Enda jaoks omase karjääri äratundmine päikesemärkide puhul

Sünnikaardis on karjääriga seotud X maja, igapäevase tööga on seotud VI maja. Määrav on see, millises tähemärgis need majad asuvad ja kas neis on ka planeete. X maja näitab, millises valdkonnas on suurim edu võimalik.

JÄÄR

Jäärale omane karjäär peaks sisaldama rõõmu ringitormamisest, ta lihtsalt vajab lärmakat keskkonda, kus kogu aeg midagi juhtub. Jäärale meeldib ja sobib pisut pöörane elu. Töö peab pakkuma võistluslikke elamusi, Jäär peab saama võimaluse teisi edestada ja kaugele maha jätta, siis on ta õnnelik. Valik on mitmekesine.
SÕNN

Sõnn on töönarkomaan. Ta vajab kindlustunnet töösuhetes ja tahab, et teda hinnatakse. Ta eelistab suurema ja pikema ajalooga firmasid, stabiilseid investeeringuid, eetilisi meetodeid ja töökoha turvalisust. Raha on oluline, aga veel olulisem on püsiv ja kindel töö. Sõnn saab suurepäraselt hakkama ka oma ettevõtte loomisega.
KAKSIKUD

Kaksikud peavad olema liikumises, nad vajavad vabadust. Igasugune vahendamine, info liigutamine, teiste esindamine ja nõustamine on väga sobivad tegevused. Kaksikud vahetavad sageli ametit, nad ei ole lojaalsed töötajad, neid on kerge ära meelitada boonuste, suurema palga või mingite muude eelistega. Neile meeldivad muutused ja vaheldus, nad peaksid sellega arvestama ka töökoha valikul.
VÄHK

Vähk on loomult väga taiplik, isegi kui see esmapilgul välja ei paista. Ta on väga visa, oskab end rahaliselt kindlustada, õpib oma ala põhjalikult tundma, tööd vahetama eriti ei kipu. Võib küll asukohta muuta ja töö sisulises osas midagi ümber korraldada, aga üldjoontes on ta lojaalne ja püsiv. Kaubandus, raha liikumine, turu toimemehhanismid on talle hästi arusaadavad.
LÕVI

Lõvi hindab professionaalsust ja tahab ka ise olla igas mõttes tasemel. Sageli omandab ta mingi lisaeriala, et teistele oma võimeid tõestada. Nüri ja mõttetu töö ainult raha pärast talle ei sobi, ka madal ametikoht ei ole sobiv. Lõvi äratab usaldust, vaimustub meelepärasest karjäärist ja püüab igal võimalikul viisil juhtivat positsiooni saavutada. Ta tahab ka hästi teenida, palk on väga oluline, sest vaene Lõvi on õnnetu.
NEITSI

Neitsi on ülikriitiline ja ta sobib väga hästi ametitesse, mis nõuavad ülimat täpsust, pisiasjadega tegelemist, kvaliteedi kontrolli ja sisu revideerimist. Tervise valdkond sobib samuti suurepäraselt. Neitsi on rahaga väga ettevaatlik ja iga firma võib julgelt usaldada ta oma rahaasju korraldama. Ta on ettevaatlik ega raiska iialgi raha mõttetute asjade peale. Neitsi on ka Sodiaagi “terav pliiats”, teda mõjutab Merkuur.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Saatuse aastahoroskoop


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + aasta analüüs numeroloogia järgi


Elutee üldskeem


Seinapilt lõuendil või kapal: päikesetõus rabas


Kristallide tükikesed (tsipsid): sodaliit


Vaas


Kaelakee: kaksikute tähtkuju


Dekoratsioon: tšakra ja ahhaat


Käevõru: ametüst


Kaelakee: kass, liblikas ja roos


Padjakate 40 x 40 cm (2 tk)


Kott: moonidLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused