Õpilase horoskoop: KAKSIKUD

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Õpilasena on Kaksikud väga uudishimulik, mis innustab teda oma teadmisi ja oskusi täiendama. Ta on alati avatud kõikvõimalikele uutele ideedele ja eluvaldkondadele. Talle meeldib õppida, et seeläbi mõista maailma paremini kõikvõimalike uute eluvaldkondade kaudu.

Kaksikud on suurepärane suhtleja. Ta kasutab oma suhtlemisoskust selleks, et saada juurde uusi teadmisi, esitada küsimusi, väljendada oma arvamusi ja jagada oma ideid. Just Kaksikute tähtkujus sündinud õpilane võib olla see, kes alustab klassiruumis erinevaid diskussioone. Talle meeldib see, kui saab osaleda rühmatöös, kuigi ta saab suurepäraselt hakkama ka iseseisva tööga.

Ta on väga mitmekülgne. Talle meeldib olla kursis erinevate valdkondadega ja teemadega. Ta hangib pidevalt uut informatsiooni, et seeläbi luua eeliseid ja võimalusi kooliteel.
Talle meeldib kuulata koolikaaslaste ideid ja mõtteid, sest ta oskab neist ammutada uut informatsiooni, mida oma igapäevases koolitöös ära kasutada.

Kaksikud kohanevad kiiresti erinevate situatsioonidega. See annab neile tihtilugu eelise kaasõpilastega võrreldes.

Probleemide ja raskuste keskele sattumist Kaksikud ei karda, sest ta oskab need probleemid alati ületada, ilma eriliste raskusteta. Talle meeldib koostöös teiste õpilastega lahendada ka tõsisemaid probleeme.

Kaksikud suudavad ennast koolitöös kõige paremini teostada siis, kui saavad osaleda grupitöös. See on nende jaoks parim viis, kuidas oma plaanid ja ideed ellu viia. Ta suudaks suurepäraselt hakkama saada ka iseseisvalt, kuid meeskonnatöö võimaldab kiiremini eesmärkideni jõuda.
Ta ei ole kunagi kade oma teadmiste ja oskuste jagamisel teistega. Talle meeldib teisi aidata ja toetada, kuid ta ei tee seda päris omakasupüüdmatult. Talle loodab saada teiste õpilaste heakskiitu ja tänu osaliseks.

Õpetajad võiksid Kaksikutele pakkuda uus väljakutseid ja kaasata neid rohkem tundide läbiviimisse.

Kaksikutele meeldib teadmisi ja oskusi omandada ka väljapool klassiruumi. Ta osaleb aktiivselt mitmesuguste ringide töös, käib võistlustel ja loeb palju raamatuid.

Kaksikud on pidevas õppimisprotsessis, mis ei lõppe kunagi. Talle meeldib uusi teadmisi omandada kõrge vanuseni.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Horoskoop naisele + aastahoroskoop naisele


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + elukutsevalik numeroloogia põhjal


Kõige olulisem karma sünnitabeli ja nimetabeli järgi


LED küünlad (3 tk)


Kristall: rodoniit


Võitoos


Peegel: makramee


Skulptuur: elevandid


Taldrikud (28 cm) (6 tk)


Seguauto MAN TGS


Vihmavari: taevas


Vaagen - Villeroy & BochNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused