Egiptuse horoskoop: OSIRIS (01.03-10.03, 27.11-18.12)

Nimi: OSIRIS
Kuupäevad: 1. märts – 10. märts, 27. november – 18. detsember
Planeedid: Pluuto ja Päike
Sobivad värvid: naistele roheline, meestele kollane
Võrdlus lääne astroloogia tähtkujuga: Jäär
Osiris on Egiptuse horoskoobis viies märk. Osirist peetakse Egiptuse jumalatest üheks kõige mõjuvõimsamaks, olles allmaa ja ülestõusnute jumal.

Osirise märgis sündinud inimesena oled äärmiselt tähelepanelik, vahel võib isegi tunduda, et loed teiste inimeste mõtteid. Sinu eest ei ole võimalik mitte midagi varjata, sest suudad väga hästi tajuda, kui Sulle valetatakse ja Sinu eest midagi varjatakse. Ka suudad Sa päris hästi mõista seda, mida Sinu eest varjatakse.

Oled inimene, kes suudab kõike oma elus suurepäraselt organiseerida ja suunata. Tead, milliste tulemisteni soovid oma elus välja jõuda ning liigud sihikindlalt nende eesmärkide poole.

Oled väga uudishimulik. Sinu tähelepanu köidavad kõikvõimalikud eluvaldkonnad, kuid loomulikult Sa kõikidesse asjade vastu huvi tundma ei jää. Teed valikud vastavalt oma eesmärkidele.
Elad oma elu täiel rinnal, olles kartmatu ja mõnes mõttes ka päris hoolimatu. Usud alati seda, et oled õnne tähes sündinud ja Sinuga midagi halba ei juhtu. See üldiselt nii ongi. Saatus Sulle üldiselt vingerpusse ei tekita ja kui oledki mingil hetkel probleemide keskel, tõttab saatus viimasel hetkel Sulle abiks.

Sinu mõttetegevus on alati väga aktiivne. Sinult tuleb ideid nagu Vändrast saelaudu. Ideedest Sul kunagi puudu ei tule, kuid suurem osa jääb Sul siiski ellu viimata.

Oled väga aktiivne inimene, kuid Sinu energiavarud ei ole kunagi lõputud. Sellega on Sul raske arvestada, mistõttu võid leida ennast aeg-ajalt depressiooniga rinda pistmas. Seda oleks Sul võimalik kerge vaevaga ära hoida, kui Sa püüad regulaarselt puhata. Seeläbi hoiad oma energiavarud tasakaalus ning depressioon Sind ei kimbutaks.
Naudid väga seiklusi, haarates alati kinni nendest võimalustest, mis Sulle seiklustest osasaamist pakuvad.

Sõprus on Sulle suure tõenäosusega tähtsam kui armastus. Sinu eesmärgid on tavaliselt väga laiahaardelised, teenides pigem inimkonda, kui Sind ennast. Peresuhete loomine ja hoidmine ei ole Sulle kerged ülesanded. Ei ole välistatud, et Sul tuleb teha päris suuri jõupingutusi, et töötav partnerlussuhe enda ellu leida.

Tööalaselt oled väga edukas ja efektiivne. Niisama naljalt Sa oma ettevõtmistes ei ebaõnnestu. Sulle meeldib ka tööalases elus riske võtta, mis aeg-ajalt võib Sulle probleeme tekitada, kuid üldiselt suudad kõik kenasti ellu viia. Ametialane valik, mis Sulle võiks sobida: haldus, juhtumine, pedagoogika (eriti kõrghariduses).
Mees

Oled aus, otsustav ja enesekindel inimene. Oled oma plaanide elluviimisel sihikindel ja suudad tavaliselt välja jõuda soovitud eesmärkideni. Sa mõistad suurepäraselt seda, et elu on täis muutusi, mistõttu on Sul alati valmis vajalikud varuplaanid.

Mõtiskled palju ning oled enda suunas ehk liialt kriitiline. Sinu puhul on sagedased depressiooniperioodid, kuna Sa ei ole sugugi alati rahul sellega, mida oled suutnud saavutada.

Rahaline heaolu on Sulle niivõrd oluline, et Sa ei vali endale arvatavasti ametit, mis Sulle meeldiks. Seetõttu vahetad töökohti päris tihti.
Naine

Oled kahtlev ja kõhklev. Sa ei ole eriti enesekindel ning kahtled tihti oma oskustes ja võimetes. Selleks tegelikult mingit põhjust ei ole.

Oled teistele inimestele alati toeks ja julgustuseks. Sinu poole pöördutakse abi ja nõuannete saamiseks. Kipud teiste inimeste abistamisel ise liialt palju teiste eest ära tegema, mistõttu võidakse Sind varem või hiljem hakata lihtsalt ära kasutama.

Oled nii mõneski mõttes vastuolulise iseloomuga. Sa ei ole kunagi rahul sellega, mis Sinu elus juba olemas on

Eesmärkide saavutamine ei ole Sulle sugugi alati kerge ülesanne, mistõttu tuleks Sul õppida oma eesmärkidele keskenduma ja vajalikke ettevalmistusi tegema.

Inimsuhete vallas on Sinu peamiseks probleemiks liigne emotsionaalsus. Sellega võid endast eemale peletada nii mõnedki sellised inimesed, kes võiksid Sulle tegelikult kasu tuua.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop naisele


Aastahoroskoop (saatus ja otsused)


Kõige olulisem karma sünnitabeli ja nimetabeli järgi


Kõrvarõngad: ambur


Vaas


Ripats


LED küünlad (3 tk)


LED küünlad (4 tk)


Kaelakee: roos, rist ja süda


Käevõru: ametüst


Vaas


Padjakate 40 x 80 cm (2 tk)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused