Kuu mõjud ajavahemikul 08.01.2024. – 14.01.2024.a.

Esmaspäeval ja teisipäeval mõjutab Kuu Amburis. Valitseb positiivne rahutus, soov kuhugi minna ja midagi teha. Inimesed on siirad, avatud ja väga otsekohesed. Isegi tavapäraselt viisakad inimesed võivad ilmutada taktitust. Kiirustatakse nii liikluses kui oma tööde ja tegemistega, võib ette tulla vigu ja väikesi õnnetusi hooletuse tõttu. Vabas looduses liikumine mõjub väga hästi. Distsipliin on nõrk nii koolis kui tööl, aga loovus on väga kõrge ja häid ideid tekkib rohkelt. Liikumine on kasulik, sportimiseks on väga soodne aeg, reisimine ja õppimine edeneb hästi, vaid liikluses võiks olla ettevaatlik, eriti kui ise sõitma peab. Eksootika igas võimalikus vormis mõjub hästi. Turismiga seotud ettevõtmised edenevad, võõraste kultuuridega tutvumisel avastatakse huvitavaid asju. Õigusabi ja juriidilised nõuanded on väga asjalikud ja kohtuprotsessid lahenevad ootuspäraselt. Aeg sobib ka filosoofilisteks mõtisklusteks hästi. Tervis: puusaliiges võib tunda anda, reied on löögi all ja ka istmikunärvid on hellad. Maksa ei tohiks koormata ja vererõhku võiks kontrollida. Sööma peaks lahjemaid toite. Liigne rasv, suhkur ja alkohol mõjuvad halvasti.
Kolmapäevast reede varahommikuni valitseb Kuu Kaljukitses, neljapäeva keskpäeval on Kuu loomine. Inimesed muutuvad asjalikuks ja nõudlikuks, prestiiž ja kvaliteet muutuvad oluliseks. Reaalses maailmas ollakse realistlikult meelestatud. Edu, saavutused, positsioon ja karjäär on tähtsad, töötegemiseks on see hea aeg ja ka koolis on lapsed töisel lainel. Kannatlikkus ja distsipliin on valitsevad, visa järjekindlus viib sihile. Ollakse ka aeglasem ja uusi ettepanekuid ei võeta just kergesti omaks, pole mõtet nendega välja tulla, kui tõeliselt neid läbi suruda soovitakse. Juhtimine, organiseerimine, ametlikud vastuvõtud, asjalikud koosolekud, vastutuse kandmine, maine parandamine ja kujundamine õnnestub hästi. Kontrolli oma elu üle on kergem saavutada. Tervis: liigesed, luud ja hambad tekitavad probleeme. Naha- ja ka juustehooldusvahendeid peaks kontrollima, lugema infolehti enne kasutamist. Võib tekkida probleeme, kui need ei sobi. Nihestuste ja luumurdude osas tuleks olla ettevaatlik. Vältima peaks ka külmetumist.
Reede varahommikust pühapäeva varahommikuni mõjutab Kuu Veevalajas. Valitseb rahutu ja lausa elektriline õhkkond, mis toob kaasa ootamatusi ja ettearvamatut mõju. Uute ja originaalsete eesmärkide püstitamine on soositud. Inimesed käituvad kummaliselt ja täiesti ettearvamatult. Miski ei suju ootuspäraselt, rutiin väsitab ja vabaduse puudumine tekitab mässumeelsust. Sobivad eksperimendid ja meeskonnatöö, kui meeskond on sobiv. Uuenduste sisseviimine sujub hästi ja on õige aeg välja tulla ka uute ettepanekutega. Inimesed on erapooletumad ja objektiivsemad, suudavad vaadata asju ka kõrgemast vaatepunktist, mitte ainult oma isekaid soove taga ajades. Vaatlemine, analüüsimine, tõe väljaselgitamine, teadmiste omandamine, tulevikku vaatamine, kaasaegse ja moodsa tehnikaga tegelemine ja ka selle ostmine on soositud. Tervis: võib ette tulla kummalisi ja väga raskesti diagnoositavaid haigusi ja imelikke tervisehädasid. Palju on psühhosomaatilist laadi hädasid. Sääred on tundlikud, äkkõnnetuste ja traumade suhtes peaks olema ettevaatlik. Närvisüsteem on löögi all, vereringehäired võivad vaevata vererõhu kõikumise tõttu. Isegi spasme ja krampe võib esineda.
Pühapäeva varahommikust alates mõjutab Kuu Kalades ja Merkuur läheb Kaljukitse märki, mis tekitab väga vastuolulise mõju. Tundlik ja intuitiivne Kalade Kuu on häiritud Kaljukitse ratsionaalsest ning Karjäärile orienteeritud mõistusest. Ühelt poolt mõjutab müstiline meeleolu ja valitsevad sügavad tunded, aga miski väga ratsionaalne võib segama hakata. Vastutust ollakse valmis võtma, aga seda talutakse halvasti. Lohutust võidakse otsida alkoholist ja meelemürkidest, ilmselt suudetakse sellega piiri pidada. Fiiling ja emotsioon on tähtsad, aga sellega ei minda ülearu liiale. Kaunite kunstidega tegelemine, lihtsalt ilu nautimine, eheda loodusega kokkupuude, meditatsioon ja müstika on soositud. Tervis: immuunsüsteem on löögi all, pole hea viirustega kokku puutuda. Vastupanuvõime on nõrgem, on ka tundlikkust ravimite osas. Üldse peaks kahtlaste ainete suhtes väga ettevaatlik olema. Hästi mõjuvad veeprotseduurid, saunas käimine ja ujumine.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kahe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + omavaheline sobivus


Kahe kuu horoskoop (päevade lõikes)


Kolme kuu horoskoop (päevade lõikes)


Padjakate 40 x 40 cm (2 tk)


Õun: aafrika verekivi


Kaelakee: roos, rist ja süda


Taro kaardid: Auset Egyptian Oracle (koos raamatuga)


Elevandi kujuke: rodoniit


Kaelakee: tiigrisilm


Seinakell


Taro kaardid: Tarot Original 1909 (ainult kaardid)


Padjakate 45 x 45 cm (4 tk)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused