Hiina astroloogia: TIIGRI sobivus teiste märkidega

TIIGRI sobivus ROTIGA

Rott ja Tiiger on vägagi sarnased, seda ehk liialtki. Mõlemal oma elus sarnased eesmärgid, mistõttu võivad nad hakata üksteisega konkureerima, mistõttu võivad nad suhtes unustada selle, et suhtes tuleks üheskoos edasi liikuda. Mõlemad osapooled on selle suhtes energiavarudest pungil. Neile meeldib see, kui saavad juurde uusi kogemusi ja teadmisi ning selle saavutamiseks on parim võimalus just reisimine.

Nende inimeste omavaheline konkurents võib olla see, mis neile endile suhtes probleemiks saab. Samas kui nad suudavad seda tendentsi oma suhtes vältida, on neil võimalik üksteisega suurepäraselt läbi saada. Mõlemad osapooled vajavad suhtesse turvatunnet, nad soovivad olla iseseisvad ning oma ideid ellu viia. Kui üks osapool selles suhtes peaks ennast ebaturvaliselt tunda, võivad suhtesse tekkida mitmesugused probleemid ja arusaamatused.
Armuelu nende kahe märgi vahel peaks olema hea. Enamik asjades on need kaks inimest ühel meelel. Ärisuhtes saab see suhe toimida aga ainult juhul, kui osapooled määravad, kes on ärisuhtes juht, kes alluv. Selles vallas ei tule üksteisega konkureerimine kasuks. Parimad tulemused oleks võimalik saavutada siis, kui ärisuhtes oleks juhtivaks osapooleks Tiiger, kes rõhub sarmikusele ja aadlimehelikkusele. Rott oleks alluv, kes on praktilisem ja seeläbi plaanide elluviijaks osapooleks.

Kui selles suhtes saavad kokku naissoost Rott ja meessoost Tiiger, võib see suhe kujuneda kas äärmiselt õnnelikuks või samas ka täielikuks läbikukkumiseks. Asjade käekäik sõltub sellest, kuivõrd on osapooled valmis suhtes ennast pingutama, et üksteise erinevusi aktsepteerida. Selles suhtes oleks Rott kodule suunatud ja murelik. Samas ei pruugi Rott piisaval määral tähelepanu pöörata suhte toimimisele ja sellega seonduvatele muredele.
TIIGRI sobivus PÜHVLIGA

Pühvli ja Tiigri suhe on vägagi katsumusterohke. Kui osapooled ei ole võimelised ennast vajalikul määral pingutama, ei ole nad suutelised oma suhtega eriti kaugele välja jõudma. Täielik pühendumine on nende inimeste puhul äärmiselt oluline. Nad on oma olemuselt üsnagi erinevad ning seda on ka nende ellusuhtumine. Kui nad on suutelised enda jaoks leidma viisi, kuidas erinevused enda huvides toimima panna, peaks tulemused olema head.

Pühvli kannatlikkus saab selles suhtes määrvaks. Tiiger peab õppima juurde tagasihoidlikkust ja mõõdukust ning tal tuleb vähendada oma impulsiivsust. Neile mõlemale meeldib perekonnaelu, mis aitab selles suhtes luua kindla vundamendi tõsisemaks suhteks. Selles suhtes on võimalik mõlemal osapoolel üksteiselt väga palju õppida. Selle suhte tulemusena õpib Tiiger elutempot vähendama, et seeläbi märgata ka neid asju elus, mis talle siiani on märkamatuteks jäänud. Pühvel õpib omakorda avatust ja ootamatut lähenemist oma elukorraldusele.
Kui suhtes on meessoost Tiiger ja naissoost Pühvel, võib see suhe kujuneda eriti katsumusterikkaks. Tiiger on kangekaelne, kui aga Pühvel on ettevaatlik ja metoodiline. Tiiger on selles suhtes väga kannatamatu, mistõttu otsib oma ellu pidevaid väljakutseid. Pühvlile võib see tunduda vastumeelsena. Samas on ta suuteline Tiigrist partnerile ajapikku õpetama kannatlikkust, püsivust ja sihikindlust.

Kui suhtes on meessoost Pühvel ja naissoost Tiiger, on mõlemal osapoolel selles suhtes raskusi järeleandmiste tegemisega. Neil inimestel on üsna erinevad elusuunad ning ühiste aspektide leidmine ei pruugi kujuneda kergeks ülesandeks. Magamistoas peaksid need kaks inimest aga üsna hästi läbi saama ja seeläbi ka üksteist toetama.
TIIGRI sobivus TIIGRIGA

Kahe Tiigri suhe on kirglik. Nad mõlemad on väga intelligentsed ja romantilised. Seiklused ja ajaveetmine on nende jaoks. Üksteisele pööravad nad suurt tähelepanu, seda eriti suhte algusjärgus. Nende inimeste suhtes on kõige olulisem põnevus ja arengud. Kui osapooled suudavad seda oma suhtesse piisaval määral leida, on neil võimalik luua pikaajaline ja toimiv suhe. Vastasel korral on aga oht, et minnakse lahku. Vaieldakse ja tülitsetakse selles suhtes palju, kuid osapooled peavad seda samuti põnevuseks, mis aitab neil suhet toimivana hoida, ehkki see võib ajapikku mõlemale kurnavaks muutuda.

Mõlemad osapooled soovivad olla selles suhtes domineerida. See võib tekitada suhtesse palju paksu verd. Kui osapooled suudavad sellest soovist hoiduda, on neil võimalik luua üsnagi õnnelik suhe. Mõlemad inimesed on selles suhtes väga emotsionaalsed.
Tiigrile on oluline tema vabadus. Ehkki mõlemad inimesed suudavad üksteise sellekohast soovi mõista, on selle saavutamine oluliselt keerulisem.

Ärisuhtes suudavad need inimesed üsna hästi toime tulla. Asjad kulgevad edukalt ning vajalikud eesmärgid suudetakse ellu viia. Üksteisega konkureerimist tuleks neil inimestel aga siiski vältida.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop mehele


Aeg-joone horoskoop


Aasta analüüs numeroloogia järgi


Kaelakee: labradoriit, tiigrisilm


Pehme mänguasi: orav (suurus S (18 cm))


Taro kaardid: Daily Crystal Inspiration (koos raamatuga)


Käevõru: ema ja tütar


Taro kaardid: A Jane Austen Tarot (koos raamatuga)


Vaagnad (4 tk)


Kristall: tiigrisilm


Seinapilt lõuendil või kapal: jäätunud taimed


Päikesepüüdja: koolibrid (2 tk)Lehed ( 1 / 4 ): 1 234Järgmised »

Seotud postitused