Tähtkujud, kes on sündinud kunstnikud

Astroloogia on kaua olnud seotud inimeste isiksuse ja saatuse mõistmisega. Üks huvitav seik selles valdkonnas on seos kunstiga, kus usutakse, et teatud tähtkujude all sündinud inimestel on hästiarenenud loovus ja kunstiline väljendusviis. Käsitleme 5 tähtkuju, kellel on hästiarenenud loovus ja kunstiline väljendusviis.
Kaksikud

Kaksikuid valitseb planeet Merkuur, mis on seotud suhtlemise, intelligentsuse ja loovusega. Ta on sellest tulenevalt andekas mitmetes kunstivormides. Talle meeldib eksperimenteerida ja katsetada uusi ideid. Ta on enda väljendamisel kunstis intellektuaalselt vaimukas, mistõttu suudab ta oma teostega hoida vaatajaid haaratuna.

Kuna ta on tõeline sõnasepp, siis võib ta oma kunstiteoseid siduda ka kirjasõnaga. Üheks selliseks väljendusviisiks on raamatute kirjutamine ja illustreerimine.

On vägagi võimalik, et ta leiab vähemalt või rohkemal määral oma kutsumuse maalikunstis või graafilises disainis. Tema maalid ja graafilised tööd on täis dünaamilist energiat ja sügavaid tähendusi. Tema kunst kaldub olema abstraktne ja eksperimentaalne. Ta kasutab väga erinevaid tehnikaid, et luua seeläbi huvitavaid ja talle omaseid visuaalseid teoseid.
Lõvi

Lõvi valitseb Päike, mistõttu on tal võime särada ja tähelepanu tõmmata. Ta on enesekindel ja väljendab ennast kunstivallas julgemalt kui paljud teised. Siiski soovib ta hoida kunstiga keskmist taset, sest ta teab, et liialt julge kunst peletab eemale suure osa inimestest. See aga võib tähendada seda, et ta ei saa oma saavutustega piisaval määral tähelepanu keskpunktis olla.

Tema teoste juurde kuulub lahutamatult ka tema ise. Talle meeldib oma töid tutvustada ning ta teeb seda alati suurejooneliselt. Ta korraldab näitusi, avamisi jms., sest see võimaldab tal ennast ja enda töid tutvustada. Ta oskab oma publikut lummata, jättes nad oma andekusest lummatuks.

Need Lõvid, kes valivad oma kutsumuseks mõne kunstiga tegelemise, inspireerivad alati ka kõiki teisi kunstidega tegelema. Tänu oma enesekindlusele ja pühendumisele, ei jää tema jõupingutused märkamatuks.

Tema kunstiteosed on enamaltjaolt suured, värvilised ja täis elujõudu. Ta kasutab kunsti selleks, et tuua esile oma tugevaid emotsioone ja väljendada oma visiooni maailmast.
Kaalud

Kaalusid valitsev planeet on Veenus, mis on seotud armastuse, ilu ja kunstiga. Seetõttu on Kaaludel tugev side kunstiga ja tema tundlikkus esteetiliste väljendusvormide suhtes on märkimisväärne. Ta oskab märgata detaile, mis jäävad teistele inimestele tihtilugu märkamatuks. Kaalud oskavad näha ilu ka kõige lihtsamates argipäevastes asjades. Tal on anne luua visuaalseid meistriteoseid, olgu siis maalikunsti, fotograafia või sisekujunduse kaudu. Tema kunstilised väljendused kiirgavad harmooniat ja tasakaalu.

Kaalud väljendavad ennast kunstnikena alati väljendusrikkalt ja emotsionaalselt. Tal on võime luua kunstiteoseid, mis kõnelevad inimestele erinevate emotsioonide ja sõnumite kaudu. Tema teosed kannavad endas sügavat tähendust ja väljendavad seeläbi tema enda sisemist maailma.
Skorpion

Skorpioneid valitseb Pluuto, mis on seotud taassünni, uuenduste ja sügavate emotsioonidega. Seetõttu on ta võimeline mõistma ja väljendama inimlikke emotsioone ning sisemist keerukust oluliselt sügavamal tasandil kui paljud teised. Skorpioni loodud kunstiteosed peegeldavad tundeid, millel on väga sügav tähendus.

Ta on sündinud kunstnik, kellel on võime mõista emotsioone ja väljendada oma tundlikke vaatenurki erinevates kunstivormides. Tema loomingul on teatud määral hüpnotiseeriv sügavus, mis kutsub vaatajaid uurima oma hinge keerulisi maastikke.

Paljud Skorpionid leiavad enda jaoks kunstilise väljendusviisi maalikunstis või fotograafias. Ta kasutab oskuslikult värve ja valgust, et seeläbi väljendada oma tundlikke vaatenurki ja luua maalide või fotode kaudu sügavaid emotsionaalseid seoseid vaatajatega.

Ka disain on valdkond, kus paljud Skorpionid leiavad oma kutsumuse. Tema loodud disain on tihti erakordselt originaalne ja intensiivne.
Kalad

Kalade tähtkuju valitseb kujutlusvõime planeet Neptuun. Ta on unistaja, kellel on piiritu loovus, mida ta on võimeline erinevatesse kunstilistesse ettevõtmistesse kandma. Ta on sündinud kunstnik, kellel on võime näha maailma sügavamal tasandil ja väljendada oma kunstiga keerulisi sügavaid emotsioone.

Kalade kunstilised anded on sügavad ja emotsionaalsed. Ta on võimeline märkama kunstilisi aspekte igas argises asjas ning ta oskab esile tuua maailma varjatud aspekte.

Ta väljendab ennast kunstis abstraktsuse ja müstilisuse kaudu, mis panevad tema teose vaatajad mõtlema ja tundma.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Elutee üldskeem


Sünnihoroskoop + horoskoop naisele


Kuu horoskoop ja numeroloogia analüüs


Seenekujulised kristallid: india ahhaat (7 tk)


Kaelakee: ametüst


Seinapilt lõuendil või kapal: rooshibisk


Seinapilt lõuendil või kapal: rebane


Taldrikud (22 cm) (3 tk) - Villeroy & Boch


Kaelakee: kalade tähtkuju


Seinapilt lõuendil või kapal: päikesetõus rabas


Päikesepüüdja: 4 tk


Öökulli kujuke: maasika kvartsNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused