Kuidas luua kodukontor, mis soodustab produktiivsust ja loovust

Feng shui on Hiina filosoofia ja praktika, mis keskendub inimeste elukeskkonna energiavoogude tasakaalustamisele, et saavutada harmoonia ja heaolu. Kodukontori loomisel, mis soodustab produktiivsust ja loovust, võib feng shui põhimõtteid rakendada, et luua positiivne ja inspireeriv töökeskkond.

1. Vali õige asukoht

Ideaalis peaks kodukontor olema eraldi ruum, mis võimaldab töö- ja puhkeala selgelt eristada. Parim asukoht on hoone tagaosas või vaatega aiaga seotud aladele, et luua tasakaalustatud energia.

2. Väldi takistusi ukse ees

Kodukontori uks peaks olema kergesti ligipääsetav ja vaba takistustest, et võimaldada energiavoogu vabalt siseneda. Väldi otsest vaadet ukselt vastasküljele, kuna see võib energia liikumist pidurdada.
3. Kasuta õiget mööblit

Vali ergonoomilised mööbliesemed, nagu mugav tool ja sobiv tööpind, et tagada mugavus ja toetada produktiivsust. Väldi teravaid nurki, mis võivad tekitada stressi ning hoia ruumi avar ja organiseeritud.

4. Värvid ja dekoratsioonid

Kasuta kodukontoris rahustavaid ja inspireerivaid värve, nagu sinine, roheline või neutraalsed toonid. Lisa dekoratiivseid elemente, mis kajastavad Sinu isiklikku loovust ja huvisid. Elavad taimed võivad tuua ruumi positiivset energiat ja värskendada õhku.
5. Valgustus

Taga piisav loomulik valgus, kui see on võimalik. Kasuta ka muid valgustusvõimalusi, mis võimaldavad reguleerida valgust vastavalt vajadusele. Hea valgustus aitab säilitada tähelepanu ja suurendab produktiivsust.

6. Korrasta juhtmed

Ühenda juhtmed ja kaablid korralikult, et vältida segadust ja kaose tunnet. Organiseeritud tööala loob eelduseks paremaks mõttetegevuseks.
7. Eemalda segavad elemendid

Kodukontoris peaks olema minimaalselt segavaid elemente. Hoia töölaual korraga vaid vajalikke töövahendeid ja dokumente.

8. Peegeldused ja klaaspinnad

Väldi liigseid peegeldusi ja suuri klaaspindu, mis võib põhjustada rahutust.
9. Mängi viie elemendi tasakaaluga

Feng shui’s on viis põhielementi – puu, tuli, maa, metall ja vesi. Proovi luua ruumis nende elementide tasakaal.

10. Hoia kodukontor korras ja puhas

Hoia oma kodukontor alati puhas ja korras. Regulaarne koristamine ja puhastamine aitavad energial vabalt liikuda ja hoiavad Sinu mõtted selged.

Pea meeles, et iga inimene on erinev ja võib reageerida feng shui põhimõtetele erinevalt. Oluline on leida enda jaoks sobivad lahendused, mis aitavad Sul efektiivsust ja loovust kodukontoris suurendada

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Parima sõbra horoskoop


Numeroloogia kalender


Sünnihoroskoop


Kaelakee: lasuriit, kollane tiigrisilm


Seenekujulised kristallid: obsidiaan (7 tk)


Skulptuur: elevandid


Kausid alusel (3 tk)


Kaelakee: kaksikute tähtkuju


Multitööriist: 28-osaline (Victorinox)


Taldrikud (26 cm) (4 tk)


Skulptuur: südamed


VaasNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused