Kuidas käituvad tähekujud haigena?

Haigused mõjutavad meid kõiki ning igal sodiaagimärgil on unikaalne käitumisviis ja reaktsioon, kui neid vaevab halb enesetunne või tõsisem haigus.

JÄÄR

Jäär on tuntud oma aktiivse ja võistlusliku loomuse poolest. Kui ta on haige, ei ole ta just kergekäeliselt valmis tunnistama, et ka tema võib vajada toetust ja abi. Ta ei soovi jätta endast muljet, et ka tema võib olla haavatav. Jäära esimene reaktsioon on haigustele see, et jätta need tähelepanuta, keskendudes igapäevastele tegevustele, nagu midagi polekski juhtunud. See võib aga viia teda veelgi tõsisemate haiguste keskele, kuna haigusest vaevatud organism lihtsalt ei suuda koormusega toime tulla. Jäär on haigena olles kannatamatu ja rahutu, soovides võimalikult kiiresti jalule tõusta.
SÕNN

Sõnn hindab väga mugavust ja turvalisust. Haigena panevad nad väga suurt rõhku sellele, et ennast välja puhata ja terveks ravida. Ta ei jäta kunagi enda organismi hooletusse ja abita. Kui enesetunne on halb või tervis käest, võtab ta julgelt haiguslehe ning tühistab kõik plaanid. Ka pärast paranemist võtavad nad asju vabamalt ning ei koorma organismi tühiste kohustustega. Haige olles võib aga Sõnn toitumisel liialdustesse minna, kuna hakkab siis tavaliselt rohkem sööma, eriti maiustusi. Haigena vajab Sõnn rahulikku keskkonda. Ta püüab hoiduda lärmist ja kõikvõimalikest segavatest faktoritest. Ta on haigena väga kannatlik ja pühendunud, et seeläbi täielikult taastuda.
KAKSIKUD

Kaksikud on aktiivne ja seltskondlik. Ta püüab hoida teiste inimestega tihedat kontakti ka siis, kui on haigeks jäänud. Talle meeldib kasutada oma haigusi põhjusena teiste inimestega kontakteerumiseks. Lisaks otsib ta seeläbi võimalusi ka selleks, et saada juurde kogemusi ja teadmisi enda ravimisel. Selles osas on ta vägagi avatud ning võib mõnikord halbade nõuannete tulemusena endale terviseprobleeme juurde tekitada. Ta uurib pingsalt veebifoorumeid ja sotsiaalmeediat, et leida viise, kuidas ennast kiiremini terveks saaks. Ehkki ta uurib aktiivselt kõikvõimalikke raviviise teistelt inimestelt, ei põlga ta sugugi ära arstide nõuandeid. Arsti juurde ei lähe ta tõsiküll kohe esimese asjana, kuid vajadusel ta selle käigu ikka ette võtab.
VÄHK

Vähk on väga tundlik inimene. Kui ta ennast halvasti tunneb või haigestub tõsisemalt, otsib ta alati tähelepanu ja lohutust, eriti oma lähedaste inimeste poolt. Ta võib aeg-ajalt näida haigemana kui ta tegelikult on, sest soovib seeläbi oma lähedaste inimeste või ka sõprade tähelepanu osaks saada. Vähk vajab haigena tavalisest enam puhkust, mistõttu ei ole tal mõttekas haigena tööd teha või argiasjade pärast liigselt muretseda. Kui ta ennast haigena liigselt kurnab jäävad haigused vinduma ning lõplik paranemine võib võtta kordades kauem aega.
LÕVI

Lõvi jaoks on oluline tähelepanu ja tunnustus. Ka haigena soovivad nad säilitada ma särava kuvandi. Ta võib väiksemate terviseprobleemide korral nendest üldse mitte rääkida, seda isegi oma pereliikmetele. Tema jaoks on oluline oma nõrkust mitte välja näidata. Üldiselt säilitab ta haigena olles oma optimismi, mis aitab tal kiiresti paraneda. Tõsisemate tervisemurede korral on talle aga väga oluline lähedaste ja sõprade toetust. Mida rohkem ta sellisest toetusest osa saab, seda kiiremini ta haigused võidab ja nendest taastub. Ravimite tarvitamisel on ta väga kohusetundlik, minnes aeg-ajalt ka liialdustesse. Ta usub pigem tavameditsiini, mistõttu looduslikke ravimeid ta eriti ei kasuta ning alternatiivmeditsiini ei usu.
NEITSI

Neitsi on alati väga põhjalik ja soovib olla kursis kõige, mis teda puudutab. See kehtib ka tervise kohta. Ta on alati teadlik, mis tema tervisega toimub. Ta külastab tihti arste ja laseb ennast kontrollida, et seeläbi tekkinud probleemidele juba aegsasti lahendusi otsida. Haige olles on ta väga kohusetundlik. Ta täidab kõiki arstide antud juhiseid, võtab minuti täpsusega kõiki vajalikke ravimeid, järgib rangelt kõiki raviskeeme. Ta ei jää sugugi alati lootma arstidele. Ta teab, et ka nemad võivad eksida. Haigestumise korral kasutab ta kõiki vahendeid, et oma haigust paremini tundma õppida. Ta räägib tuttavatega, loeb raamatuid, külastab interneti foorumeid jne. Alternatiivmeditsiini ta küll eriti ei usu, kuid tõsisemate haiguste korral on ta valmis ka selle barjääri ületama.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kas Sinu nimi sobib eluteega kokku? + Millest räägib Sinu nimi?


Parima sõbra horoskoop


Isiksuse analüüs hiina astroloogia järgi


Seinakaunistus: kuufaasid


Seinakell


Seinapilt lõuendil või kapal: meri


Külmakott: Lifewit 40 l


Seinapilt lõuendil või kapal: kuuking


Kõrvarõngad: koolibri


Käevõru: tiigrisilm


Taro kaardid: Dragon Tarot (ainult kaardid)


Supitaldrikud 4 tkLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused