Mida lemmiknumber Sinu iseloomu kohta räägib?

Lemmiknumber paljastab inimese kohta salajasi isiksuseomadusi, mõtteviise, meeldivaid ja mittemeeldivaid asju, käitumismaneere jne. Mida lemmiknumber Sinu kohta räägib?

Testi tegemiseks mõtle sellele, milline number Sulle kõige rohkem meeldib. Kas Sulle meeldib mingi numbri keeleline kõla või meeldib Sulle selle numbri kuju? On mõni number eriti oluline Sulle lapsepõlvest vms.

Mõtle oma mõtetes, milline on Sinu lemmiknumber vahemikus 1-9 ja loe seejärel vastust.
Valisid lemmiknumbriks 1

Oled oma loomult juht. Sulle on oluline iseseisvus, ambitsioonikus ja eesmärkidele pühendumine. Sinu mõttetegevus on tavaliselt väga aktiivne, mis aitab Sul kõikvõimalikele takistustele kiireid lahendusi leida. Sa ei karda riske võtta.

Oled loominguline, leidlik ja otsid oma ellu võimalusi, mis aitaksid Sul oma elukorraldust paremaks muuta.

Sinu peamiseks eesmärgiks elus on edu saavutamine. Sead endale väga kõrged nõuded ning Sa ei karda eesmärkide saavutamiseks kõvasti tööd teha.

Oled enese- ja sihikindel, Sind ei heiduta praktiliselt mitte miski.

Raskuste tekkimisel jääd rahulikuks ning püüad neile leida kiired lahendused. Kui Sa kiireid lahendusi ei leia, lepid olukorraga ning asud tasa ja targu tegutsema.

Oled nõudlik nii enda kui ka teiste suhtes. Sul on kõrged ootused ja soovid nii endalt kui ka teistelt inimestelt parimat. Võid olla selles suhtes päris kannatamatu.

Oled väga hooliv ja kirglik, lojaalne oma sõpradele ja partnerile. Teiste inimeste abistamine ja toetamine peaks olema Sulle igati meeltmööda.

Ühel või teisel viisil seod ennast ka loomingulise tegevusega.
Valisid lemmiknumbriks 2

Oled emotsionaalne ja intuitiivne inimene. Emotsioonid on need, mis sunnivad Sind elus liikuma, juhtides Sind eluteel kord mäest üles, siis mäest alla. Ootamatud situatsioonid ja negatiivsed olukorrad võivad Sind tasakaalust päris märkimisväärselt välja viia.

Oma olemuselt oled Sa mõnevõrra häbelik, vähemalt seni kui Sa ei ole loonud kellegagi püsivat ja tugevat sidet. Oled inimene, kellele meeldib rahu ja harmoonia. Teed selles osas suuri jõupingutusi selleks, et ka teiste inimeste vahel oleks tagatud harmooniline ja rahulik suhtlemine.

Sul on vajad juba üsna noorelt enda kõrvale teist inimest. Üksinda Sa eriti kaugele ei jõua. Vajad oma ellu partnerlust ja sõprussuhteid.

Sulle on väga oluline see, et Sul oleks täiuslik perekond. Selle saavutamiseks teed suuri jõupingutusi.

Oskad näha situatsioonides nii positiivseid kui ka negatiivseid külgi. Oled loominguline, kujutlusvõimeline ja tundlik inimene.
Valisid lemmiknumbriks 3

Oled lahke ja meeldiv inimene. Pöörad väga suurt tähelepanu inimsuhetele. Sulle meeldib korraldada erinevaid seltskonnaüritusi ja oled valmis neist alati ka osa võtma, kui keegi teine neid korraldab. Oled oma seltskonnas üsna populaarne. Sulle meeldib teiste inimestega rääkida ja vestelda.

Eelkõige eelistad vestelda nende inimestega, kellel on Sinust hoopis teistsugune taust ja kultuur. Oled uudishimulik, mistõttu võid aeg-ajalt teiste inimeste eraellu liigselt sekkuda. See võib tunduda teistele ebameeldivana.

Võid aeg-ajalt ennast teistest inimestest ka mõnevõrra paremaks pidada. Uhkeldamine võib-olla Sinu üks peamisi omadusi. Need inimesed, kes Sind tunnevad ja teavad, ei pane seda pahaks, kuid võõrastele võib see tunduda eemaletõukavana.

Sulle meeldib tegeleda loovate tegevustega. Oled lõbus ja rõõmsameelne.

Sul on tugev visioon elust ja veendumus, kuidas oma unistused reaalsuseks muuta. Suudad oma ideid ja mõtteid suurepäraselt ka teiste inimesteni viia.
Valisid lemmiknumbriks 4

Oled väga usaldusväärne, siiras ja tööle pühendunud inimene. Püüad anda endast igas olukorras parima. Oled usaldusväärse loomusega, mistõttu oled oma sõprade ja tuttavate seas kõrgelt hinnatud.

Kõikide asjadega, millega Sa tegeled, tegeled pühendunult. Püüad anda endast parima ning ei rahuldu kunagi väheste tulemustega.

Oled kohati päris kangekaelne ja tujukas, samas oled Sa ka üsna julge, jäädes endale kindlaks ka kõige keerulisemates olukordades. Tead üsna hästi, mida Sa oma elult ootad. Sinu eesmärgid on seotud stabiilsuse, tugevusega ja hea eluga.

Oled ratsionaalne, tõe otsimisele pühendunud ja vankumatute arvamustega.

Näitad oma ettevõtmiste juures välja suurt visadust ja ei jäta enne jonni, kui asjad on ellu viidud täpselt nii, nagu Sina oled seda soovinud.

Võid olla küllaltki domineeriv teiste inimeste suunas. Oled oma sõnakasutuse juures ettevaatlik, mistõttu aitab see ära hoida nii mõnegi erimeelsuse ja probleemi.
Valisid lemmiknumbriks 5

Oled väga entusiastlik ja ettevõtlik inimene. Sulle pakuvad põnevust kõikvõimalikud sellised tegevused, mis on uudsed ja põnevad. Oled alati liikvel ning haarad kinni spontaanselt kõikidest suurtes plaanidest, mis Sinu eluteele tekivad. Üldiselt ei viibi Sa ühes kohas eriti kaua, sest otsid pidevalt uusi kogemusi. Oled seikleja, kes armastab oma vabadust, otsib oma ellu pidevalt põnevust. Sulle meeldib võtta riske, haarad kinni kõikidest nendest väljakutsetest, mis Sulle huvi pakuvad.

Oled küllaltki impulsiivne, muutliku meelega ja võib-olla mõnevõrra ebaküps. Siiski on Sinu käsutuses tohutu eluenergia ja kõrge IQ tase.

Sa ei tekita kunagi draamat ja probleeme. Kuigi teiste inimeste suhetes draamat naudid, kuid ise püüad seda igati vältida.

Sa vihkad igavust ja passiivsust. Võid tunda seda, et teised inimesed ei suuda tihtilugu Sinuga sammu pidada. See võib Sinus tekitada negatiivseid tundeid.
Valisid lemmiknumbriks 6

Oled oma olemuselt hooliv ja leebe inimene. Sinuga on teistel inimestel alati meeldiv koos aega veeta, sest oled avatud uutele asjadele ja kogemustele. Pöörad oma elus väga suurt tähelepanu inimsuhetele ja püüad selles vallas astuda samme, mis suhteid tugevdaksid ja kindlustaksid.

Sa ei ole kunagi tormakas. Alustad oma plaanide elluviimist alles siis, kui oled täiesti kindel, et see õnnestub. Kahtlaste tehingute keskele Sa ei sattu, kuna suudad üsna hästi olukordi hinnata ja teisi inimesi läbi näha.

Sul on kõrged ideaalid ja moraal. See on ka Sinu eelis paljudes situatsioonides eluteel.

Teiste inimestega suhtlemisel oled Sa osavõtlik kuulaja ja aitad meeleldi neid inimesi, kes Sinu poole abi saamiseks pöörduvad.

Armastad luksust ja head elu. Arvatavasti on Sinu kodune keskkond väga hubane ja meeldiv paik nii Sulle, perele kui ka külalistele.

Sulle meeldib oma teadmisi oskusi täiendada. Tead väga hästi seda, mis Sinu ümber toimub.

Suure tõenäosusega on Sul suur vaimustus astrofüüsika, kosmose ja universumis toimuvate sündmuste vastu. Võimalik, et see on ka osalt seotud Sinu elukutsega. Sinu kiindumus kõikvõimalikesse asjadesse on nakkav ka teistele, mistõttu oled ümbritsetud paljude nende inimestega, kellega ühiselt eesmärkide poole liikuda.

Sa ei talu ebaviisakust, ebakorrektsust ja hoolimatust. Sellistest inimestest püüad eemale hoida.

Paljud inimesed, kellele meeldib number kuus, on valinud oma eluteeks kunstnikukarjääri nagu modellitöö, näitlemise, laulmise, maalimise, kirjutamise, muusika vms.
Valisid lemmiknumbriks 7

Oled oma olemuselt rahulik, lahke ja armastatud inimene. Sulle meeldib teadmisi omandada. Sinu uudis on märkimisväärne.

Oled oma sõprade, partneri ja tuttavate suunas ääretult lojaalne ja truu. Annad endast parima, et kõik sellised suhted hästi toimiksid.

Oled avatud kõikvõimalikele ebatavalistele sündmustele elus, seetõttu köidavad Sinu tähelepanu pajud selliseid eluvaldkonnad, millele väga paljud teised inimesed tähelepanu ei pööra.

Sulle meeldib elus uusi asju ja kontseptsiooni uurida. Sinu meel on alati avatud kõikvõimalikele uutele teadmistele ja kogemustele.

Oled toetav meeskonnamängija, kuid naudid ka üksindust.

Kõik inimesed, kes Sinuga kokku puutuvad, saavad alati ennast hästi tunda. Oled abivalmis teiste suunas, kuid eeldad ka seda, Sulle samaga vastataks.

Oled oma elus üldiselt praktilise lähenemisega, kuid praktilisust mõjutavad väga olulisel määral ka Sinu emotsioonid.
Valisid lemmiknumbriks 8

Oled inimene, kellele meeldib väga stabiilsus. Sinu kohalolekut ruumis märgatakse alati ning selle saavutamiseks ei pea Sa suurt midagi korda saatma. Sulle meeldib see, kui kõik asjad liiguvad täpselt nii nagu Sina seda soovid. Usaldad oma sisetunnet ning teed siis vastavalt sellele ka oma otsuseid.

Oma eesmärkide saavutamiseks teed Sa märkimisväärseid jõupingutusi. Kui oled otsuse langetanud, oled oma eesmärkide poole liikumisel väga sihikindel. Sa ei kaota kunagi oma elus tasakaalu, kuigi võid olla kohati päris tujukas.

Sulle meeldib oma ettevõtmisi ise korraldada ning Sulle ei sobi see, kui teised inimesed ütlevad, kuidas Sa pead ühte või teist asja tegema.

Tõenäoliselt kasutad edu saavutamiseks kõikvõimalikke otseteid ning Sa ei mõtle sellele, kas üks või teine samm võib Sinu võimalusi edaspidi kahandada.

Oled vaimselt ja emotsionaalselt küps juba üsna varajasest noorusest. Jääd kõikvõimalikes situatsioonides rahulikuks ja tasakaalukaks. Võid olla üsna veenev, et jõuda nende eesmärkideni, mis on Sulle olulised. Teistel inimestel Sa ennast eriti mõjutada ei lase.
Valisid lemmiknumbriks 9

Oled karismaatiline, kaastundlik, enesekindel, sõbralik ja konkreetses ajahetkes elav inimene. Pöörad väga suurt tähelepanu sellele, et oma igapäevane elu hästi toimima saada.

Oled abivalmis ja toetav, mistõttu saavad teised inimesed Sulle alati kindlad olla. Sa ei karda võtta riske selleks, et teisi inimesi aidata. Aeg-ajalt võid selle tulemusena sattuda ka ise ebameeldivustesse.

Oma igapäevaste toimetuste juures näitad välja tahtejõudu ja julgust. Sul on magnetiline isiksus ning Sul on suurepärane oskus juhtida nii väiksemaid rühmi kui ka suuremaid organisatsioone. Teiste inimeste juhtimisel oled praktiline ning ei kaldu valitud teelt kõrvale.

Vahel oled enesega mõneti liialt rahulolev. See võib takistada Sul elus uutest võimalustest kinnihaaramist ja edasiliikumist.

Sulle peaks ehk kõige enam meeltmööda olema füüsilise aktiivsusega seotud tegevused, olgu selleks siis kasvõi spordiga tegelemine. Oma ametiks võid samuti valida füüsilist aktiivsust nõudva ameti, olgu selleks siis politsei, päästja, sõjaväelane vms.

Sinu eluteele tekkinud takistuste ületamisel võid olla üsna agressiivne, kuid üldiselt näitad probleemide tekkimisel välja märkimisväärset sihikindlust ja tahtejõudu. Takistusi ja probleeme Sa oma elus ei karda.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Horoskoop naisele


Kuuhoroskoop (päevade lõikes)


Aasta horoskoop (armastus ja suhted) + aasta horoskoop (armastuse otsimine ja leidmine)


LED küünlad (3 tk)


Seinakaunistus: karu


K.I.T.T.


Kaelakee: meritäht


Käevõru: malahhiit ja punane tiigrisilm (16-17 cm)


Kaelakee: sodaliit


Näorull: tiigrisilm


Taro kaardid: Oracle of Mystical Moments (ainult kaardid)


Söögiriistade komplekt (24 tk)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused