Unenägude seletus – B

Teised unenägude seletuse algustähed

A   B   C   D   E   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   R   S   Š   T   U   V   Õ   Ä   Ö   Ü


B – B täht unenägudes tähendab olemist. B täht unenäos sümbolina tähendab ka seda, et peaksid asjadel minna laskma.

BALERIIN – tänu oma jõupingutustele suudad mitmesugused takistused ületada. Tunned end peatamatuna. Baleriin sümboliseerib ka süütust, nõrkust ja haavatavust.

BALLIL – Ballil olemine – edevust ja rumalust.

BANAAN – sümboliseerib seksuaalseid soove ja vajadusi. Banaani söömine – Sinu suured jõupingutused töö tegemisel ei taga Sulle sellist tunnustust, nagu Sa oodanud oleksid.
BARBIE NUKK – sotsiaalseid ideaale. Arvad, et Sa ei ole suuteline vastama teiste inimeste ootustele. Alternatiivse selgituse järgi soovid põgeneda oma argipäevaste kohustuste eest. Sooviksid lapsepõlve tagasi, mil elu oluliselt kergem ja murevabam.

BARETT – sõjaväge. See võib tähendada nii rahu kui ka sõda. Oluline on siinkohal ka bareti värvus. Kui barett on roheline või punane, tähendab see edukat lahingustrateegiat.

BAROMEETER – sümboliseerib sisemisi tundeid. Väljendab seda, kuivõrd hästi Sa oma emotsioonidega toime tuled.

BASIILIK – lahkust, meeldivust ja sügavaid tundeid armastuse vallas.

BINOKKEL – vajadust põhjalikumalt hinnata tekkinud olukorda. Pead väga suurt tähelepanu pöörama valikutele ja otsustele.

BOILER – sisemist viha, mis otsib oma väljapääsu dramaatilisel viisil.

BONSAI – piiranguid ja Sinu enda alateadvuslikku mõttemaailma. Peaksid enam kuulda võtma oma sisetunnet.

BRILJANDID – vastastikust armastust.

BROKOLI – hingeline maailm vajaks kosutamist. Alternatiivse selgituse järele tähendab brokoli nägemine seda, et Sinu organismil on puudus mõnest toitainest, mistõttu tasuks oma toiduvalikul silma peal hoida.
BROˇÜÜR – avatud mõtlemist ja tahet kuulda võtta ka teiste inimeste arvamusi ja mõtteid, eriti nende inimeste omi, kes Sinuga ühel meelel pole.

BRÜNETT – kindlalt jalgadega maa peal olemist. Sümboliseerib ka kirglikkust ja aktiivset seksuaalelu.

BULDOOSER – Sind lükatakse eemale nendest asjades, mida Sa soovid. Eesmärkide elluviimine on muutumas keerulisemaks. Tunned abitust. Pead enam rõhku panema asjade organiseerimisele.

BUMERANG – kõik Sinu tehtud asjad teistele tulevad Sinu juurde tagasi, olenemata sellest, kas oled teinud head või halba.

BUSSIGA sõitmine – kokkusobimist. Bussist mahajäämine – väsimust ja pettumust, suutmatust plaane ellu viia. Täis buss – töömuresid ja raskusi. Kui pole raha sõidu eest maksmiseks – takistusi. Bussiga koju sõitmine – soovi leida iseennast.

BUSSIPEATUS viitab vajadusele otsuseid langetada. Pead langetama lähiajal otsuseid, mida sooviksid tulevikus korda saata ja saavutada.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kõige olulisem karma sünnitabeli ja nimetabeli järgi


Aeg-joone horoskoop


Sobivus perekonnaliikmega


Barbie nukk (HCB89)


Kaelakee: lõvi tähtkuju


Söögiriistade komplekt (16 tk) - Glavory


Kaelakee: obsidiaan


Kausid (19 cm) (4 tk)


Unenäopüüdja


Taldrikud (22 cm) (4 tk)


Laelamp


Padjakate 80 x 80 cm (2 tk)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused