Test: käejoonte analüüs

Käejoonte uurijad ehk hiromandid määravad käejoonte järgi inimese iseloomu ja ennustavad tulevikku. Hiromantia rajaneb seigal, et inimsaatus sõltub planeetide mõjust. Selle analüüsija abil saad välja selgitada, mida käejooned Sinu saatuse kohta räägivad.
1. ESILETÕUSEV KÜHM

Esiletõusvaid padjakesi näppude liitekohtades nimetatakse kühmudeks. Käel on selliseid kühmusid kokku 7, nagu seda on näidatud järgmisel pildil.

Selgita välja, milline seitsmest kühmust on Sinu käel kõige kõrgem. Seejärel vali järgnevast nimekirjast vastav number.
Oled aadlimeheliku loomuga inimene. Sinu jaoks on oluline see, et saaksid oma elus midagi konkreetset ja käegakatsutavat korda saata. Kui see ei õnnestu, püüad vähemalt leida võimaluse selleks, et ennast positiivses mõttes nimi maha jätta.

Sinu tähelepanu köidavad hingelised, filosoofilised ja religioossed küsimused. Ehkki Sa ei pruugi nendes valdkondade poolehoidjaks hakata, püüad sellest hoolimata leida võimalusi, et neid valdkondasid põhjalikumalt tundma õppida.

Oled suurepäraste juhiomadustega. Leiad oma elus kindlasti ka mitmesuguseid võimalusi, et neid omadusi ära kasutada. Oled ka teatud määral uhke inimene, kuid Sa ei hakka seda kurjalt ära kasutama.

Suure tõenäosusega abiellud Sa üsna noorelt.

Kõige paremini suudaksid Sa ennast teostada sellistes valdkondades nagu haridus, äritegevus ja poliitikas.

Sulle meeldib üksindust nautida. Seetõttu püüadki vältida kärarikkaid paiku ja suuri rahvahulkasid.

Oma asjaajamiste juures näitad Sa välja vägagi suurt kangekaelsust, mistõttu ei võta Sa eriti kuulda neid nõuandeid, mida teised inimesed Sulle annavad.

Oled tihtilugu melanhoolne ning tunned oma elus vajakajäämisi. See võib hakata takistama Sul argiasjadega tegelemist, kuna Sa lihtsalt pole valmis suuremaid plaane ellu viima.

Sinu sõpradering pole eriti suur, kuid need sõbrad, kes Sind ümbritsevad on väga ausad.

Ametialastes asjades oleks Sul võimalik ennast kõige paremini teostada sellistes valdkondades, mis on seotud tootmisega. Ka raudteega seonduvad ametid oleksid Sulle meeltmööda.

Keskeaks on Sul võimalik endale tagada hea majanduslik seis.

Oled õnnelik ja võidukas inimene. Sinu jaoks on oluline see, et saaksid oma teadmisi ja oskusi täiendada, mistõttu otsidki endale sellekohaseid võimalusi. Tänu oma intelligentsusele on Sul head võimalused selleks, et endast hea mulje ja maine luua.

Oled optimistlik ja rõõmsameelne inimene. Oled seltskondlikult aktiivne inimene ning soovid ennast ümbritseda enam just selliste inimestega, kes oleksid valmis Sind kiitma ja komplimente tegema.

Pöörad oma elu jooksul väga suurt tähelepanu erinevatele kunstivaldkondadele. Võimalik, et tegeled ka ise mõne kunstiliigiga.

Ehkki elu võib ka Sinu jaoks kaasa tuua mõningaid katsumusi ja takistusi, oled Sa suuteline need kerge vaevaga ületama.

Valdkonnad, kus Sa ennast kõige paremini teostada saaksid: riigitöö, puutöö, käsitöö, mööblidisain.

Sinu majanduslik seis on üsnagi hea. Oskad oma rahaasju korraldada ning targalt investeerida.

Sinu mõttemaailm töötab pidevalt. Sa keskendud faktide ja informatsiooni kogumisele. See aitab Sul oma elus langetada just selliseid otsuseid, mis Sinu huvides kõige paremini töötavad.

Oled veenmisvõimeline inimene, mistõttu leiad endale kõikide asjaajamiste juures hulganisti poolehoidjaid.

Pöörad väga suurt tähelepanu oma elus kirjutamisele ja publitseerimisele. Ka sellised valdkonnad nagu matemaatika ja meditsiin võimaldaksid Sul elus palju korda saata. Oled alati oma asjaajamiste juures usin töötegija, mistõttu on Sul võimalik oma elu jooksul palju korda saata.

Valdkonnad, kus saaksid ennast kõige paremini teostada oleksid: kindlustus, pangandus, ajakirjandus, meditsiin, õigusteadus ja haridus.

Oled väga julge inimene. Sulle meeldib see, kui saad oma elus plaane ellu viia vastavalt oma soovidele ja ideedele. Sa ei ole valmis eriti meelsasti kuulda võtma teiste inimeste nõuandeid ja soovitusi. Oled küllaltki agressiivne inimene ning teatud määral ka tige, ehkki seda võid seda varjata.

Püüad oma ideed ja olulised asjad ellu viia. Sa ei karda sellistel puhkudel sedagi, kui teiste inimeste tundeid haavad.

Sinu jaoks on oluline materiaalne turvatunne. Tead, kuidas oma rahalisi vahendeid kõige paremini teenida. Rahaasjades ei piirdu Sa tühiste asjadega, vaid keskendud suuremastaapsematele asjadele, olgu selleks siis kinnisvaraarendus, infotehnoloogia vms.

Olenemata sellest, millise ameti Sa endale valid, soovid selles vallas tippu jõuda.

Armastus on Sinu jaoks elus kõige olulisem. Pöörad armuasjadele väga suurt tähelepanu. Vastassoo tähelepanu köitmine on Sinu jaoks kerge ülesanne. Samas ei kiirusta Sa eriti suhtesse astumisega, pigem eelistad selleks aega varuda. Kui abiellud, siis tunned ennast vägagi õnneliku inimesena.

Sulle meeldib väga luksuslik elu. Seepärast hangid endale palju kalleid esemeid. Rahaasjad kujunevad Sul üldiselt elu jooksul küll headeks, kuid samas tuleks Sul vältida seda, et oma väljaminekute juures liialdama hakkaksid. Sellega võid tekitada probleeme nii iseendale kui ka oma lähedastele.

Valdkonnad, kus suudaksid ennast elu jooksul kõige paremini teostada oleksid: luksuskaupade müük, ehetega seonduv äri, kinotööstus ja kunstinäitused.

Oled inimene, keda võidakse teiste inimeste poolt hõlpsasti ära kasutada. Oma asjaajamiste juures oled lapsik.

Sinu tähelepanu köidavad kõige enam kunst ja kirjandus. Võimalik, et püüad ka enda oskusi neis valdkondades rakendada. Oled teatud määral looduse inimene, kes suudab oma mõtteid kõige paremini koondada just looduses olles.

Oled kergesti solvuv. Lisaks sellele ka tujukas. Püüad veeta aega enam just nende inimeste seltskonnas, kelle juures saaksid ennast turvaliselt tunda.

Sulle meeldib väga reisimine, uude maade ja kultuuride avastamine. Vajad oma igapäevaseks eluks just taolisi läbielamisi.

Valdkonnad, kus ennast kõige paremini teostada suudaksid: postitöö, hotellindus, filmitööstus, toiduainetetööstus, kirjandus, kunst ja haridus.

Test jätkub järgmisel lehel. Viite järgmisele lehele leiad pärast reklaami.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Partnerlushoroskoop


Reisihoroskoop üheks kuuks


Aastahoroskoop ja aasta numeroloogia - 164 lehekülge


Käevõru: amasoniit, hauliit, liivakivi


Kaelakee ja kõrvarõngad


Buddha kuju: roheline aventuriin


Kaelakee: kvarts


Seinakaunistus: süda


Taro kaardid: How to Be a Wildflower (ainult kaardid)


Kaelakee: akvamariin


Päikesepüüdja: elu puu (2 tk)


Tassid (4 tk) - FlanacomLehed ( 1 / 10 ): 1 23 ... 10Järgmised »

Seotud postitused