Heksagrammide ennustus ajavahemikuks 26.02.2024. – 03.03.2024.a.

JÄÄR

Pöörad sellel nädalal rohkem tähelepanu kõikvõimalikele sellistele asjadele, mis Sinu tähelepanu varem köitnud ei ole. Seeläbi muudad oma elu palju mitmekesisemaks ja huvitavamaks. Ka avanevad Sulle head võimalused selleks, et lahendada probleemid, mis on siiani lahenduseta jäänud. Suhtle aktiivsemalt teiste inimestega, kuula ära oma nende mõtteid ja ideid. Arvatavasti on sellel nädalal konkurents tavaliselt suurem. See võib Sulle küll vastumeelsena tunduda, kuid midagi Sa selle vastu ka teha ei saa. Ole julgemalt valmis oma igapäevaste toimetuste juures muudatusi tegema, see aitab igapäevased toimetused paremini toimima saada. Ole positiivsemalt meelestatud, see aitab ka kõige keerulisemad olukorrad positiivsemaks muuta. Ära lase teistel inimestel endale survet avaldada. Hoidu riiakatest inimestest.
SÕNN

See nädal peaks kujunema Sulle üsna edukaks ja positiivseks ajeks. Keskendu neile ettevõtmistele, mis viimasel ajal kõige paremini kulgenud pole. Pane enda jaoks täpselt paika eesmärgid, mille poole soovid liikuda. Teiste inimestega suhtlemisel väljenda ennast selgelt ja arusaadavalt, vastasel korral ei pruugita Sind vajalikul määral mõista. Sul on võimalik sellel nädalal võita paljude inimeste tähelepanu ja poolehoid. Jää endale keerulistes olukordades kindlaks, sest vastasel korral istutakse Sulle lihtsalt pähe. Ole julgemalt valmis oma ideid ja mõtteid ka esile tooma. Teised inimesed on valmis nendega rohkem arvestama ja vastuseisu tekib vähem. Pereliikmetega suhtlemisel on oluline see, et otsiksid kiiresti kompromisse.
KAKSIKUD

See nädal peaks kujunema Sulle üsna stabiilseks ja rahulikuks. Püüa teha suuremaid jõupingutusi selleks, et oma energiavarusid täiendada. Hea aeg selleks, et kasutaksid oma mõttetegevust ära kõikvõimalike plaanide tegemiseks ja raskuste ületamiseks. Suuremate muudatuste tegemisest tasub praegu hoiduda, kuna Sa ei suuda endale tagada tulemusi, mida oleksid oodanud. Rohkem tasub keskenduda ka rutiinsematele ettevõtmistele. Hea aeg selleks, et mõtiskleda selle üle, mida oled suutnud viimasel ajal korda saata ja kuhu sooviksid edasi liikuda. Ära võta mõtetuid riske, seeläbi sead ohtu nii ennast kui ka lähedasi inimesi. Rahaasjad peaksid olema sellel nädalal üsna stabiilsed, kuid oma rahaasju tuleks sellest hoolimata üsna ettevaatlikult korraldada. Püüa oma teadmisi ja oskusi rahaasjade korraldamiseks täiendada.
VÄHK

Sinu ettevõtmised peaksid sellel nädalal üsna hästi kulgema, samas on oht selles, et muudad ise oma olukorra palju keerulisemaks. Pane rohkem rõhku rutiinsematele ettevõtmistele, seeläbi suudad saavutada paremaid tulemusi. Ära lase endale sellel nädalal teiste inimeste poolt pähe istuda, vastasel korral võid kalduda kõrvale sellelt teelt, mille oled endale valinud. Inimsuhete vallas tasuks rohkem kasutada oma huumorimeelt, see aitab nii mõnedki arusaamatused ära hoida. Võta rohkem kuulda teiste mõtteid ja ideid, sest need aitavad Sul edaspidi paremini oma ettevõtmistega toime tulla. Koduses elus tuleb Sul võib-olla ette võtta mõni suurem muudatus, milleks Sa ehk valmis polnud. See võib Sind mõnes mõttes närviliseks muuta.
LÕVI

Oma ettevõtmistega tasuks praegu hoida rohkem tahaplaanile, seeläbi hoiad nii mõnedki probleemid ja arusaamatused ära. See ei tähenda aga sugugi seda, et peaksid oma ettevõtmisi vähendama hakkama. Kõikvõimalike plaanide teostamiseks peaks see nädal olema hea aeg. Saladustega tasub olla sellel nädalal väga ettevaatlik. Püüa kinni hoida sellest elusuunast, mille oled enda jaoks paika pannud. Ära lase selles vallas teistel inimestel endale survet avaldada, vastasel korral võid sattuda keerulisse olukorda. Olulist rolli mängib sellel nädalal Sinu kindlustunne. Mida enesekindlamalt ennast tunned, seda paremini ka Sinu ettevõtmised kulgevad. Teiste inimestega suhtlemisel ole paindlik ja tolerantne. Pikaajaliste plaanide tegemiseks ei ole praegu võib-olla kõige parem aeg. Ole üldiselt sellel nädalal vaoshoitum ja ettevaatlikum, püüa kõiki asju paremini kontrollida ja jälgida.
NEITSI

Suudad sellel nädalal päris paljud olulised asjad kenasti tehtud saada, samas ei tähenda see sugugi seda, et Sinu kohustuste hulk oleks vähenemas, pigem vastupidi. See võib Sulle tekitada tunde, et asjad ei liigu üldse edasi. Tegelikkuses olukord muidugi selline ei ole. Mõtiskle rohkem sellele, mida sooviksid edaspidi oma elus korda saata, seeläbi langetad ka paremaid otsuseid. Püüa oma ellu leida suurem tasakaal, sest vastasel korral võid ennast liigselt ära kurnata. Vajad praegu rohkem aega puhkamiseks, et energiavarud tasakaalus hoida. Tee kokkuvõtteid viimase aja saavutustest, see võimaldaks Sul märgata nii mõndagi sellist, mida saaksid parandada või kohendada. Hea aeg teiste inimestega suhtlemiseks ning mõttevahetusteks. Jaga julgemalt oma ideid ja mõtteid ka teistega, samas saladustega ümberkäimisel ole ettevaatlik. See nädal toob Sinu ellu mitmesuguseid positiivseid sündmusi, mis mõjutavad väga positiivselt Sinu tulevikku.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Horoskoop mehele + aastahoroskoop mehele


Sünnihoroskoop


Aastahoroskoop - 105 lehekülge


Kaelakee: kuldobsidiaan


Taro kaardid: Angel Quest Oracle (koos raamatuga)


Skulptuur: lapseootus


Pealamp: Petzl Noctilight latern


Kristall: unakiit


Pendel: sinine kvarts


Kaelakee: ema ja laps


Pendel: must ahhaat


Barbie nukk (HHN10)Lehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused