Kreeka horoskoop: DIONYSOS (21. jaanuar – 18. veebruar)

Nimi: DIONYSOS
Kuupäevad: 21. jaanuar – 18. veebruar
Planeedid: Uraan
Võrdlus lääne astroloogia tähtkujuga: Veevalaja
Dionysos oli vanakreeka mütoloogias veinijumal ja aianduse kaitsepühak. Ta oli Zeusi ja Semele poeg. Tema hoole all on inimesed, kes on sündinud 21. jaanuarist 18. veebruarini. Lääne astroloogias vastab sellele märgile Veevalaja tähtkuju.

Dionysost peeti vanakreeka mütoloogias muretuks optimistiks, rõõmsameelseks ja vähenõudlikuks, kes tõi maailma naudingut ja kergust.

Oled inimene, kes sarnaneb oma olemuselt pigem lapsega kui täiskasvanuga. Oled oma emotsioonide väljendamisel spontaanne, siiras. Oled alati heatujuline.

Sulle on oluline see, et saaksid alati hästi tunda ja tegeleda asjadega, mis on Sulle meelejärgi. Vastumeelselt Sa eriti midagi suurt korda saata ei suuda, jätad sellisel puhul asjad pooleli või ei täida Sa oma kohustusi südamega. See kehtib kõikides eluvaldkondades, mitte ainult tööalases elus.
Sul võib aeg-ajalt olla lahkarvamusi teiste inimestega. Sind võidakse pidada kergemeelseks ja vastutustundetuks. Kui oled oma elus leidnud tegevused, mida armastad, oled äärmiselt pühendunud ja ettevõtlik. Kui saad teha tööd, mida armastad, saavutad elus palju, nii isiklikus kui ka tööalases elus.

Sinu märgis sündinud inimeste seas on väga palju loomingulisi inimesi. Sul võib olla täiesti tavaline amet, kuid väga eriline hobi, mille juures silma paistad.

Uute tingimustega kohanemine on Sul raske. Võid olla igapäevaste tegevuste juures küllaltki ebapraktiline. Et elus paremini läbi lüüa, vajad tegelikult enda kõrvale mõnda sellist inimest, kellega ühiselt peamiste eesmärkide poole liikuda. Esilekerkivate probleemide lahendamisel Sa eriti edukas ei ole, mistõttu saaks teine inimene Sind selles osas aidata ja toetada.

Inimsuhete vallas oled avatud ja meeldiv kaaslane teistele. Sinuga on lihtne ja meeldiv suhelda. Lisaks oled teistele inimestele huvitav ja põnev kaaslane. Oled oma loomult hea psühholoog, sest suudad mõista teiste inimeste tundeid. Oled teiste inimeste suunas heatahtlik.
Oled inimene, kes mõjub Sind ümbritsevate inimeste suunas alati positiivselt. Oled alati naeratav, rõõmsameelne, tihtilugu ka ülemeelik ja rahutu.

Pöörad väga suurt tähelepanu erinevatele eluvaldkondadele. Soovid oma elus proovida erinevaid tegevusi ja esilekerkivaid võimalusi.

Oled sõbralik, andestad kiiresti Sinu suunas tehtud solvangud. Sa ei soovi oma ellu intriige, mistõttu võid olla inimsuhete vallas aeg-ajalt ka liialt järeleandlik.

Sinu iseloomu peamisteks puudusteks on emotsionaalne ebastabiilsus, keskendumisvõime vähesus ning oma energiavarude harjutamine. Kõikvõimalike probleemide esilekerkimine võib Sind kergesti viia depressiooni.
Mees

Oled mees, kes suudab äratada teiste inimeste tähelepanu. Oled viisakas, tähelepanelik ning jagad komplimente. Sinu käsutuses on hästiarenenud huumorimeel ja suurepärane suhtlemisoskus, mis aitavad inimsuhete toimimisele kaasa.

Sinu mõttemaailm töötab aktiivselt, genereerid aktiivselt erinevaid ideid ja mõtteid, mis võivad teistele inimestele aeg-ajalt tunduda küllaltki kummalistena. Samas Sulle meeldib panna proovile kehtivaid tõekspidamisi ja tavasid. Sulle meeldib saada osa uutest kogemustest.

Teised inimesed võivad Sind pidada ebausaldusväärseks ja tormakaks. Sa lihtsalt muudad kergekäeliselt oma meelt, kui Sinu meeli hakkab köitma midagi uut ja põnevat.

Partnerlussuhtesse Sa ei torma, suure tõenäosusega jõuad pereeluni üsna hilises eas.

Tööalases elus saad ennast tunda kõige paremini siis, kui saad tegeleda kohustustega, mis on sarnased Sinu hobidega. Vastasel korral hakkad töökohti tihti vahetama ja ei leia kuskilt asu.
Naine

Oled tõeline mõistatus. Leiad teiste inimestega suheldes nendega hõlpsasti ühise keele, kuid Sulle ei meeldi sugugi endast rääkida.

Kõiki asju, mis Sulle tõeliselt meeldivad, teed Sa südamega ja edukalt. Võid olla usin koduperenaine või ka edukas ettevõtte juht.

Sind on võimatu suruda raamidesse ning samamoodi on Sind võimatu sundida käituma vastavalt reeglitele. Järgid oma soove ja miski ei saa Sind sellel teel takistada. Kuna sead kahtluse alla reeglid ja tõekspidamised, siis viib elu Sind ikka ja jälle kummaliste ja eriliste seikluste keskele.

Tööalaselt oled Sa väga ettevõtlik. Samas teed oma tööd hästi ainult siis, kui see Sulle ka tõeliselt meeldib. Seepärast tasuks Sul ametialase valiku tegemiseks varuda aega ja oma sammud hoolikalt läbi mõelda.

Partnerlussuhtes nõuad Sa oma partnerilt oma huvide mõistmist ja aktsepteerimist, vastasel juhul ei ole Sul võimalik pikaajalist suhet luua. Vajad suhtes vabadust ja aega ka enda jaoks.

Vaatamata sellele, et oled küllaltki püsimatu, oled Sa siiski väga lojaalne, armastav partner ja hooliv ema.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Sünnihoroskoop + Isiksuse analüüs hiina astroloogia järgi


Karma analüüs


Aastahoroskoop (saatus ja otsused)


Kaelakee ja kõrvarõngad


Rahakonnad (2 tk)


Skulptuur: rebane


Kaelakee: tiigrisilm


Seinakell


Nugade komplekt (6 tk) - Victorinox


Vaagen - Villeroy & Boch


Kott - Kalidi


Pehme mänguasi: flamingoNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused