Parim amulett igale tähemärgile

Paljud inimesed kannavad endaga kaasas kaitseeset hea õnne saavutamiseks või kaitse eesmärgil. Selliseks esemeks võib olla ükskõik milline väike asjake, mida on võimalik igal pool ja igal ajal endaga kaasas kanda. Ese iseenesest ei peida endas sellist väge ja võimu, see kaitsev jõud tuleb esemesse sisestada ja tegelik jõud oleneb sellest, kui tugev on kandja usk kaitsevõimesse, millisest materjalist see on ja kes ning millised soovid on sisestanud. Laadimiseks ja sisestamiseks sobib täiskuu öö, eriti neljapäev. Vääriskivid, eriti briljantsõrmused ja hinnalised ehted, mis on saadud pärimise läbi, võivad olla ohtliku energiaga. Vaid eriliste võimetega hea inimene, truu ja ustav sõber või selline inimene, kellega on tugev armastusside, saab õige kaitse sisestada. Vääriskivid lasevad end hästi laadida, samuti kuld ja veel paremini hõbe. Tänapäeval on kombeks kanda kuld- ja hõberistikesi, mis palja ihu peal kandes loovad tiheda kaitsevõrgu, aga vaid siis, kui inimene on ristitud.
Talisman ja amulett on erineva kaitsevõimega. Talisman püüab kujundada energeetiliselt soodsaid olukordi, aidata kaasa soovide täitumisele, on kui iselaadiv patarei. Amulett kaitseb millegi eest. Näiteks kui amulett kaitseb haiguste eest, siis talisman on tervist tugevdav. Õige amuleti või talismani leidmine on alati inimese enda sisemise tunnetusega seotud, selle mõjuvõim tugineb sügaval usul, et sellest on abi ja see pakub kaitset. Kui tegemist on kingitud esemega, siis on sellesse salvestunud kinkija energia ja soovid. Amulett on justkui kilp, mis on kaitsjaks selle kandjale, võtab endasse negatiivsed energiad, halvad jõud ja pakub kaitset halva vastu.

Talisman on amuletitaoline ese, mis on jõu omandanud väljaspoolt. Amulettide ja talismanide kasutamisega on seotud mitmeid rituaale, neid peab vahel laadima ja neid peab vahel ka kogunenud raskest energiast puhastama. Talismanina võib kanda oma märgi sümbolit või kujukest, et see võimendaks selle tähemärgi häid omadusi. Võib kanda ka teatud nimetähti või nime, kui soovitakse võimendada nime mõju. Armutalismanile võib graveerida sõna armastus, oma armsama nime või initsiaalid. Kabalistlik võlusõna on abracadabra, asjasse pühendatud teavad, et tegemist on õnnetoova võlusõnaga üldisemas mõttes.
Amuletiga on natuke teine teema. Amuletiks võib olla vääriskivi, graveeritud ese, kujuke, leitud kivike, münt, sõrmus, joonistus, taim, loomakuju või mingi sõna, mis öeldud loitsuna, et tõrjuda kurjust või õnnetust. Siiski iga ripats, mida kaelas kantakse ei ole amulett. On saanud tavaks kanda kullast või hõbedast risti kaelas kaitseks kurja eest, aga rist ei kaitse inimest, kes on ristimata. On mitmeid üldisi õnnesümboleid: näiteks neljaharuline ristikhein, viie kroonlehega sireliõis, hobuseraud, pihlakaoks, kaitsev silm, kurjust tõrjuv käsi, tammetõru, kastanimuna vm. Ruumärkide kandmine on ohtlik, vaid väga tugev inimene võib seda endale lubada.

Jäärale sobiv amulett või talisman on kullast süda. Jäär on ainus tähemärk, kes võib kanda isegi rauda enda kaitseks. Kalliskividest on Jäära jaoks parim rubiin, mis ühtlasi ka tema meeli erutab. Jäärale sobib ka tõeline teemant, aga tingimusel, et see tuleb kingitusena lähedaselt armsalt sugulaselt või healt sõbralt, muidu võib see tuua ka õnnetust. Kui Jäär ostab endale teemandi, siis ei tohiks ta seda kohe kandma hakata, vaid peaks end selle energiaga harjutama. Varastatud või pettusega saadud teemant on kandjale õnnetuse tooja. Jäärale sobivad kaitsva toimega kivid on ka heliotroop ja sardoonüks.
Sõnni amuletiks sobib roostevabast terasest võtmeke ja talismaniks mõni ilus pärlmutternööp. Sõnn võib kanda ka mingit vasest vidinat, mis talle endale meelepärane on, eriti hea on korall vasega. Kalliskividest sobivad Sõnnile roosa kvarts, smaragd, topaas, krüsoliit ja eriti hea on malahhiit, sobib hästi ka kollane ahhaat, mis arendab Sõnni sisemist energiat ja annab talle kindlustunde, ühtlasi peletab ta lähedalt kurjad vaimud ja kurjuse. Aventuriin tõstab Sõnni tuju ja tekitab rõõmu, parandab raskepärase Sõnni emotsionaalset seisundit, aga pidevalt ei tohiks seda kanda. Igihalja leherohelise värvi malahhiit toob Sõnnile harmooniat ja armastust, malahhiidist või roosast kvartsist elevant või kolme jalaga härg pakuvad kaitset.

Kaksiku jaoks on hea hõbedane skarabeus. Kaksik võib kanda ka näiteks punast klaashelmest endaga kaasa. Kalliskividest sobivad hästi ahhaat, oonüks, tsitriin. Kollane või punane serdoolik peab olema puhas ja ilma tumedate plekkide või kriimudeta. Päikesekivi võtab endasse päikeseenergiat, tuline ja kiirgav valgus stabiliseerib ja tugevdab Kaksiku bioenergiat. Kaksikule sobib see nii ehte kui kaitsjana. Õrnroosakas kivi rodoniit äratab Kaksiku varjatud talendi ja toob esile tema varjatud anded. Kaitseks sobib ka kuldne jänes või jänesekäpp.
Vähk võib kaitseks kanda hõbedast amuletti, kalliskividest sobivad rubiin, smaragd, krüsopraas, kuukivi. Vähk võib pärleid kaitseks kanda, usklikud ka palvehelmeid. Smaragdi roheline ja positiivne energia sobib puhta karmaga inimestele, kelle mõtted on selged. See kivi ei talu kurje ning valelikke inimesi, neile toob õnnetust. Smaragd aitab sidet luua astraalse maailmaga, aitab tulevikku ennustada, soodustab tervise tugevnemist, pikaealisust, rahustab ujedat Vähki. Heliotroop on roheline kivi, millel on vaevaltmärgatavad punased plekid, mis teeb selle kivi kordumatuks. See on saladuste kivi, mida maagid ja alkeemikud kandsid sõrmusena. Seda võib kanda ka tavaline inimene, kel on mõni hea idee, teadlasele või filosoofile toob see edu. Kuukivi tõmbab endasse Kuu hiilgust ja salapärast energiat. Noorkuu ajal täitub erilise energiaga ja aitab soovidel täituda. Kuukivi äratab unistusi, annab pehmust ja hellust, vähendab sisepingeid, eemaldab viha ja ebakindlust, ravib maaniatest ja luuludest.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kas Sinu nimi sobib eluteega kokku?


Aasta horoskoop (armastus ja suhted) + aasta horoskoop (armastuse otsimine ja leidmine)


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + elukutsevalik numeroloogia põhjal


Padjakate 45 x 45 cm (4 tk)


Taro kaardid: Tarot of Pagan Cats (ainult kaardid)


Kaelakee: akvamariin


Tassid: Tree of Life - Gustav Klimt (2 tk)


Taldrikud (6 tk) (28 cm)


Võitoos


Dekoratsioon: tšakra ja ahhaat


Vaasid (2 tk)


Tass: hirvLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused