Test: valides pildilt lemmikõied, saad teada nii mõndagi oma iseloomu kohta

Igaühel on oma lemmiklilled. Mõnele meeldib oma lemmiklilli teistele kinkida, mõnele meeldib neid oma aias kasvatada jne. Sinu lemmiklill ei pruugi olla järgmise kaheksa pildi seas, kuid valides nende piltide seast, saad teada mitmeid olulisi fakte oma isiksuse kohta. Tee valik lähtuvalt sellest, milline lill neist kõige meeldivam tundub. Ära tee valikut nime, lemmikvärvi või mõne muu sellise kriteeriumi alusel.
Valik 1

Oled rõõmsameelne, optimistlik ja alati positiivselt meelestatud. Kiirgad endast soojust ja rõõmu, millest saavad osa kõik need, kes Sinu ümber viibivad. Oled väga seltsiv inimene ning Sulle meeldib see, kui saad oma kohalolekuga teiste inimeste tuju heaks teha. Uute tutvuste leidmine on Sulle väga oluline, kuna see aitab Sul elus edasi liikuda. Igas seltskonnas suudad kiiresti jõuda tähelepanu keskpunkti, kuigi see pole Sinu eesmärk. Ehkki lood kiiresti tutvusi ja seda ka vastassoo esindajatega, ei tähenda see seda, et oleksid truudusetu oma partnerlussuhtes. Sinu lojaalsuse võitnud sõpru hindad samuti väga kõrgelt ning pöörad neile oluliselt enam tähelepanu, kui teistele tuttavatele. Keerulised olukorrad Sind ei hirmuta, kuna tead, et igale asjale on olemas lahendus.
Valik 2

Oled väga kirglik inimene. Lisaks oled väga tundlik kõige selle suhtes, mis Sind igapäevaselt ümbritseb. Ärritud kergesti, mis muudab inimsuhted Sinu jaoks keeruliseks. Need, kes Sind piisaval määral ei tunne, kipuvad Sind kartma ja Sinust eemalduma. Eelistad üldiselt elada oma elu minevikus. Meenutad tihti vanu aegu, et seeläbi elada oma elu rõõmsamalt, sest olevikuga seonduvad probleemid võivad Sind märkimisväärselt ära kurnata. Sellest hoolimata ei ole Sinu elu sünge. Oled oma elus päris edukas ning tänu sihikindlusele jõuad oodatud tulemusteni. Küll aga pead leppima asjaoluga, et õnn Sulle niisama kätte ei kuku. Ümbritsed ennast nende inimestega, kellele saad alati toetuda ja kellaga koos ühiste eesmärkide poole liikuda.
Valik 3

Oled inimene, kellele meeldib teiste inimeste eest hoolitseda. Oled empaatiline inimene. Sinu poole pöörduvad paljud inimesed abi saamiseks ning nad ei pea kunagi pettuma. Sulle meeldib aidata, kuid aeg-ajalt võid selle tulemusena enda heaolu ohtu seada. Ei ole harvad juhused, kus lased ennast teiste inimeste poolt ära kasutada, sattudes seetõttu ise keerulisse olukorda. Peamiselt võib see olla seotud rahaliste küsimustega. Oled aga väga optimistlik inimene ning väikesed tagasilöögid pole need, mis Sind takistaksid. Oma elu elad üldiselt tagasihoidlikult ja lihtsalt. Liialdamine pole Sulle omandamine. Sulle tuleks kasuks see, kui saaksid igapäevaselt tegeleda ka mõne loova ettevõtmisega sest see aitab Sul sisemist tasakaalu paremini säilitada.
Valik 4

Püüad oma elu pühendada armastusele ja rõõmule. Sulle meeldib elada oma elu aktiivselt ja tundeküllaselt. Haarad kinni kõikidest nendest võimalustest, mis pakuvad Sulle elamusi. Niisama tuim ja igav elu pole see, mida Sa kogeda sooviksid. Sinu tähelepanu köidavad kõikvõimalikud seiklused, millest püüad alati võimaluse korral kinni haarata. Teistele inimestele tundud tihtilugu omapärase, vahel isegi veidrikuna. See on tingitud sellest, et soovid oma elu elada teistest erinevalt. Need asjad, millega teised tegelevad, on Sulle vastumeelsed. Sinu kohanemisvõime on märkimisväärne, mistõttu ei ole ükski probleem ja raskus Sinu elus selline, mis Sind takistaks või pidurdaks. Oma ettevõtmiste juures näitad välja märkimisväärset sihikindlust, mis aitab Sul eesmärkide poole liikuda. Oma elu elad üks päev korraga. Pikalt Sa asju ette ei planeeri.
Valik 5

Oled väga romantiline inimene ning usud siiralt, et elu pole võimalik ilma armastuseta. Oled empaatiline ja isetu ning püüad teisi inimesi aidata ja toetada. On oht, et kipud selle aitamisega ainult liigselt teiste inimeste eraellu tungima, tekitades seeläbi teistes pahameelt. Sul on raske oma emotsioone kontrollida. Emotsioonid mõjutavad Sinu elus kõike. Teed otsuseid vastavalt oma emotsioonidele ning suhtlemise määravad Sinu emotsioonid. Teadmiste ja oskuste omandamine on Sulle olulised. See on Sulle parim viis, kuidas kõike enda ümber piisaval määral kontrollida ja suunata. Sulle ei meeldi tegeleda suurte plaanide ja projektidega, pigem eelistad jääda selles osas tahaplaanile. Samas on Sulle oluline see, et kõik, mida teed, oleks hästi tasustatud.
Valik 6

Oled oma loomult hommikuinimene. Sulle meeldib vara tõusta ja koheselt tegutsema hakata. Õhtused tegevused on Sulle keerulisemad ning soovitud eesmärkideni on Sul õhtuti raske välja jõuda. Oma loomult oled rõõmsameelne ning püüad kõikides situatsioonides positiivset märgata. Raskused pole need, mis Sind takistaksid. Kui oled sattunud keerulisse olukorda, lahendad selle ja liigud oma eluga edasi. Peaasi, et Sul on kindlad ja tugevad juured, millele toetuda. Sinu elustiil on rahulik. Sulle ei meeldi tormata ning võtad ette ühe tegevuse korraga. Väga palju Sa ettevalmistuste tegemisele ei mõtle, kuid samas ei hüppa Sa pea ees tundmatus kohas ka vette.
Valik 7

Oled väga unikaalne inimene, keda on teistel päris raske mõista. Oled küllaltki tagasihoidlik, kuid samas väga enesekindel, rõõmsameelne ja mänguline. Sulle meeldib kõik oma plaanid ja ideed ellu viia viisi, mis on eriline ja unikaalne. Nostalgia on Sinu puhul väga suurel määral esiplaanil. Sulle meeldib meenutada vanu aegu, sest sellest ammutad energiat oma elus edasi liikumiseks. Ka hindad kõrgelt kõikvõimalikke vanu asju. Ei ole välistatud, et kollektsioneerid midagi. Romantika on Sinu jaoks olulisel kohal. Sinu kõrval peab olema partner, kes ei jäta romantikat kunagi tahaplaanile. Ainult nii saab suhe selle inimesega toimida. Oma eesmärgid ja plaanid viid alati eduka lõpuni, sest Sul on piisaval määral kannatlikkust.
Valik 8

Oled seltskondlikult aktiivne inimene. Kui vähegi võimalik, veedad aega oma sõpradega. Pidutsemine on Sulle väga meelepärane. Oled ka ise aktiivne peokorraldaja, korraldades pidusid, koosviibimisi või väljasõite erinevatesse paikadesse. Perekond on Sulle väga olulise tähendusega. Püüad oma perele pakkuda kõike seda, mida nad vajavad. See võib viia liigse hellitamiseni, eriti laste puhul. Sulle on oluline see, et oleksid ümbritsetud lojaalsete inimestega. Ehkki Sinu tutvusringkond on päris suur, siis päris sõbraks saavad siiski vähesed ja seda alles pika aja jooksul. Sama kehtib ka armastuses. Ehkki võid oma väljavalituga kohtuda päris vara, siis püsisuhteni läheb palju aega.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop - 75 lehekülge


Suhte analüüs ja võimalused (kvaliteet)


Isiksuse analüüs hiina astroloogia järgi


Merkaba täht: rodoniit


Skulptuur: muusik


Padjakate 45 x 45 cm (4 tk)


Kristall: roosa kvarts


Seinapilt lõuendil või kapal: päikeseloojang


Söögiriistade komplekt (30 tk)


Tekk (150 x 200 cm)


Taskupeegel (Vincent van Gogh)


Seinapilt lõuendil või kapal: udu talvehommikulNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused