Araabia horoskoop – PISTODA (21. märts – 20. aprill)

Olenemata sellest, et Araabia astroloogia on juba sadu aastaid kasutuses olnud, teame me sellest siiani üsna vähe. Nagu ka teised horoskoobi põhineb Araabia horoskoop sünnikuupäeval. Algselt mängis “tähtkuju” määramisel olulist rolli ka sünnikoht, kuid tänapäeval seda eriti enam ei kasutata.

Araabia astroloogia kohaselt on igale mehele ja naisele antud sünnihetkel kaasa lahingurelv, mis saadab ja juhatab teda maise elu ebakindlal ja lõkse täis teekonnal.

Sündides omistatud relv toimib nii talismanina kui ka sümbolina, mis on otseselt seotud relva omadustega: koostis, tugevus, painduvus, kergus, ulatus, täpsus jne. Araabia astroloogia järgi sõltuvad inimese otsused talle omistatud relva võimalustest. Inimese areng on otseselt seotud selle relva eripäradega.

Inimesele omistatud relv annab selgeid näpunäiteid selle kohta, kuidas ennast kaitsta ebaõnne korral.
PISTODA

Ajavahemik: 21. märts – 20. aprill

Läbisaamine teiste märkidega:

Oda: ֍ ֍ ֍ ֍
Kada: ֍ ֍
Vibu: ֍ ֍ ֍
Nuga: ֍ ֍ ֍
Pistoda: ֍ ֍ ֍
Meremehemõõk: ֍
Araabia pistoda: ֍
Raudnui: ֍
Nui: ֍ ֍ ֍
Kirves: ֍ ֍ ֍
Kett: ֍ ֍ ֍
Mõõk: ֍
Oled küllaltki karmi iseloomuga, kuid samas teatakse Sind kui sõnapidajat, kelle jaoks on suureks vooruseks lojaalsus nii oma sõpradele kui perekonnale.

Oled jõuline inimene, kes ei tõrgu ka kõige keerulisemate ülesannetega ja kohustustega tegelemisel. Hoiad jalad alati kindlalt maa peal, mistõttu on Sinu ideed ja mõtted praktilist laadi. Sulle ei meeldi eriti riskide võtmine, kuna pead seda asjatuks energiakuluks. Eelistad pigem tasa ja targu liikuda oma eesmärkide poole.

Oled seltskondlik, spontaanne ja helde inimene. Sulle meeldib teiste inimestega suhelda ja oma mõtteid vahetada. Aitad alati neid, kes abi vajavad. Samas ei tee Sa seda kunagi päris omakasupüüdmatult. Eeldad, et tehtud heateod saavad varem või hiljem ka tasutud.
Kuigi näid kindla ja tugeva inimesena, kipud tuleviku pärast alati muretsema. Eelkõige puudutab see rahalisi vahendeid. Sulle on oluline kindlustunne, et rahaliselt Sa hätta ei jääks. Seda ka suure tõenäosusega ei juhtu, sest lisaks Sinu heale teenistusele, oskad raha säästa ja ei kuluta seda tühistele asjadele.

Sulle meeldib ennast intellektuaalselt harida. Soovid olla kursis erinevate faktidega ja teadmistega. Loed ja vaatad palju populaarteaduslikke filme ja saateid.

Oled nii mõneski mõttes materialistlik inimene, hinnates paljusid asju just rahaliselt.
Vanad harjumused ja tavad on Sinu puhul visad kaduma. Sa ei haara kergekäeliselt kinni uutest võimalustest. Seda ei tee Sa tihtilugu ka siis, kui taipad, et uued harjumused muudaksid Sinu elu kergemaks ja efektiivsemaks. Võib-olla teed selles osas järeleandmisi ainult siis, kui pead seda majanduslikult kasulikuks.

Oma igapäevaste ettevõtmiste juures paned väga suurt rõhku oma tegemiste korraldamisele. Oled selles osas piinlikult täpne.

Ehkki saad teiste inimestega enamalt jaolt suurepäraselt läbi, on Sul tihtilugu raske mõista teiste inimeste sõnu, eriti kui Sulle midagi vihjatakse või sarkastiliselt öeldakse. See võib Sinus tekitada segadustundeid.
Sa ei ole eriti heade diplomaatiliste oskustega. Kui Sind midagi häirib, siis ütled selle ka otsekoheselt välja, mõtlemata sellele, kas Sinu väljaöeldu võiks kahjustada teiste inimeste tundeid. Sa ei ole kitsi aga ka kiidusõnadega. Kui ikka märkad, et teised inimesed Sinu meelest midagi hästi teevad, siis seda ka otsekoheselt väljendad. Väga kriitilistes olukordades ei kõhkle Sa ka vägivalda kasutada.

Armastuse vallas oled väga kirglik ning soovid, et Sinu suhe oleks alati aktiivne ja põnev. Seks on Sulle äärmiselt oluline, ilma milleta on Sul raske suhet ette kujutada. Üksinduses olemine on Sulle väga keeruline taluda, mistõttu püüad juba varajases nooruses enda kõrvale kedagi leida.

Sobivad ametid: lihttööline, sõjaväelane, laotöötaja, valvur, politseinik.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Horoskoop mehele


Inimese numeroloogiline sünnitabel + Sünniratta kood


Eelmise elu analüüs


Kõrvarõngad: meritäht


Püramiid: sodaliit


Kaelakee: tiigrisilm


Peegel: makramee


Puldiga juhitav robot


Kaelakee: kalade tähtkuju


Kristallipuu: roosa kvarts


Kaelakee: ema ja tütar


Taro kaardid: Kali Oracle (koos raamatuga)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused