Test: see, millise puu Sa pildilt valid, räägib Sinu kõige domineerivamatest isiksuseomadustest

Kas tunned ennast lummatuna puu nägemisest? Või on Sul täiesti ükskõik? Oletame, et satud metsa serva ja Su palutakse valida välja üks puu. Kas valid lihtsalt suvalise puu? Suure tõenäosusega mitte. See, millise puu Sa valid, räägib sellest, millised on Sinu kõige domineerivamad isiksuseomadused.

Seda testi tehes tuleb olla rahulik, sest ainult nii teed valiku, mis Sinu iseloomi kõige paremini kirjeldab.
Puu 1

Domineerivad omadused: vastutustunne ja tasakaalukus

Oled väga vastutustundlik inimene. Samas ei ole Sa sugugi tõsine. Teed oma kohustusi alati rõõmsameelselt ja huumorit kasutades. Oled intelligentne ning Sulle on oluline olla kõigega kursis, mis Sind ümbritseb. Raskustega toimetulek ei tohiks olla Sulle keeruline ülesanne, kuna oled sihikindel, kannatlik ja võtad asju huumoriga. Soovid, et Sinu ümber valitseks rahu ja tasakaal. See aga võib olla Sinu plussiks, kui ka miinuseks. Soov tagada rahu ja stabiilsus võib Sind elu jooksul viia olukordadesse, kus loobud võitlusest, kuigi Sul tuleks oma eesmärkide nimel võidelda nagu tige lõvi. Oled teiste inimeste seas kõrgelt hinnatud kolleegina, tuttavana või hea sõbrana. Hindad kõrgelt neid inimesi, kes on lojaalsed ja ausad.
Puu 2

Domineerivad omadused: koostööoskus ja oskus teistega arvestada

Sulle meeldib teiste inimestega kõikvõimalikke asju koos teha. Üksik hunt Sa ei ole. Oled teiste inimestega kannatlik ja oskad teisi kuulata. Näitad teiste inimeste suunas välja väga suurt abivalmidust. Oled väga kohanemisvõimeline inimene, mistõttu ei ole tegelikult Sulle ükski probleem või takistus ületamatu. Probleemiks võib olla see, et koostööd tehes teiste inimestega võid mõnikord kaotada reaalsustaju ning siduda ennast asjadega, millest tegelikult eemale peaksid hoidma.
Puu 3

Domineerivad omadused: heldus, intellektuaalsus ja sihikindlus

Oled oma olemuselt väga helde inimene, kes on valmis omakasupüüdmatult teisi aitama ja toetama. Lisaks oled väga intelligentne inimene ja vaimselt tugev. Oskad suurepäraselt näha tunnetada kõike seda, mis on toimumas teiste inimeste eest varjatult. Oma ettevõtmiste juures oled väga sihikindel ja viid oma plaanid alati edukalt lõpule, seda ka siis, kui pead eesmärkide poole liikumisel suurte tagasilöökidega kokku puutuma. Otsuste langetamisel väldid kiirustamist ning kaalud kõiki poolt- ja vastuargumente. Oled teistest inimestest alati paari sammu võrra ees, mistõttu võid aeg-ajalt peljata seda, mida tulevik toob.
Puu 4

Domineerivad omadused: loovus ja tundlikkus

Suure tõenäosusega olid koolis käies kunstiõpetuse tunnis kõva käsi. Oled väga loominguline ja suurepärase kunstiandega. Võimalik, et oled oma kunstiande unarusse jätnud ning seda igapäevaselt ei kasuta, kuid olemas see Sul on. Oled väga tundlik kõige selle suhtes, mis Sind ümbritseb. Teiste inimeste probleemid ja maailmasündmused tervikuna lähevad Sulle südamesse. Oma ettevõtmiste juures oled ettevõtlik ning kannatlik. Ehkki muretsed küllaltki palju, ei jäta Sa kunagi jonni enne, kui plaanid on ellu viidud. Tunneksid ennast elus palju paremini siis, kui saaksid igapäevaselt tegeleda millegi loovaga.
Puu 5

Domineerivad omadused: töökus ja efektiivsus

Oled inimene, kellele meeldib rasket tööd teha. Oled äärmiselt sihikindel ning tänu oma tahtejõule ja keskendumisoskusele suudad ületada kõik takistused, mis Sinu eluteele on tekkinud. Ükski mure või raskus pole selline, mis Sind rajalt maha lööks. Ega Sa tegelikult eriti ei mõtlegi sellele, kas oled raskes olukorras või mitte. Sa lihtsalt tegeled nende asjadega, mis tegemist vajavad ja ei lõpeta enne, kui eesmärgid on ellu viidud. Tänu oma sihikindlusele ja oskusele ka kõikvõimalike pisidetailidega toime tulla, oled tööandjate seas kõrgelt hinnatud. Sul ei tohiks kunagi tekkida probleemi töökoha leidmisel.
Puu 6

Domineerivad omadused: kujutlusvõime ja täpsus

Oled oma iseloomult väga ainulaadne inimene. Oled dünaamiline ja pidevas liikumises. Sulle on vastumeelsed piirangud ja takistused, eriti tööalaseid asju silmas pidades. Soovid olla pidevas liikumises ja muutuste keskel. Sulle meeldib avastada uusi asju ja fakte. Soovid käia oma elutee mööda tundmatuid radu, mitte aga teiste järel, nagu lambad karjas. Oled väga kujutlusvõimeline inimene ning see tagab Sulle elu jooksul märkimisväärse edukuse. Tihtilugu võid aga oma kujutlusvõime tõttu reaalsest maailmast liialt kaugele kanduda.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kas Sinu nimi sobib eluteega kokku? + Millest räägib Sinu nimi?


Numeroloogilised analüüsid


Kas sobime kokku?


Vaas


Seinapilt lõuendil või kapal: puu rannas


Laualamp: majakas


Taro kaardid: Tarot Original 1909 (ainult kaardid)


Taldrikud (28 cm) (6 tk)


Taro kaardid: Mystical Healing (koos raamatuga)


Ekskavaator JCB 8010 CTS


Maserati GranTurismo (2008)


Kaelakee ja kõrvarõngadNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused