Hoiakute number elutee mõjutajana

Hoiakute number saadakse sünnikuupäeva ja sünnikuu liitmisel ning üheks numbriks taandamisel. Elutee numbri leidmiseks tuleb liita kõik sünninumbrid ja taandada üheks numbriks.

Näiteks sünnikuupäev on 13. oktoober 2006, hoiakute number on 13+10=23=2+3=5 ja elutee on 13.10.2006 = 13+10+2+0+0+6 = 31 = 3+1 = 4. Antud juhul ei sobi hoiakute number 5 eluteega 4. Hoiakute number annab esmase pildi inimesest. See võib olla eluteed toetav ja võib olla ka täiesti teistsugune. Inimese eluhoiakud on kohe näha, samuti tema väline mulje, aga tema hinge, iseloomu ja elutee mõju esmapilgul ei näe. Kui hoiakute number sobib eluteega, pole mingit probleemi, aga antud juhul on tõsisel ja distsiplineeritud eluteel 4 seiklusi ja naudinguid otsiv hoiak 5. Vabadust armastaval hoiakul 5 on väga raske arvestada piiritletud, praktilise ja tööka 4 nõudmistega. Et toime tulla selle mõjuga peab inimene elu eesmärkide nimel pingutama, õppima ja arenema.
Hoiakute numbrite tähendused:

Hoiak 1

1 ei küsi kunagi abi, seisab uhkelt ja sirgelt, on isikupärane ja isekas, julge ja riskiv. 1 on alati ambitsioonikas ja seesmiselt motiveeritud, probleeme on aga enesehinnanguga. 1 arvab, et on teistest parem või siis vastupidi, pole piisavalt hea. 1 vajab teiste tunnustust ja kiitust. Kui temasse uskuda, saavutab ta mida iganes või hakkab mässama, kui teda piiratakse ja temas kaheldakse.

Sobib hästi eluteega 2, 3, 9; võrdne eluteega 1, 5, 7; neutraalne mõju eluteel 8; halba mõju tekitab eluteel 4 ja 6.
Hoiak 2

2 on tundliku inimese hoiak, kes kaldub olema pigem vaatleja ega trügi esiplaanile. Armastus ja romantika on elus tähtis. Huvi äratavad ka üleloomulikud asjad, tal võib endalgi selliseid võimeid avalduda. Sageli kogeb deja vu kogemusi. Tema unenäod täituvad, side intuitsiooniga on säilinud, ta tajub ka pooltoone ja varjundeid. Hoiak 2 on kaastundlik, sotsiaalne, diplomaatiline ja sõbralik, aga sageli kahekeelne ja valelik.

Sobib eluteega 1, 3, 6, 9; võrdne on eluteega 2, 4, 8; halba mõju tekitab eluteel 5 ja 7.
Hoiak 3

3 on naljahambal ja hea huumorisoonega inimesel. See hoiak annab karismat ja seltskondlikkust, samuti loomingulisust. Tal on mingi veider “Peeter Paani sündroom”, ta ei soovi saada täiskasvanuks, ei võta elu liiga tõsiselt. Kergemeelsus, pillamine ja pinnapealsus annab tagasilööke. Kui 3 on heas tujus, on kõigil tema lähedal lõbus, aga halvas tujus olles rikub ta ka teiste tuju. 3 armastab aplausi ja tahab särada.

Sobib eluteega 6 ja 7; võrdne on eluteega 3, 6, 9; halba mõju tekitab eluteel 4, 7, 8.
Hoiak 4

4 on nimekirjade koostaja, kokkuvõtete tegija. Töökas, tagasihoidlik, pragmaatiline 4 märkab detaile ja pisiasju. Alati on ta millegi jälgi ajamas, uurimas, väga skeptiline toimuva suhtes. Talle meeldib loodus ja millegi parandamine, korrastamine, ehitamine. See on õpetaja hoiak, ta on võimeline kõiki õpetama, teda tasub kuulata ja ta on õiglane. Ta on oma ala asjatundja ja sunnib nägema asjade kõiki külgi. Ebaaususe, alatuse ja ebaõigluse vastu võitleb alati.

Sobib eluteega 6 ja 7; võrdne on eluteega 2, 4 ja 8; halba mõju tekitab eluteel 1, 3, 5, 9.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Sobivus töökaaslasega


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + aasta analüüs numeroloogia järgi


Kahe kuu horoskoop ja numeroloogia (53 lehekülge)


Skulptuur


Seinakaunistus: kurg


Taro kaardid: Green Witch Oracle (koos raamatuga)


Tassid (4 tk)


Multitööriist: Leatherman Rebar Brain Eless


Seinapilt lõuendil või kapal: mänd vihmasajus


Söögiriistade komplekt (30 tk) - Villeroy & Boch


Kaelakee: ema ja tütar, roos


Pendel: mäekristallLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused