Kolm peamist võtet eneseregulatasiooniks

Inimese tervis väljendub eelkõige keha heaolus ja pidev stress muudab selle haigeks. Haigus on alati olemas kõigepealt energeetiliselt ja kui sellele tähelepanu ei pöörata, lööb välja kehas. Eneseregulatsioon on eelkõige suhtlemine kõige kõrgemaga ning oma alateadvusega.
On kolm põhitõde seesmise tasakaalu hoidmiseks:

1. Ela ise ja lase teistel elada.

Suhtelist tasakaalu tuleb püüda hoida kõigil elutasanditel. Ei tohi teha halba ei endale ega teistele. Nii liigne fanatism kui täielik ükskõiksus on kehale ühtviisi halvad. Kui emotsionaalne toonus on hea, võib endale kõike lubada, aga ikka mõõdutunnet säilitades. Mida puhtam on inimene energeetiliselt, seda puhtamad on tema tajud ja seda adekvaatsemalt ta tajub ka maailma. Depressioon, pessimism jt. negatiivsed ilmingud on seotud energiakanalitega, energia blokeering või liigne energeetiline “laetud” seis viitavad keha funktsioonide häiretele (näiteks hirm on seotud neerudega, kui laps midagi kardab, siis pissib ta alla). Mida vähem ennast ja teisi kahjustatakse, seda rohkem tasakaalus ollakse. On ju teada tarkus, et ära tee teisele seda, mida sa ei taha, et sulle endale tehtaks. Kõik, mida inimene maailma endast “kiirgab”, tuleb talle endale ühel või teisel viisil tagasi. Ka liigne altruism ja teiste haletsemine annab palju energiat välja, liiga palju aega sellele kulutada pole hea ja oma vaenlastele mõtlemisega pole üldse mõtet end kulutada.
2. Mõõdukus ja kompensatsioon.

Mis on sisse tulnud kehasse, see tuleb sealt ka välja viia. Kui armastatakse palju süüa, siis tuleb toidust saadud energia ära kulutada. Kui suur viha ei lase elada, siis tuleb ka sellest vabaneda. Peamine on hea toonus. Tuleb usaldada oma sisetunnet, pole mõistlik näpuga järgida kellegi teise reegleid ja nõuandeid ega iga moevooluga kaasa minna. Absoluutseid tõdesid pole olemas, inimene ise suudab end kõige paremini tasakaalustada, kui vaid kuulab oma sisemist nõuandjat. Elus aitavad säilitada tasakaalu looduslähedus, muutuste mõistmine nii endas kui enda ümber, lihtsate asjade märkamine, äärmuste vältimine, vastandite sobitamine, õige aja valik ja oma piiridega arvestamine. Kui miski hakkab vastu või kahtlusi tekitab, siis pole vaja seda teha. Mõnikord on hea ka oma ihadele järele anda, kui sellega teisi ei kahjusta. Kuldne kesktee on kindlasti parim viis elus hakkama saamiseks, aga kompensatsiooniks peaks alati olema seesmine rahulolu.
3. Hea suhtumine teistesse.

See annab suurima kaitse. Kui keegi solvab või halba teeb, tuleb püüda andestada ja kõigest hoolimata talle mõttes head soovida, sest andestamine kaitseb eelkõige inimest ennast. Pole mõistlik kurjusele samaga või veel hullemini vastata. See tekitab vaid üleliigseid pingeid ja vaenlasi. On ju ka selline ütlus, et targem annab järele. Kui mõni inimene hakkab vastu ja häirib, siis võib kokkupuute temaga miinimumini viia või suhtlemise lõpetada. On loomulik, et kõik inimesed omavahel ei sobi. Sarnase mõtteviisiga inimesed leiavad üksteist üles, karmaseaduste järgi tõmbab sarnane energia sarnast. Ka halb mõte tuleb endale alati tagasi, mõtteenergia on väga tugev. Kuidas tunda ära sarnast? Enamasti tajutakse silmadega, kõik teised tajud unustatakse ära, aga kõige tähtsamad asjad ei ole silmaga nähtavad. Silmad annavad välise informatsiooni inimese kohta, aga vaistlikult tunnetatakse enamat ja vaist ei peta. Suu võib naeratada ja hääl mahe olla, aga silma vaadates näeb tõde.

NB! Inimene enamasti piinab end vale mõtlemisega, vale toitumisega, liigse rabelemisega, otsib vaenlasi välisest maailmast ja püüab kõigile meeldida. See pole võimalik ega ka vajalik. Tähtis on sisemine tasakaal ja hingerahu, suurim sõber ja vaenlane endale on inimene ise.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Saatuse analüüs


Partnerlushoroskoop


Horoskoop mehele + aastahoroskoop mehele


Päikesepüüdja: elu puu (2 tk)


Kaelakee ja kõrvarõngad


Noad (5 tk) - Victorinox


Käevõru: kuukivi


Seinapilt lõuendil või kapal: Jägala juga


LED küünlad (5 tk)


Taldrikud (12 tk)


Käevõru: obsidiaan


Hundi kujuke: kollane nefriitNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused