Uskuge endasse ja nõiakunsti pole vaja

Ei tasu alahinnata kõnekäändu, et kus häda kõige suurem, seal abi kõige lähem. Ei pea abiks kutsuma sensitiivi või nõida, kui elus viltu veab ja alati pole vaja ka arsti, kui tervis tundub käest minevat. Sageli piisab heast inimesest, kes suudab ära kuulata. Haigused on algstaadiumis psühhosomaatilist laadi, mistõttu sageli on abi sellest, kui oma elu muuta ja tervist kahjustavad asjad oma elust täielikult kaotada ning välja jätta. Alateadvus annab sellest alati märku, kui midagi on elus valesti. Iseasi on, kas inimene kuulata oskab. Vahel on abi hea inimesega rääkimisest, et eneseusku taastada. Oskus teise inimese muret kuulata on väga oluline oskus. Seejuures on tähtis anda eluga hädas olevale inimesele tagasi tema eneseusk, et ta saab ise hakkama.
Kui soovitakse kedagi aidata, siis on vaja ta kõigepealt ära kuulata, mitte hakata kohe tarku nõuandeid jagama. Ennast tühjaks rääkides võib hädasolija ise taibata, milles tema hädade põhjused on ja kuidas edasi minna. Keegi ei saa teise eest elu elama hakata ega tema eest probleeme lahendada. Selles maailmas pole aga kasutu keegi, kes suudab teist inimest kasvõi ainult ära kuulata ja sel viisil pisutki kellegi koormaid kergendada. Elus toimivad tegelikult väga lihtsad reeglid, millest tuleb vaid kinni pidada. Olgu kui tahes raske, tuleb endale püüda sisendada, et ma saan hakkama. Mõttejõud on uskumatult võimas, lausa enneolematu. Igaüht võib tabada haigus või õnnetus, keegi pole selle eest kaitstud. Mida vanem inimese keha on, seda rohkem on haigustele ja õnnetustele vastuvõtlik. Ka inimsuhted on keerulised ja erinevate põlvkondade vahel on sageli raske mõistmist leida. Vanemas eas peaks püüdma leppida, et elu ongi üks suur muutumisprotsess ja on vaid kaks võimalust, kas sellega võimaluse piires kaasa minna või täielikult endasse kapselduda.
Nooremad ei peaks aga iga uue asjaga liiga ennatlikult kaasa minema, mõnikord on elutarkus vajalik. Kes suudab oma eneseusku säilitada ja usaldab elu loomulikku arengut, selle elu on õnnelikum. Sageli annavad inimesed liiga kergesti loobumisvõidu juba esimeste tagasilöökide korral. Reetmine, truudusetus, vaesus, õnnetused, armastuse puudus ja tõsised haigused on kõige suuremad laastajad. Mingit needust, sajatamist ja “ärategemist” pole ilmselt olemas, sest enamasti laseb inimene ise oma õnnest lahti, läheb kergema vastupanu teed või loobub võitlemast. Kui usutakse vaid halba, siis nii ongi. Tasub jälgida oma sisetunnet igas olukorras, eriti tähtsates ja elumuutvates asjades. Sisemine tarkus on väga hea nõuandja, aga vaid vähesed oskavad ja suudavad oma sisemist tarkust ära kasutada.
Kui pisiasju saab elus edukalt lahendada mõistuse abil, siis pöördelistes ja suurtes asjades on vaja kuulata ka oma intuitsiooni. Sellest võib üllataval kombel väga palju abi olla. Inimene kipub endale ligi tõmbama just seda, mida ta kõige rohkem kardab. Kui tuntakse kellegi teise pärast muret, siis võidakse ka temale ebaõnne ligi tõmmata. Tuleb soovida endale ja teistele head ja uskuda südamest, et kõik lähebki hästi. Isegi kui see nii pole, on enesetunne parem ja elujulgus säilib. Elu ilma armastuseta ette kujutada on raske. Armastama ei peagi kindlat inimest, armastus võib olla nagu lill, mis levitab lõhna sellest hoolimata, kas keegi üldse tuleb seda nautima.
Armastada võib oma lähedasi, oma tööd, loodust, lemmiklooma, hobi, elu üldse. Kes suudab armastada ja teistesse hästi suhtuda, on rohkem kaitstud halva eest. Armastus annab eneseusu ja usalduse elu loomuliku arengu vastu. Usk, lootus ja armastus on väga olulised asjad elus. Kes hirmude tõttu pelgab tõeliselt elada või kes igas asjas vaid teiste abile loodab, on niikuinii poolenisti surnud.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kahe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + omavaheline sobivus


6 kuu horoskoop


Saatus-tulevik horoskoop


Taro kaardid: Amenti Oracle (koos raamatuga)


Skulptuur: pull


Kaelakee: roosa kvarts


Kaelakee: neitsi tähtkuju


Taro kaardid: Edgar Allan Poe (ainult kaardid)


Kausid (15 cm) (4 tk)


Skulptuur


Kaelakee: ema ja poeg


Taro kaardid: Oracle of the Roses (koos raamatuga)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused