Hiina astroloogia: MAO sobivus teiste märkidega

MAO sobivus ROTIGA

Roti ja Mao suhe ei kujune eriti heaks. Nende sobivus pole just parim. Ehkki nende kahe inimese vahel võib suhe alguses kujuneda kuumaks ja kirglikuks, kujuneb pikapeale suhe siiski külmaks. Nende kahe inimese vahel on palju arusaamatusi ja tülisid. Ka kõige väiksemad asjad võivad nende kahe inimese vahel probleeme tekitada. Mõlemad osapooled on väga intelligentsed, mis muudab omavahel sõnasõjad veelgi tulisemaks.

Madu võib olla selles suhtes vägagi armukade. Suure tõenäosusega viib need kaks inimest üksteisega kokku riskimeelsus ja ettevõtlikkus. Kui osapooled on suutelised erimeelsused ületama ja üksteise erinevustega arvestama õppima, võib see suhe kujuneda vägagi huvitavaks ja mitmekesiseks.
Äriasjades on see tiim edukas ja ettevõtlik. Madu hindab äriasjades Roti kavalust. Selles suhtes võib kujuneda probleemiks see, et Madu kipub Roti eest erinevaid asju varjama, mis on aga Rotile vastuvõetamatu. Ehkki Rotile meeldib see, kui äriasjades on saladusi ja müstikat, ei talu ta seda, kui tema eest erinevaid asju varjama hakatakse.

Kui selles suhtes on meessoost Madu ja naissoost Rott, kujuneb suhe pingeliseks. Madu paneb selles suhtes paika oma reeglid ning eeldab seda, et Rott nendele järgib. Mao seisukoht on see, et Rott peab selles suhtes hoolitsema kodu ja pere eest.

Kui selles suhtes on naissoost Madu ja meessoost Rott, püüdlevad mõlemad osapooled selle poole, et suhtes tagada majanduslikult hea seis. See suhe ei tugine suure tõenäosusega eriti kindlale vundamendile. Selle suhte ajendiks võivad olla ühised elueesmärgid.
MAO sobivus PÜHVLIGA

Pühvel ja Madu sobivad üksteisega suurepäraselt. Nad jagavad sarnaseid huvisid ning suudavad luua suhte, milles on esiplaanil armastus ja kodune keskkond. Madu võib olla selles suhtes teatud määral armukade, kuid aeg aitab seda pikapeale leevendada. Madu oskab Pühvlit julgustada enam esile tooma oma huvisid ja võimeid. Pühvel omakorda võimaldab Maol tunda ennast olulise ja armastatuna. Ehkki aeg-ajalt võivad selle suhte osapooled oma suhet pidada igavaks, on see suhe sellest hoolimata väga kirglik, mis hoiab suhte huvitava ja toimivana.

Pühvlile meeldib väga Mao intuitsioon ja filosoofiline mõttelaad. Madu oskab oma partneri tagasihoidlikkust vähendada ja seeläbi Pühvli ennast avama suunata.

Äriasjadega tegelemisel on see paar väga võimekas ja efektiivne. Äriasjadega tegelemisel saavad kokku Pühvli praktilisus Mao intuitsiooniga. Maole meeldib enam see, kui saab äriasjades teistega suhelda, Pühvel aga eelistab tagaplaanil töötamist ja erinevate asjade korraldamist.
Kui selles suhtes on koos meessoost Madu ja naissoost Pühvel, tuleb osapooltel vaeva näha kompromisside leidmisel. Pühvel soovib selles suhtes stabiilset elu, mis oleks pikalt ette planeeritud. Madu on impulsiivsem ning soovib oma ellu ootamatusi ja spontaanseid otsuseid.

Kui selles suhtes on koos meessoost Pühvel ja naissoost Madu, on osapooled üksteise suunas üsnagi armukadedad. Naine kipub suhtes olles teistega flirtima, mis tekitab mehes aga pahameelt. Kui osapooled leiavad enda jaoks viisi, kuidas kompromissidele jõuda, võib see suhe üsnagi hästi toimida.
MAO sobivus TIIGRIGA

Tiiger ja Madu peavad tegema jõupingutusi selleks, et oma suhe normaalselt toimima saada. Madu peab õppima vabanema armukadedust, Tiiger omakorda peab õppima juurde usaldusväärsust ning seda, et Maole suuremat tähelepanu pöörata. Madu vajab selles suhtes väga seda, et ta oleks vajatud ja austatud. See suhe oleks oluliselt edukam siis, kui see saaks alguse läbi sõprussuhte. See aitaks üle saada negatiivsetest aspektidest üksteise juures. Vastasel korral võivad hiljem kõikvõimalikud negatiivsed aspektid ja halvad harjumused suhte osapooltele vägagi närvesöövaks muutuda.

Tiiger oskab selles suhtes hästi Madu aidata, et viimane saaks üle oma loomupärasest pessimismist. Tiiger peab õppima seda, kuidas Madu emotsionaalselt toetada, mis ei kujune just kergeks ülesandeks.
Äriasjades suudavad need inimesed oluliselt paremini koostööd teha. Madu on edukas rahaasjades ning klientidega suhtlemisel. Tiiger on aga aktiivne mõtleja ja lahenduste leidja erinevatele takistustele.

Kui selles suhtes on koos meessoost Madu ja naissoost Tiiger, on neil üsna raske leida ühiseid huvisid, millele oma suhe rajada. Samas on nende kiindumus üsna suur. Maol on Tiigri ees palju saladusi, mis võib Tiigrile ajapikku vägagi häirivaks osutuda.

Kui selles suhtes on koos meessoost Tiiger ja naissoost Madu, on nende inimeste suhtlemine keeruline kui mitte öelda võimatu. Madu on selles suhtes palju iseseisvam, kui Tiiger seda oleks osanud arvata. See aga tekitada Tiigrile palju segadustundeid. Madu on sentimentaalne, Tiiger intellektuaalne. Selles suhtes on vaidlused ja tülid paratamatud, mistõttu ei pruugi see suhe nende inimeste vahel eriti kaua kesta.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Sünnihoroskoop


Aastahoroskoop (armastus ja suhted) ja numeroloogia - 39 lehekülge


Aastahoroskoop (perekond)


Seinakaunistus: lõvi


Kaelakee: ema ja poeg


Taro kaardid: White Light Oracle (koos raamatuga)


Seinakaunistus: lilled


Võtmehoidja: tigu


Seinakaunistus: hirv


Unenäopüüdja


Taro kaardid: Way of the Panda Tarot (ainult kaardid)


Õun: obsidiaanLehed ( 1 / 4 ): 1 234Järgmised »

Seotud postitused