsna ebapraktilised, suuri varusid ei soeta, mingeid eelarveid ei koosta. Finantskrahh võib terendada iga nurga taga, nad on liiga helded ja usaldavad liialt teisi. Kalad võivad lasta endalt isegi raha välja petta. Intuitsioon on neil hea, nad peaksid seda rohkem usaldama ka rahaasjades.NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Lapse horoskoop


Isiksuse analüüs hiina astroloogia järgi


Sünnihoroskoop + horoskoop naisele


Nõude komplekt lastele (3-osaline) - Ritzenhoff & Breker


Seinapilt lõuendil või kapal: Pirita jõgi


Seinapilt lõuendil või kapal: puu rannas


Päikesepüüdja (3 tk)


Taro kaardid: Animal Totem Tarot (ainult kaardid)


Seinapilt lõuendil: vee tilkumine


Söögiriistade komplekt (24 tk) - Velaze


Kaelakee: kalade tähtkuju


Taldrikud (20 cm) (6 tk)

Seotud postitused