Kõige õnnelikumad päevad Sinu sünnikuul

Õnn on salapärane jõud, mida kindlalt ette ennustada ei saa. Samas usutakse, et mõned kuupäevad Sinu sünnikuul on eriti positiivsete mõjudega. Õnn on kombinatsioon võimalustest ja Sinu ettevalmistusest, seepärast on suures osas ka Sinu enda teha, kas üks või teine päev võiks kujuneda Sulle õnnelikuks.

JAANUAR

Kui oled sündinud jaanuaris, siis Sinu õnnelikud kuupäevad on seotud uute algustega. Leiad oma õnne tavaliselt siis, kui alustad uute plaanide elluviimisega või saavad alguse olulise tähendusega tutvused. Aasta esimene päev, 1 jaanuar, on Sulle üheks kõige tugevamate mõjudega päev üldse. Siis on hea aeg uute plaanide tegemiseks ning uute plaanide elluviimisega alustamiseks. Sellel päeval alustatu jõuab märkimisväärsete tulemusteni. Samuti on Sulle õnne toovad päevad 11. ja 22. jaanuar.
VEEBRUAR

Veebruaris sündinud inimesena oled tuntud oma loovuse ja avatud mõtlemise poolest. Sinu jaoks on õnnelikud päevad need, kui saad olla tavalisest enam seotud kunstiliste ja uuenduslike püüdlustega. Sulle on erilise tähendusega Sõbrapäev 14. veebruaril. See päev toob Sinu ellu peamiselt romantilist õnne, mis on samuti Sulle olulise tähendusega. Soodsad päevad on ka 3. ja 26. veebruar, mil on Sinu loomingulised energiad tavalisest enam esiplaanil. Neil päevil tasub keskenduda oma peamiste eesmärkide poole püüdlemisele.
MÄRTS

Märtsis sündinud inimesena on Sul sügavad empaatilised võimed ja intuitiivne side teiste inimestega. Tunned end kõige õnnelikumana siis, kui saad keskenduda heategudele ja teiste inimeste eest hoolitsemisele. Väga erilise tähendusega on Sulle 8. märts, sest just sellel päeval kerkib esile Sinu kaastundlik loomus, mis aitab õnne ligi meelitada. Ka on Sulle väga olulise tähendusega 15. ja 28. märts, kui Sinu empaatilised omadused saavad särada.
APRILL

Aprillis sündinud inimesed on dünaamilised ja energilised. Tunned ennast kõige paremini juhul, kui saad midagi korda saata, eriti aga siis, kui oled selleks pidanud ära kasutama oma sihikindlust. 4. ja 14. aprill peaksid olema Sulle kõige positiivsemad kuupäevad, kuna toovad esile Sinu suuremad energiavarud ning võimaldavad eesmärke saavutada tavalisest kiiremini. Lisaks on Sulle väga positiivsete mõjudega ka 22. aprill, kui Sinu otsustusvõime tavalisest paremini töötab.
MAI

Mais sündinud inimesena hindad eelkõige stabiilsust ja kasvu. Kõige paremateks päevadeks pead päevi, kui Sul läheb hästi rahaliselt ning saad isiklikus maailmas läbi teha arenguga seonduvad muutused. Õnn soosib Sind eelkõige 5. mail, kui saad tavaliselt osa kõikvõimalikest meeldivatest arengutest ja ka rahaline õnn peaks Sulle naeratama. 11. ja 25. mai on Sulle samuti olulised kuupäevad, mis toovad Sinu ellu suurema stabiilsuse ja kiirema arengu üldisemalt.
JUUNI

Juunis sündinud inimesena paistad silma oma suhtlemise ja kontaktide loomisega. Sinu kõige õnnelikumad pärad sünnikuul on seotud just uute tutvuste loomisega või mõne olulise grupi loomisega. Kõige õnnelikum päev sünnikuul peaks olema Sulle 6. juuni, mil inimsuhted toimivad eriti hästi ning uute kontaktide loomine on tavalisest kergem ülesanne. Samuti on Sulle positiivsete mõjudega 12. ja 30. juuni, sest just neil päevil särab Sinu suhtlemisoskus.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi (lisana aasta lühinumeroloogia)


Sünniratta kood


Elutee üldskeem


Seinakaunistus: öökullid


LED küünlad (3 tk)


Vihmavari: taevas


Kristall: roosa kvarts


Kaelakee: malahhiit


Kaelakee: tiigrisilm


Kaelakee: hõbe, pildiga


Taldrikud (27 cm) (4 tk)


Hundi kujuke: kuukiviLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused