Hiina astroloogia: DRAAKONI sobivus teiste märkidega

DRAAKONI sobivus ROTIGA

Rott ja Draakon moodustavad vast ehk kõige parema kombinatsiooni inimsuhteid silmas pidades. Nad oskavad üksteisest vajalikke energiaid esile tuua ning üheskoos loovad nad endale suhte, mis on väga eriline. Selles suhtes on Draakon juhtivamaks osapooleks, jättes seeläbi Rotil järgneja rolli kandmise. Mõlemad osapooled peaksid selles olukorras ennast hästi ja mugavalt tundma.

Igal märgil on ka omad negatiivsed küljed, mis mõjutavad tavaliselt suhet üsna negatiivselt. Selles suhtes aga oskavad osapooled üksteise eripärasid ja negatiivseid aspekte väga kõrgelt hinnata. Selles suhtes töötab Draakoni intelligentsus suurepäraselt koos Roti eetilisusega. Erimeelsuste esilekerkimisel pööravad nad asja naljaks ning seeläbi leiavad nad kiiresti oma erimeelsustele lahenduse.

Magamistoas on osapooled väga elektrilised. Neile mõlemale on oluline see, et nad saaksid üksteise soove täita.
Ärisuhtes on Siga see, et on esiplaanil, korraldades näiteks asjaajamisi ja kliendisuhteid. Jänes eelistab pigem tagaplaanil olemist ja oma suurepärase loovuse kasutamist.

Äriasjades on nende inimeste vahel samasugune rollide jaotus nagu armueluski. Draakon juhib ja mõtleb välja ideid, kui Rott aga korraldab ja tegutseb tagaplaanil.

Kui selles suhtes on meessoost Draakon ja naissoost Rott, siis Draakon on juhtivaks osapooleks. Rott tegutseb tagaplaanil ning toetab Draakonit.

Kui selles suhtes on meessoost Rott ja naissoost Draakon, ootab Draakon oma partnerilt pidevat imetlust. See võib küll Rotile ajapikku vastumeelseks muutuda, kuid see ei tohiks kujuneda suhte püsimajäämisega seonduvaks probleemiks. Rott on selles suhtes majanduslikult säästev, mis võib pahameelt tekitada Draakonis. Huumorimeel on selles suhtes see, mida osapooled kasutavad, et oma probleeme ja raskusi ületada.
DRAAKONI sobivus PÜHVLIGA

Pühvli ja Draakoni suhtes on oluline roll mängida temperamentsusel. Need inimesed vaidlevad ja riidlevad üksteisega tihti, kuid samas on osapooled väga kirglikud. Seda Draakon sellest suhetelt ka ootab. Osapooled austavad üksteist väga, seda ka juhtudel, kui nad üksteise riidlevad. Selles suhtes saavad kokku konservatiivne Pühvel idealistliku Draakoniga. See erinevus võib tekitada mõlemale aeg-ajalt märkimisväärseid segadustundeid.

Selle suhte toimimisele tuleb kasuks see, kui osapooled aeg-ajalt üksteisest eemal saaksid olla. Ka aitab suhte toimimisele kaasa see, kui osapooled paneksid paika ühise eesmärgi, mille poole elus liikuda.

Äriasjades võivad need inimesed moodustada väga hea meeskonna. Draakon on edukas rahaasjades, Pühvel aga kõikvõimalike ideede praktilise teostamise juures.
Kui selles suhtes on koos meessoost Draakon ja naissoost Pühvel, tuleb neil teha üsna suuri jõupingutusi selleks, et nende suhe toimiks. Kuna vastastikune atraktiivsus on selles suhtes suur, tuleks mõlemal osapoolel silm peal hoida oma peamistel eesmärkidel. Mees vajab selles suhtes hellitusi ja imetlusi, kuid naine on selle pakkumiseks liialt uhke.

Kui selles suhtes on koos meessoost Pühvel ja naissoost Draakon, kujuneb selles suhtes peamiseks küsimuseks see, kes on juhtival positsioonil. Mõlemal on soov teist juhtida ja suunata. Pühvel on selles suhtes konservatiivne, Draakon aga toretsev. Kui osapooled suudavad leida vajaliku tolerantsuse, et üksteise vigadega leppida, kujuneb suhe toimivaks. Vastasel korral laguneb see suhe kiiresti.
DRAAKONI sobivus TIIGRIGA

Tiigri ja Draakoni suhe peaks kujunema pikaajaliseks ja kirglikuks. Nad pööravad üksteisele alati väga suurt tähelepanu ning püüavad üksteise tunnete ja vajadustega arvestada. Suurimaks probleemiks nende inimeste suhtes kujuneb see, et mõlemad soovivad olla juhtival positsioonil. Sellest tulenevalt võib selles suhtes oodata palju vaidlusi ja tülisid. Samas suudavad nad need siiski kiiresti lahendada ja unustada.

Et suhe nende kahe inimese vahel saaks toimida, tuleb Tiigril olla emotsionaalselt avatum ja Draakon peaks võimaldama Tiigrile enam vabadust ja iseseisvust. Osapooled peavad selle suhte toimimise nimel loobuma üksteisega konkureerimisest. Mõlemad inimesed on sarmikad ja nad tõmbuvad üksteise poole tugevate jõududega. Kui osapooled suudavad ületada oma erimeelsused, kujuneb see suhe dünaamiliseks ja huvitavaks.
Ärisuhe nende kahe inimese vahel ei pruugi toimida. Selles suhtes toimuks pidev võimuvõitlus, mistõttu võivad ununeda need eesmärgid, mille nimel üldse koos äriasju ajama hakati. Kumbki osapool arvab oma tegevusplaane kõige õigemateks ning kompromisslahenduste leidmine ei kulge sugugi edukalt.

Kui selles suhtes on koos meessoost Draakon ja naissoost Tiiger, tekib nende kahe inimese vahel kohene tõmme. Samas on need inimesed vägagi kuumaverelised, mistõttu tekib selles suhtes paratamatult üsna pea ka hõõrdumine ja pinged.

Kui selles suhtes on koos meessoost Tiiger ja naissoost Draakon, eeldab see suhe mõlemalt osapoolelt jõupingutusi harmoonia saavutamiseks. Samas on see vägagi tõenäoline, et osapooled selle leiavad.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Armastuse karma horoskoop


Sünnihoroskoop + horoskoop mehele


Kas Sinu nimi sobib eluteega kokku?


Seinapilt lõuendil või kapal: röövik


Kaelakee: kalad


Pealamp: Black Diamond Storm 400


Käevõru


Padjakate 45 x 45 cm (4 tk)


Taro kaardid: Cats Rule the Earth (koos raamatuga)


Taldrikud (22 cm) (4 tk)


Konna kujuke: tiigrisilm


Bugatti DivoLehed ( 1 / 4 ): 1 234Järgmised »

Seotud postitused