Druiidide horoskoop – kask (24.06)

Nimi: KASK

Element: Vesi

Tüüp: Naiselik

Organismi nõrgad kohad: luustik, nahk, vereringe, õlad, põlved

Peamised märksõnad: pehme natuur, intuitsioon ja rikas kujutlusvõime
»» Iseloom


Oled inimene, kes mõtleb alati positiivselt. Ka kõige keerulisemad situatsioonid ei muuda seda. Sa oled suuteline kõikides situatsioonides ja paikades toime tulema, kuid vajad oma eluks veidi enam rahu, kui teised inimesed. Usud täielikult enda eesmärkidesse, mis on suureks abiks selleks, et oma peamiste eesmärkide poole liikuda saaksid.

Oled oma olemuselt paindlik, aristokraatlik ja meeldiv inimene, kellega on ka teistel inimestel üsna kerge suhelda. Püüdled oma elus edukuse poole, kuid samas püüad hoiduda sellest, et oma tegemistega teiste inimeste huvisid kahjustaksid. Ka teiste inimestega suhtlemisel paned erilise rõhu delikaatsusele. Püüad hoiduda sellest, et oma huvisid teistele inimestele peale suruksid ning Sa ka ei nõua teistelt eriti midagi. Oled väga mõõdukas ja tagasihoidlik, kuid samas elegantne. Tead väga täpselt seda, kus on Sinu piirid, mistõttu oskad ennast ka õigel ajal tagasi tõmmata. Teiste inimeste suunas näitad välja tolerantsust. Teisest küljest on Sinu jaoks täiesti vastuvõetamatu labasus. Sa ei ole luksusesemete fänn, mistõttu jääd ka oma välimuse osas pigem tagasihoidlikuks.

Eelistaksid oma elu mööda saata maal, kuid suudad kohaneda ükskõik millise paigaga, kui Sul oleks seal võimalik rahus töötada. Eelistad oma elus palju töötada, kuna see võimaldaks Sul ennast ehk kõige paremini väljendada.

Sinu käsutuses on suurepärane intelligentsus. Sinu kujutlusvõimel ja loovusel puuduvad piirid, mistõttu kasutad neid ära edukalt ka oma tööalaste tegemiste juures. Suudad suurepäraselt mõista seda, millised Sinu ideed ja mõtted on reaalses maailmas kõige paremini teostatavad, mistõttu oleks Sul võimalik edu saavutada praktiliselt kõikides eluvaldkondades. Võiksid olla edukas kõikidel elualadel, kuid ehk kõige suurema edukuse ja sisemise rahulolu tagaks Sulle see, kui seoksid ennast enam kunstivaldkonnaga.

Sa ei ole eriti seltskondlik inimene ja see on ka vist Sinu ainukeseks miinuseks. Sinu jaoks ei ole oluline see, et Sul oleks sidemeid kõrgetel kohtadel olevate inimestega. Samas ei takista see sugugi seda, et õnnelik olla. Sa ei nõua elult eriti palju: ainult mõistvat kaaslast ja võimalust elus teadmisi omandada.

Oled suurepärane sõber ja kaaslane, kuigi Sa eriti seltskondlik ei ole. Oled oma olemuselt täiuslikkuse poole püüdleja, mistõttu vajad oma ellu teatud määral rutiinsust.
»» Tugevused


Sa ei karda raskeid ja keerulisi kohustusi. Sa lihtsalt asud asja kallale ning viid oma ettevõtmised edukate tulemusteni. Oled suuteline ka kõige keerukamates situatsioonides leidma praktilised lahendused.

»» Nõrkused


Sinu jaoks võivad suureks probleemiks kujuneda ülekuumenenud tunded. Emotsioonid, mida Sa piisaval määral kontrollida ei suuda, on Sinu jaoks tõeliseks müsteeriumiks. Sellistel puhkudel, kui Sul on raske enda tundeid mõista, võid kergesti melanhoolseks muutuda.
»» Armastus


Oled mõõduka ja delikaatse iseloomuga. Võid olla väga tundeküllane inimene ning Sa ei karda ka kirglikke tundeid. Oled armastuse vallas lojaalne ja aus. Sinu kodune keskkond on alati pungil armastusest ja õnnest. Võid abielluda tormakalt ja äkitselt, kuid Sul ei tule oma sellist valikut kahetseda.

Oled oma partnerile väga lojaalne. Oled armastusest enam sõltuvuses, kui Sa seda ehk endale teadvustada oskaksid. Kui mingil põhjusel peaks Sinu armusuhe lagunema, on Sul selles äärmiselt keeruline üle saada. Armastuses eelistad Sa näha truudust, usaldusväärsust ja sügavaid tundeid.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop - 75 lehekülge


Aastahoroskoop naisele


Horoskoop naisele


Padjakate 45 x 45 cm (4 tk)


Käevõrud partneritele: akvamariin ja laavakivi


Ripats


Tassid: Pink Roses in a Vase - Vincent Van Gogh (2 tk)


Kaelakee: sodaliit


Seinapilt lõuendil või kapal: sügis Mustjärve ääres


Kokkupandav lennuk - Focke-Wulf FW 190 A-3


Kaelakee: 3 kassi


Tekk (150 x 200 cm)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused