Kuu mõjud ajavahemikul 22.04.2024. – 28.04.2024.a.

Esmaspäevast teisipäeva õhtuni mõjutab Kuu Kaaludes. Inimesed on uue nädala alguses sallivad ja sõbralikud. Äärmusi välditakse, otsitakse tasakaalu ja ilu oma ellu. Sotsiaalses suhtlemises ollakse avatud ja viisakas, leebe ja salliv, on kergem leppida ja kokkuleppeid sõlmida. Samas ollakse ka teiste arvamusest rohkem mõjutatud ja kaalutakse rohkem, otsuste langetamiseks ei ole see hea aeg, eriti kui need on väga olulise tähtsusega otsused. Koosolekud, läbirääkimised, koosviibimised, erinevate alternatiivide otsimine, võimaluste kaalumine, abiellumine, konsultatsioonid, ilu, kunsti ja moega seotud üritused on soositud. Paarisspordialadeks väga sobiv aeg.

Tervis: puusad, põis, neerud on ohustatud, puhta vee joomine tuleb kasuks. Jõuline treenimine ei sobi.
Teisipäeva õhtust reede varahommikuni mõjutab täiskuu Skorpionis. See on väga müstilise ja salapärase energiaga periood, võiks öelda isegi “saatanliku” mõjuga. Mingi tume ja sügav energia mõjutab, allhoovused löövad välja isegi tavapäraselt sõbralikel ja leebetel inimestel. Äärmuslikud emotsioonid võimenduvad, domineerivad väga tugevad seksuaalsed kired. Võib tekkida raevupurskeid, tehakse emotsionaalselt haiget üksteisele. Ka eneseületuseks on see soodne aeg, ollakse valmis isegi kangelastegudeks, ollakse võimeline ka suurteks kannatusteks. Kirglik iha võib viia meeltesegadusse. Armukadedus, kadedus, kättemaksuiha, fanatism, manipuleerimine, süütunnete tekitamine teistes või vaimne “piinamine” võib olla suureks probleemiks sellise mõju all. See periood sobib vigade parandamiseks ja millegi ümbertegemiseks, kui selline soov peaks tekkima. Inimesed tajuvad paremini oma sisemist jõudu, sobivad hästi kirglikud ja pühendumust nõudvad tegevused. Vanade asjade parandamine ja hoonete restaureerimine edenevad hästi. Ka millegi uuendamine ja tahtejõudu nõudvad tegevused on soositud. Kõiges ollakse põhjalik ja minnakse sügavuti. Armuelu on kirglik.

Tervis: suguelundid, põis, jämesool, alakeha on löögi all. Vältima peaks juhuslikke armusuhteid, mis võivad anda halbu tagajärgi. Meelemürkide ja seksiga liialdamine ohustab.
Reede varahommikust pühapäeva keskpäevani mõjutab Kuu Amburis. Domineerib rahutus uudishimu ja seiklemise soov. Ollakse siiram, otsekohesem ja heatahtlikum, aasimist ja lollitamist esineb samuti, aga ollakse heatahtlikult taktitu ega mõelda iga sõna üle, mis suust välja tuleb. Kiirustamist, hooletust, rabedust on rohkem, liikluses võib tuua see õnnetusi. Distsipliinitunne on nõrk, vabadust soovitakse rohkem, kinnised ruumid ja kindel kord mõjuvad ahistavalt. Lastega on koolis raskem toime tulla, tunnid peavad olema huvitavad ja kaasahaaravad, uudishimu on õppimise ajendiks. Sobivad liikumine, spordivõistlused, matkad ja eksootikaga seotud tegevused, võõrad kultuurid tõmbavad. Soosib turismi valdkonda ja eksootiliste toitudega tegelevaid toitlustusettevõtteid. Õigusabi saamiseks hea aeg, samuti juriidilisteks konsultatsioonideks, ka kohtuprotsessi võimiseks hea aeg.

Tervis: puusad, reied, istmik ja istmikunärvid on ohustatud. Samuti veresooned ja maks. Maksa ülekoormust tuleks vältida, jälgima peaks toitumist ja alkoholi tarbimisest peaks üldse loobuma sel perioodil.
Pühapäeva keskpäevast mõjutab Kuu Kaljukitses. Meeleolu muutub tõsisemaks ja asjalikumaks, keskendutakse olulisele ja tähtsale oma elus, ambitsioonid on jälle olulised. Kannatlikkus ja visadus võimenduvad, sobivad sellised tegevused, mis nõuavad rohkem püsivust. Inimesed muutuvad tõrjuvamaks, tõsisemaks, räägivad vähem ja kellegi kiitust ära teenida on raskem. Uusi ettepanekuid pole hea teha, neid ei võeta vastu. Uute asjade suhtes on pigem tõrjuv hoiak. Olukorrad saab kergemini kontrolli alla, elu korraldamiseks ja kordaseadmiseks hea aeg. Samuti oma imago parandamiseks. Kohtumised on ametlikud ja tõsised, nalja tehakse vähem ja kui seda tehakse, on see peen ja raskestimõistetav satiir, mitte heatahtlik huumor.

Tervis: liigesed ja luud võivad valutada. Nihestusi, nikastusi ja isegi luumurde võib esineda rohkem. Hambad võivad tunda anda, juuste ja nahaga võib olla probleeme. Vältida tuleks külmetumist, kevadised ilmad on salakavalad.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Inimese numeroloogiline sünnitabel


Kahe inimese numeroloogiline analüüs ja kokkusobivus


Elukoha horoskoop


Söögiriistade komplekt (24 tk)


Piknikutekk (200×200 cm)


Kaelakee: roheline ahhaat


Kausid (12 cm) (6 tk)


Kaelakee: täht


Skulptuur: uus elu


Taldrikud (27 cm) (3 tk) - Villeroy & Boch


Barbie nukk (FXF01)


Taro kaardid: The Celtic Goddess Oracle (koos raamatuga)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused