Ilulõikuste traagelniidid

Ilusüstid ja -lõikused on tänapäeva trend, aga kõike ei pruugi õnnestuda kirurginoa, iluaparaatide ja täitesüstide abil täiuslikumaks muuta. Küllap ongi looduse enda looming kõige täiuslikum ja just isikupärane välimus muudab inimese huvitavaks. Muutuste ja täiuslikkuse ihkajad ning oma välimust muuta soovivad inimesed on enamasti seesmiselt ebakindlad, nende enesehinnang pole paigas, nad kas üle- või alahindavad ennast. Ilukirurgia ja iluravi on ju tegelikult inimese isekate soovide ja kapriiside rahuldamine. Sellesse peaks suhtuma kaine mõistusega.
Tuhandest soovijast ühel võib see õnnestuda tõesti ideaalselt, aga kaugeltki mitte alati ei ole see nii. Kõike elus saavutada pole lihtsalt võimalik ja igaühele ei sobigi noorendus- ja ilukuurid. Telerist muutumissaateid vaadates võib küll tunduda, et see on nii lihtne. Tegelikus elus ei toimu välimusega seotud muutused mitte sugugi nii kiiresti ja valutult, kui telesaadet vaadates näida võib. Pole nii, et ühel päeval oled sidemetes ja teisel päeval juba terve. Tegelik paranemisprotsess võtab väga pikka aega ja on piinarikas ning valulik. Iluoperatsioonist tingitud tursete kadumine ja armide täielik paranemine võtab aega mitu kuud, isegi pool aastat ja kauem. Telerist näidatakse vaid ilukirurgia reklaamimise eesmärgil neid juhtumeid, mis on hästi õnnestunud.

Täispakett iluoperatsioonil läheks inimesele maksma sellise summa, mida enamikul inimestest poleks kuskilt võtta. Nii või naa on see täitumatu unelm enamiku jaoks. Lisaks muutuvad pidevalt ka iluideaalid. Kui praegu on moes lopsakad huuled, siis mõne aja pärast võib tulla hoopis teistsugune trend, mida ette võtta siis? Ilusüstid ja rasvaimu ei ole ühekordne protseduur, neid tuleb teha lõputult, kui kord juba alustatud on. Mõju ei kesta kuigi kaua ja need võivad ka ebaõnnestuda. Kui selline otsus vastu võetakse, siis peaks minema kindlasti professionaali juurde.
Esteetiliseks kirurgiks õpitakse eraldi ja päris kaua. Heal ilukirurgil peab olema ruumiline nägemismälu nagu heal skulptoril, ta peab suutma ette kujutada, mismoodi hakkab patsient pärast operatsiooni välja nägema. Plastilises kirurgias on omad peensused, mistõttu peab oskusi kogu aeg lihvima. Halvastitehtud või ebaõnnestunud lõikused paistavad teravalt silma ja neid on keeruline või isegi täiesti võimatu ümber teha. Kui see otsus on vastu võetud, siis tuleb enne lõikust kirurgiga üksipulgi ja väga põhjalikult läbi arutada, millised on plussid ja miinused, millised on ohud. Enne tuleks tõesti üheksa korda kaaluda, kui lõplik otsus langetada. Asjatuid riske võtta ei tohiks liiga kergekäeliselt. Konsulteerida võiks isegi mitme arstiga enne lõikust ja siis ikka veel hoolega järele mõelda, kas see on ikka mõistlik.

Päris iga soovi polegi võimalik saavutada. On iluprotseduure, mis on püsivamad ja on neid, mis kaotavad efekti lühema aja jooksul. Ka esialgu hiilgavana näiv tulemus võib muutuda aja jooksul täielikuks luupainajaks.
Vahel on ärajäänud lõikus tõesti kõige parem lõikus. Enne näo ringlõikust peaks proovima näohooldusi kogenud kosmeetiku juures, näiteks kord kuus põhjalikku hooldust teha. Mitte kunagi pole sajaprotsendilist garantiid, et iluoperatsioon õnnestub. Isegi selline lihtne lõikus, nagu silmalaugude korrigeerimine, võib täielikult ebaõnnestuda, kui selle käigus saavad vigastada silmanärvid või -lihased. Ka rasvaimu ei vii kehast lõplikult rasva, see kipub tulema kiiresti tagasi, mistõttu on see korduv ja korduv protseduur, mille käigus võib tervise täielikult ära rikkuda. Kehakaal on suuresti elureeglite rikkumise ja vale elustiili tulemus, isegi maovähendusest pole abi, kui söömisharjumused ja elustiil ei muutu.

Rohked ilusüstid muudavad näo pikapeale isikupäratuks ja liikumatuks, sile nukunägu ei pruugigi teha nooremaks. Ka kunstrindu peab hooldama ja mõne aja pärast tuleb need välja vahetada uute vastu. Vananemisprotsess mõjutab kogu keha ja seda pole täielikult võimalik peatada. Välimus on alati seotud keha tervisliku seisundiga, mistõttu just tervislikud eluviisid on hea välimuse saavutamiseks väga olulised.
Liigsed kilod ei tule ju õhust ja armastusest, need süüakse suu kaudu sisse. Õige toitumine, värske õhk ja piisav liikumine hoiavad keha heas toonuses. Kui kaalust alla võttes jääb nahk liigselt lotendama, siis seda saab kirurg küll vähemaks võtta. Kui vanal inimesel liiga rippuvad silmalaud segavad nägemist, on plastiline operatsioon tõesti õigustatud. Kui mõni iluviga on drastiliselt häiriv visuaalses plaanis, kas õnnetuse või haiguse tõttu tekkinud, ka siis võib olla see õigustatud.

Isikupäratult ideaalseks end lõikama või tuunima ükski terve mõistusega ja tasakaalus minapildiga inimene ilmselt ei hakka. Igavesti nooreks ei jää mitte keegi, see on üsna petlik arusaam, et lõikus inimese tõeliselt ilusamaks muudab. Muudab tõesti mõneks ajaks siledamaks, aga väline isikupära iga protseduuriga väheneb. Kui suur raha ja suur rumalus kokku saavad, siis võivad olla sellel katastroofilised tagajärjed, mida enam muuta ei saagi.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Unenäo seletus


Sünnihoroskoop + horoskoop naisele


Kas Sinu nimi sobib eluteega kokku? + Millest räägib Sinu nimi?


Kaelakee: hõbeobsidiaan


Kõrvarõngad: rebased


Kõrvarõngad: tüdruk ja kass


Skulptuur: perekond


Barbie nukk (GHT91)


Padjakate 50 x 50 cm (4 tk)


Taro kaardid: Dragon Path Oracle (koos raamatuga)


Taro kaardid: The Enchanted Map Oracle (koos raamatuga)


Kaelakee: lasuriit (kett 65 cm)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused